⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:1 | Club Brugge 0-0 Galatasaray | MS | 18 Eylül - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Paylaşıldı mı, yasak mı, bir bilgim yok ama paylaşmak istiyorum. Azerbeycan kanalı CBC Sport'ta ücretsiz yayınlanacak. Telefonlarda, Tv uygulaması indirilip, bu kanaldan izleyebilir imkânı olmayan arkadaşlar. Ayrıca sanırım başladı, Dortmund Barcelona maçı var şimdi. Liverpool maçı da İDMAN Tv'de...

EEsEj7hWwAMU0ns

EEsEmN4XoAIQN8I

EEsEmOwW4AASXng

lan su maç varya bütün sezonun kaderini belirleyecek seviyede. Maçi kazanip Malatya deplasmanina inanilmaz bir özgüvenle gidiyoruz ve resmen Seriye bagliyoruz. Civcivleri Samiyene gömüyoruz ve psikolojikmen Liderlige yanliz yürüyoruz

4 haftalik performansimiz ile Brugge bizi elek eder. Ama CL'nin konsantrasyonu ve arzusu illa farkli olacaktir. Stoperlerimiz mal mal isler yapmazsa ve Mariano dede adam kacirma rekoru kirmazsa en kotu 1 puan aliriz diye dusunuyorum. Hucumdan ziyade hepimizi dusunduren defans hattimiz maalesef. Helva kivaminda... Okereke bunlari acikta yakalarsa maymun eder kelimenin tam anlamiyla.

Brugge'yi yensek 3.luk garanti oluyor. Brugge'yi saf disi biraktiktan sonra formsuz bir Real'in ve CL kulturu olmayan, sakatlari olan bi PSG'nin oldugu grupta insan ister istemez 2.ligi de dusunuyor.

Hos, bu Brugge'yi bu kadro ile yenemiyorsak bizim bu arenada ne isimiz var anasini satayim.

Sizlere tavsiyem, bu maçtan pek beklentiniz olmasın. Orta saha 3'lümüz doğru düzgün oynamamışken, takım hep birlikte doğru düzgün maç yapmamışken Şampiyonlar Ligi gibi takım halinde hareket etmen gereken bir şampiyonada ne kadar organize olup takım halinde bir şeyler yapacak bu oyuncu grubu? Birisi şapkadan tavşan çıkarmazsa mağlubiyet yaşanır.

böyle maçlara hoca takımı özel olarak hazırlar büyük bir talihsizlik olmazsa ve beklerin temposu erkenden düşmezse ben yıllar sonra bir galibiyet geleceğini düşünüyorum

Şu maçı kafamda oynuyorum ama bir türlü kazanamıyoruz...

Ancak şu ihtimaller üst üste gelirse kazanırız. İleride bulacağımız pozisyonları gole çevirip (ki artık Sinan Gümüş-Garry değil Falcao-Babel var) rakibin hücumda saçmalaması ve Muslera'nın iyi gününde olmasıyla. Basit hatalar yapmayıp dikkatli oyunu 90 dakikaya yayması takımın. Bunlar üst üste gerçekleşirse galip gelir Cimbom.

Üst Alt