⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:1 | Club Brugge 0-0 Galatasaray | MS | 18 Eylül - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yılda 6 kez oynanıyor bu organizasyon. Ve çoğu yeni transfer bu organizasyonda sahne almak için takıma katıldılar. Takımımızda bulunan oyuncuların top performanslarını görme fırsatı bulucaz. Benim en çok merak ettiğim gol pozisyonlarına nasıl giriceğimiz ve hücum organizasyonlarının nasıl yapılacağı. Savunmadan topla çıkarken orta alanda kimler topla buluşacak? Hücumda nasıl çoğalıcaz? Bunları izlemek için sabırsızlanıyorum.

Ben sana şimdiden söyliyim doğaçlama

Yılda 6 kez oynanıyor bu organizasyon. Ve çoğu yeni transfer bu organizasyonda sahne almak için takıma katıldılar. Takımımızda bulunan oyuncuların top performanslarını görme fırsatı bulucaz. Benim en çok merak ettiğim gol pozisyonlarına nasıl giriceğimiz ve hücum organizasyonlarının nasıl yapılacağı. Savunmadan topla çıkarken orta alanda kimler topla buluşacak? Hücumda nasıl çoğalıcaz? Bunları izlemek için sabırsızlanıyorum.
Her zamanki gibi kaos futbolu:D

EEssnblXYAAv7Xz

Her zamanki gibi kaos futbolu:D

Kaos futbolu işimize gelmez ki. Rakip takım fiziği güçlü ve yırtıcı oyuncularla dolu. Ezer geçerler.
Galatasaray sahaya iyi yayılan görüntüde, pas oyunu oynayacak muhtemelen. Daha etkili top çevirmek isteyecek.
Zaten mıy mıy tempoda oynamaya çalışırsak ezerler. Bizim takımda oyuncu tipi olarak sertliğe sertlikle karşılık verecek oyuncu sayısı az.
Galatasaray'ın oyuncu kadrosu (Seri, Babel, Lemina, Mariano, Falcao vd.) ya mükemmel oynar, mükemmel görünürler ya da oynayamaz ezilir görüntüsü veriyor.
Kaos futbolundan kasıt kimin ne yaptığını bilememesi, kaleciye dönüp uzun oynamalar falansa sıçarız. En az 3 yeriz.

Su mac geldi aklima... Liverpool´un atletizimi ve hizi hayran birakmisti beni bu mac. Türk futbolu ile avrupanin atlezim ve hiz konusunda, nasil makasin acildigini da gösteriyordu. Ve nereden nereye geldi. Su an ise büyük liglerde oynayan neredeyse her kulübün topculari atletik, cabuk, tempolu.
Daha 2000 yillarin basinda dünyada futbol artik fazla tempolu oynandigi, ve bu sekilde oyuncularin saglikli kalmasinin mümkün olmadigi tartisilirken Alman Televizyonlarinda, hizla süratle futbolda tempo daha da artmaya devam etti ve günümüze kadar geldi.

Burada mental olarak iyi bir geri dönüs yaptik, Gerets cesur hocaydi ve savasmaya devam etti. Ama sonra Liverpool gitti 8 tane atti besiktasa ertesi sene. Bizim icin bu mac da cok kötü bitebilirdi.

Heyecan dorukta ama bizim stoper tandemi ve ağır oyuncular beni düşündürüyor. Ayrıca 1-2 gündür pek giremiyordum foruma. Bazı leş üyelere süresiz ban verilmiş. Kim verdiyse elleri dert görmesin. Seviyorum sizi adminler, modlar.

slavia prag bile inter deplasmanında berabere kalabiliyor

psg ve madrid deplasman maçlarımızdaki amacımız berabere kalmak olmalı

Üst Alt