⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:6 | PSG 5-0 Galatasaray | MS | 11 Aralık - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sahadaki heriflere bakinca takimi sahiplenmek zor oluyor dogrusu
muslera
ozcimbomlu omer
baska?
takima aidiyet hisseden yahut bundan 5 sene sonra hatirlayacagimiz adam bulunmamakta
bu da takima cok fazla yabanci turist doldurmanin sonucu
bizim kadar boktan takimlar da var elbet ama baktigin zaman hepsinde ya altyapidan yetismis ya da kendini kanitlamak icin gotunu yirtan herifler gozukuyor. bizimkileri 10 dk izleyince alayinin sagda solda miyadini doldurduktan sonra bizi tokatlamaya gelmis bir avuc It oldugunu anlamak uzun surmuyor. bu sebeple de formadaki arma haricinde sahadaki ekibi benimsemek cok da mumkun olmadigindan bu sonuclar en azindan sahsima fazla koymamakta. sad but true

o halde yabancı oyuncu alırken cv olarak daha alt düzeydeki oyuncular içinden seçim yapmak gerekiyor. çünkü üst seviyelerde oynamış herifler burayı kariyerlerinde geriye adım olarak gördüğü için daha formamızı giymeden motivasyonlarını kaybedebiliyorlar. istisnai örnekler de var elbette.

yerliler için böyle bir durum geçerli olmuyor çünkü türkiye'de oynayabilecekleri en üst düzey yer biz ya da fb.

Çok yorgundum dustum yattım.Sonra nasıl oldu ise uyanmısım dakika 30 civarı skora baktım 0-0, dedim neyse şimdi bir link bulur izlerim ama uyandım falan derken 2 0 olmuştu sonra sinirlendim tekrar yattım. lanet bir sezon.

Bu mac Real macindan daha cok koydu bana. Hadi anlarim Real'den 6 yemeyi, adamlar kazanmak icin cikmisti ve kesin kazanmak zorundaydilar. Abi, bu macta nasil 5 yeriz yahu? Resmen rezil olduk.

Bu mac Real macindan daha cok koydu bana. Hadi anlarim Real'den 6 yemeyi, adamlar kazanmak icin cikmisti ve kesin kazanmak zorundaydilar. Abi, bu macta nasil 5 yeriz yahu? Resmen rezil olduk.

Real maçı 6 maç içinde Fatih hocanın en kötü maçıydı. En azından skoru dizginleyen 3'lü savunmadan da vazgeçip 4-2-3-1'e dönüp ocağımıza tam incir ağacı dikti. Luyindama'nın varlığı ve 3'lü savunmanın kırıcılığıyla formsuz Real'e karşı çok daha makul skorla bitirebilirdik maçı. Bence PSG maçı çok daha kötüydü çünkü herifler yürür tempoda 5'ledir. Real'de yine Rodrygo-Valverde filan gençlik ateşiyle kendilerini parçalıyorlardı.

Real maçı 6 maç içinde Fatih hocanın en kötü maçıydı. En azından skoru dizginleyen 3'lü savunmadan da vazgeçip 4-2-3-1'e dönüp ocağımıza tam incir ağacı dikti. Luyindama'nın varlığı ve 3'lü savunmanın kırıcılığıyla formsuz Real'e karşı çok daha makul skorla bitirebilirdik maçı. Bence PSG maçı çok daha kötüydü çünkü herifler yürür tempoda 5'ledir. Real'de yine Rodrygo-Valverde filan gençlik ateşiyle kendilerini parçalıyorlardı.

Aynen PSG maci cok koydu cunku adamlar kasmadi bile. Kassalar skoru dusunmek bile istemiyorum.

Üst Alt