⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim

Albayrak: "Belhanda soyunma odasına gittiğinde oraya gidip geri getirdim. Belhanda çok önemli bir futbolcumuz. Sakatlık geçirdi, sakatlıktan yeni çıktı. Çok büyük fedakarlık da gösteriyor. Bizim için çok değerli."
Ulan sakatlık geçirdiyse tam hazır olunca oynatın o zaman. Kaptırdığı toplarda adam yanından geçerken sadece izliyor lan koşmuyor sadece izliyor

Haaa bu arada

Bu kulubun bir baskani yonetimi var mi?
Yoksa Terim’in arkasina saklanmaya devam mi?
Kesinlikle aynı fikirdeyim her şeyi hocaya bırakmışlar rakiple hoca uğraşacak federasyonla hoca uğraşacak rakip başkanla hoca uğraşacak yönetim ağzını açmayacak 1 ay falcao transferi ile uğraşacak başka santraforları listeye bile almayacak vs vs vs santraforun iyi olmazsa bu maçları kazanamazsın hocaya hakkım helal benim hiçde kızmıyorum

Bir takımın bir oyun planı olur bir maç 4-1-4-1 bir maç 3-5-2 çıkmazsın biz köy takımımız koskoca anlı şanlı galatasarayız

Bu zihniyet değişmediği süre bizden bir yol olmaz.O sahte mayıslar hepimizin gözüne perde çekiyor

Fatih terim ya kendini düzeltecek ya ekibine çeki düzen verecek bu mentaliteyle anamızın liginde debelenir dururuz.

Lig şampiyonumuzun şampiyonlar ligine gidemeyecek olması çok abartılıyor. Yok ülke puanı düşüyormuş da artık şampiyonlar ligine gidemeyecekmişiz. Keşke gidemesek. Bu seviye bizim lig takımları için çok fazla. Uefa Avrupa liginde bile 3 takımımız da gruplarda elenecek. Avrupa takımları ile kalite farkı baya açılmış durumda.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yahu daha geçen sene ajax beyinsizlik yapmasa finaldeydi ondan önce Monaco yine aynı şekilde. Bütçe evet ama sende çalışacaksın bu kadar basit. Kimse gidip yarı final yap istemiyor daha rakipten top alamıyoruz futbolun taş devrindeyiz resmen. Kimse ikili mücadeleye girmiyor omuz koyan yok herkes aptal gibi geri kaçıp bakıyor. Bakarak press yapıyoruz sorunumuzun en başında bu var tamamen kabullenişlik.
Her rakip 20 kere ceza sahamıza giriyor şut çekiyor nelere görülmüş bu iş.

Kesinlikle katılıyorum..
Yahu realmiş,psgymiş yok arada bütçe olarak uçurum varmış..Bizim sorunumuz bunlar değil.

Galatasaray klübü doğru yönetilmiyor.
Özellikle transfer dönemleri rezalet yönetiliyor.
Her insan hata yapar.Doğal olarak transferdede hata yapılabilir.Bundada sıkıntı yok.
Ama bizim başımızdakilerin yaptıklarını artık ben hata olarak görmüyorum.
Mesela ısrarla bu işi bilenleri takımın başına getirmiyorlar.Israrla klüp zarar görmesine rağmen bir önlem almıyorlar.

Örnek olarak bu belhandayı bu paralara almak ve teklif varken göndermemek,diagne gibi adama bu paraları vermek bu işi bilenlerin yapacağı işler değil.Bunlar sadece birkaç örnek.Senelerdir bunlar gibi birçok göstere göstere yapılmış hatalı transferler var.Bu isimleri şuraya yazsak sayfalar almaz.
Ve ısrarla aynı adamlar transfer yapıyorlar.Hiçbir önlem almak yok.
Bizim en büyük sorunumuz bu.

Hatta üç büyükler içinde bu konuda hiç tartışmasız en kötü takımız.

Renkdaslar gercegi soylemek gerekirse son 30 yilin en kotu real madridi ali samiyen de 52 bin taraftarimiz onunde bizim kaleye tam 27 tane sut cekti gitti.takim iyi oynadi o soyle yapti bu boyle yapti diye burda yazilar yazarsaniz kendinizi kandirmis olursunuz.bu takima basta teknik kadro olmak uzere tam 7. 8 tane dinamik genc oyuncu takviyesi yapilmazsa bu takim sene sonuna kadar hic bir buyuk maci kazanamaz.sizde gercekleri anlayin artik biraz gercekci olun

Renkdaslar gercegi soylemek gerekirse son 30 yilin en kotu real madridi ali samiyen de 52 bin taraftarimiz onunde bizim kaleye tam 27 tane sut cekti gitti.takim iyi oynadi o soyle yapti bu boyle yapti diye burda yazilar yazarsaniz kendinizi kandirmis olursunuz.bu takima basta teknik kadro olmak uzere tam 7. 8 tane dinamik genc oyuncu takviyesi yapilmazsa bu takim sene sonuna kadar hic bir buyuk maci kazanamaz.sizde gercekleri anlayin artik biraz gercekci olun
7-8 tane değil bir tane adam gibi santraforumuz olsa gruptan çıkardık bu tip maçlarda öne geçmek çok önemlidir atamadık ve oyundan gittikçe düştük.

Üst Alt