⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:1 | Club Brugge 0-0 Galatasaray | MS | 18 Eylül - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 puan 2.lig yolunda avantaj olarak bize döner. Hiç öyle romantikleşmeden bu grupta yenemiyorsan yenilme taktiği oynamamız gerekir. Deplasmanlarda 1er puan alıp kendi evinde 1g 1b alsan 7 puan yapar. Son maç ya herro ya merro style o maça kalan 2.tur elimizde olur.
Geçen senede dedim aptallaşmadan herkes 2 kişilik oynayacağı 6 tane maç var.

Bruggeyi de o kadar abartmamak gerekir sürpriz bir galibiyet çıkarıp diğer maçta berabere biterse daha ilk maçtan çarşı pazar karışır.

Benim grup tahminim 2g 3b 1m olacak gibi.
Bruggeden en kötü 4 puan aldığın sürece avrupa ligindesin ve bana göre daha olası hedef orada var. Biraz şans ile yarı finale gelirsin sonrasını biliyoruz zaten

Bu grupta en az 3 mağlubiyet gelir.

EEpaE-qX4AA353Q

:love:

En çok Babel'e yakışmış Altınyıldız kit

Her zaman söyledim yine söylüyorum. Hiç olmadığımız kadar daha güçlüyüz ve daha kaliteli bir takımız. Fakat futbol isimlerin değil yüreklerin ve bileklerin başarılı olacağı bir spordur. Rakip bizden daha zayıf ve tecrübesiz olabilir ama bizden daha çabuk ve genç bir ekip. Dikkatli olmaliyiz. Haydi Avrupa Fatihi Galatasarayımız !

BUGÜN GÜNLERDEN AVRUPA FATİHİ GALATASARAY

#BugünGünlerdenGALATASARAY #UefaŞampiyonlarLigi #RakipClubBrugge #VarBirHayalimiz

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cok pis bilendim bunlara maca gideceklere uygulamak istediklerinden sonra.

Bilet bulamadim diye ua ya kizmistim yine aslinda ama yikin ulan Brügge yi bunlarin basina. Analarini aglatin.

4-4-2 oynarsak net kazanacağımız bir maç.

HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN ŞU KADRO BAK YALVARIYORUM.

MUSLERA - MARİANO - LUYİNDAMA-MARCAO-NAGATOMO-FEGHOULİ-SERİ-NZONZİ-BABEL-ANDONE-FALCAO.

Yılda 6 kez oynanıyor bu organizasyon. Ve çoğu yeni transfer bu organizasyonda sahne almak için takıma katıldılar. Takımımızda bulunan oyuncuların top performanslarını görme fırsatı bulucaz. Benim en çok merak ettiğim gol pozisyonlarına nasıl giriceğimiz ve hücum organizasyonlarının nasıl yapılacağı. Savunmadan topla çıkarken orta alanda kimler topla buluşacak? Hücumda nasıl çoğalıcaz? Bunları izlemek için sabırsızlanıyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt