⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim

Tam tersi eskiden yine arada küçük takımlar final yapabiliyordu. Monaco, Deportivo, Valencia tarzı. Şimdi bırak finali son 8 e dahi kalamıyor bu tarz takımlar. Bu sene de çeyrek finalde Barça, Psg, Real, City, Bayern, Liverpool, Juventus, ATM falan olacak. Her sene aynı takımlar çeyrek final yapıyor. Bütçe farkı eskisine göre çok fazla.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçtiğimiz sezonun yarı finalisti Ajax'tı ve biraz daha şanslı olsalardı finale çıkacaklar ve belki de kupayı alacaklardı. Şimdi diyebilirsin ki o kadrodan de ligt ve frenkie transfer rekorları kırıp gittiler. E o zaman ben de dedrim ki kulüp beyinle yönetildi oyuncu yetiştirdiler büyük takımlara kafa tutup en iyi oyuncularındadn 2'sini sattılar. Gruptan faflan çıkmayı geçtim biraz beyinle yönetilen bir takım olsaydık en azından 32 takım arasında gol atamayan tek takım olmazdık mesela.

uzun uzun analiz yapmaya gerek yok bugün maçı kazanamamışsak eğer santraforumuzun olmamasından dolayı adam gibi santrafor almayan yönetimin suçu her şeyi hocamı yapacak takımı hazırlayacak psikolojik olarak camiayı yönetecek sahaya girip kaleyede golü hocamı atacak kimse hocaya sallamasın vefasızlığın lüzumu yok.
Kesin kazaniriz demistin. Iyi ki para yatirmadim.

Hasan Şaş
Ümit Davala
Levent Şahin
Bu 3lü ile derhal yollar ayrılmalı. 150 Milyon Euroluk kadro bu arkadaşlara teslim edilmemeliydi. Herkes iyi Galatasaraylı...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En az 3 kat fark var. Adamlar sadece bonservise 60 milyon euro vermişler. Biz 9 milyon verebilmişiz. Kadro değerleri bizim 3 katımız. Evet çok fark var sorunun cevabı.

Adamların 60 falan verdiği değil alt yapıdan yetiştirdiği şov yapıyor. Öyle "sorunun cevabı" gibi cümleye gerek yok, ayrıca alt yapıya yatırım yaparak bugün ki reali yenebilirsin tabi gidip belhanda gibi mala 20-30 milyon euro gömersen sonra fark büyür dersin.

Geçtiğimiz sezonun yarı finalisti Ajax'tı ve biraz daha şanslı olsalardı finale çıkacaklar ve belki de kupayı alacaklardı. Şimdi diyebilirsin ki o kadrodan de ligt ve frenkie transfer rekorları kırıp gittiler. E o zaman ben de dedrim ki kulüp beyinle yönetildi oyuncu yetiştirdiler büyük takımlara kafa tutup en iyi oyuncularındadn 2'sini sattılar. Gruptan faflan çıkmayı geçtim biraz beyinle yönetilen bir takım olsaydık en azından 32 takım arasında gol atamayan tek takım olmazdık mesela.
3-4 sene önce ikinci turda elenip elenip gidiyorlardı adamlar altyapısına güveniyor. Bir kaç yıl başarısız oluruz ama yetiştiririz peşindeler ve yetiştiriyorlarda. Yetiştiren adam satıp bonservis harcar elbet.

Şu olaydan sonra bunu kadro dışı bırakmayanlar,derhal istifa etsin.Önce Galatasaray,sonrasında Galatasaray taraftarı gelir.Sen kimsin de taraftara bu hareketi yapıyorsun?Gerçi çıktığın coğrafya belli...

Albayrak: "Belhanda soyunma odasına gittiğinde oraya gidip geri getirdim. Belhanda çok önemli bir futbolcumuz. Sakatlık geçirdi, sakatlıktan yeni çıktı. Çok büyük fedakarlık da gösteriyor. Bizim için çok değerli."

yahu daha geçen sene ajax beyinsizlik yapmasa finaldeydi ondan önce Monaco yine aynı şekilde. Bütçe evet ama sende çalışacaksın bu kadar basit. Kimse gidip yarı final yap istemiyor daha rakipten top alamıyoruz futbolun taş devrindeyiz resmen. Kimse ikili mücadeleye girmiyor omuz koyan yok herkes aptal gibi geri kaçıp bakıyor. Bakarak press yapıyoruz sorunumuzun en başında bu var tamamen kabullenişlik.
Her rakip 20 kere ceza sahamıza giriyor şut çekiyor nelere görülmüş bu iş.
Ajax dışında son 10 yılda hep aynı takımlar başarılı oluyor. Eskiden daha değişkendi. Lyon, Deportivo, Valencia, Arsenal, Monaco gibi baş altı takımlar finale kalıyordu. Artık böyle bir durumun olması imkansız ötesi. Bu arada bizim oynadığımız futbolu beğenmiyorum. Ancak nasıl oynarsak oynayalım, kadromuz ne olursa olsun Psg ve Real Madrid'in olduğu gruptan çıkamayacaktık. Arada 10 kat bütçe farkı var. Bizim takımın başarı ölçütü lig şampiyonluğudur. Ligde şampiyon olmuşsak başarılı sayılabiliriz. Şampiyonlar liginde gruptan çıkamamak bizi başarısız yapmaz.

Albayrağın çok zoruna gitmiş belhandanın ıslıklanması..
Bunlardan hiçbir halt olmaz..
Hala rakip realmiş şöyle takımmış böyle takımmış.Ulan Koca Galatasarayı gol atamıyor.Avrupada kaç maçtır galip gelemiyor.Ondan bahsetsene..

Yok yahu bunlar hiçbir önlem falan almaz.

3-4 sene önce ikinci turda elenip elenip gidiyorlardı adamlar altyapısına güveniyor. Bir kaç yıl başarısız oluruz ama yetiştiririz peşindeler ve yetiştiriyorlarda. Yetiştiren adam satıp bonservis harcar elbet.

Aynen öyle. Biz de hazırlık kampında gençleri 80. dakikada oyuna alanlara vay be bak gençleri oynatıyor diye bakalım hala. Mesela bugün Belhandanın yerine Atalay oynasaydı Nagatomo'nun yerine Süleyman oynasaydı vs. çok mu şey kaybederdik? 10 pozisyon yerine 20 pozisyon mu verirdik? 1 yerine 5 gol mü yerdik mesela? Bütün bunlara rağmen geleceğimizi kazanmaz mıydık? Bu kafayla gidersek bu tarz takımlara karşı her zaman en iyi ihtimalle şerefli mağlubiyetlerin takımı oluruz.

Üst Alt