⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:6 | PSG 5-0 Galatasaray | MS | 11 Aralık - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet şimdi gördüm durumu. İtiraf edeyim rekorsuz bitirdiğimiz için mutlu bile hissediyorum. Kötü oyunu o kadar kanıksadım ki büyük takımlara karşı 5-6lar, lig takımlarına karşı 1-2 yemeler normal geliyor. Duygusuzlaştım resmen. Biri makas mı dedi? Al o makası bi tarafına sok afedersin.

ua ve medyada adamı olmayan herhangi bir hoca olsa şu maça çıkamazdı zaten sene başından bu yana olanlarla ama çıksa da fransadan dönemezdi

hele de yabancıyı basın toplantısında döverlerdi terimin adamları

Sözüm ona, Chelsea maçından sonra vay efendim Galatasaray'ın Avrupa'da bir duruşu vardır, bizi rezil etti diyenleri mi ararsın Terim'in Schalke maçında 3-2'lik golden sonraki sevinç fotoğrafını paylaşıp Galatasaray ruhu böyle olur, biz bunu özledik diyeni mi ararsın... Küfürün kıyametin biri bin paraydı.

Cluj, Braga'lı gruptan şans eseri çıkıp, 2.turda Schalke'yi çeken adama karşı, üzerine hiçbir şey koyulmamış bir kadro ile Real ve Juve'li gruptan çıkmış, 2.turda Chelsea'ye elenmiş insana sanki büyük ayıp işlemiş gibi davranılmıştı. Bunların hepsi çok değil 5 sene önce yaşandı.

Ama şimdi görünen o ki 5 senede Galatasaray duruşu da, ruhu da değişmiş! Galatasaray duruşu baya bir gevşek hale gelmiş bazıları için! Bir hayalim var derken, Galatasaray'ı Avrupa'nın şamar oğlanına çevirmekmiş demek ki niyeti.

şu futbolu ve oyunu görünce ligde şampiyon olmak bile bana birşey hissettirmeyecek artık. hayatımda gördüğüm en gevşek en tepkisiz en duyarsız futbolcular topluluğunu görüyorum malesef

Ilk 3 mac 2 gol yemisiz sonra Adamlar deplasmanda 2 macta 11 gol attilar bize Deplasman sorununu cozemiyoruz cozemedik gitti nasil olur nasil yapilir bilmiyorum ama bu sorunu çozmeliyiz

Enerjimiz, direncimiz 30 dakika sürdü sadece. Ilk 30 dakika da Paris deplasmanında nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık.

Peki sıkıntı ne?

Galatasaray takımını rakip takım kalesine taşıyabilecek oyuncu sayısı 0.

Peki bunun 5-0’la ne ilgisi var? Gol atamıyorsan yeme kardeşim?

Senin gidemediğini rakip takım artık biliyor ve oyunu senin sahana yığıyor ve seni tamamıyla hapsediyor.

Bunu Anadolu takımlara bize karşı her maç yapıyor, yeri geliyor gol pozisyonuna giremiyoruz, o nasıl oluyor?

Çünkü bu tür maçlarda defansta boşluk bulmak için topun hızlı, ama çok hızlı bir şekilde sağdan sola, soldan sağa atılması gerekiyor. Rakip takımın defansı haliyle defans/takım olarak toplu halde boşluk bırakmaması için sağ veya sahanın sol kanadına toplu halde yerleşmeye çalışıyor. Dediğim gibi, senin pas tempon yüksek ise, boşluk bulup takımı mahvedersin.

Ocak ayı
Ocak ayında ne yapabiliriz? Neyi değiştirebiliriz? Ben durumumuzun o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten savunma arkasına koşu yapabilecek, takımı ileriye taşıyabilecek 2 oyuncu, Emre Akbaba ve Martin Linnes ile daha dinamik bir takım haline geleceğiz.

Teknik ekip
Maalesef bu takımı kurarken planlamada ciddi hatalar yapıldı. Sadece bir konu da hakkını vermek istiyorum, o da Muriqi konusu. Israrla istedi Terim, olmadı alınamadı. Ancak bir o kadar Babel’da ısrar etti Terim..

Son olarak ben pes etmem. Şu an için kalitemiz bu kadar. Mücadeleyi Arena’da gösterdik, yine kaybettik. Ancak önümüzdeki kritik 3 maç var, 9 puanı alıp ocak ayında bu takım kendine gelecek.

Son düzenleme:
sahadaki heriflere bakinca takimi sahiplenmek zor oluyor dogrusu
muslera
ozcimbomlu omer
baska?
takima aidiyet hisseden yahut bundan 5 sene sonra hatirlayacagimiz adam bulunmamakta
bu da takima cok fazla yabanci turist doldurmanin sonucu
bizim kadar boktan takimlar da var elbet ama baktigin zaman hepsinde ya altyapidan yetismis ya da kendini kanitlamak icin gotunu yirtan herifler gozukuyor. bizimkileri 10 dk izleyince alayinin sagda solda miyadini doldurduktan sonra bizi tokatlamaya gelmis bir avuc It oldugunu anlamak uzun surmuyor. bu sebeple de formadaki arma haricinde sahadaki ekibi benimsemek cok da mumkun olmadigindan bu sonuclar en azindan sahsima fazla koymamakta. sad but true

sahadaki heriflere bakinca takimi sahiplenmek zor oluyor dogrusu
muslera
ozcimbomlu omer
baska?
takima aidiyet hisseden yahut bundan 5 sene sonra hatirlayacagimiz adam bulunmamakta
bu da takima cok fazla yabanci turist doldurmanin sonucu
bizim kadar boktan takimlar da var elbet ama baktigin zaman hepsinde ya altyapidan yetismis ya da kendini kanitlamak icin gotunu yirtan herifler gozukuyor. bizimkileri 10 dk izleyince alayinin sagda solda miyadini doldurduktan sonra bizi tokatlamaya gelmis bir avuc It oldugunu anlamak uzun surmuyor. bu sebeple de formadaki arma haricinde sahadaki ekibi benimsemek cok da mumkun olmadigindan bu sonuclar en azindan sahsima fazla koymamakta. sad but true

:asd:

Üst Alt