⚽ SL 19/20 H:1 | Denizlispor 2-0 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neyse güldük, eğlendik ben maçla ilgili ısı analizlerinden kendi yorumlarımı bırakayım.

Mariano ve Jimmy kanadı ;

İyi çalışan kanadımızdı. Jimmy çıkana kadar. Görsellerde Diagne'yi de eklerseniz Diagne'nin yoğun olarak bu kanada yakın bölgede hareket etmek zorunda kaldığını görebilirsiniz zira sol hiç çalışmadı.

Ekli dosyayı görüntüle 56381

Nagatomo Babel Kanadı ;

Rezalet kanadımız. Babel ve Nagatomo'yu kitledikleri gibi, Babel ne çizgiye inebilmiş, ne de çaprazdan içeri katedebilmiş. Mariano Jimmy kanadı bile buradaki rezalet performansı anlamak için yeterli. Babel'in ne hücumda ne de defansta hiç bir etkinliği yok. Hatta kendisine yakın oynayan Selçuk'un aşağıda göreceğiniz ısı haritasında da kendisine verilen pozisyonu bozmadığını ve orta saha oyuncularından en çok yere ayak basan oyuncu olduğunu da görebilirsiniz. Buna rağmen Selçuk'un dibinde görüyoruz. Jimmy ise Seri'den uzak görevini yapmaya çabalayan kanat.

Ekli dosyayı görüntüle 56382

Kanat Bekler;

Anlatmaya gerek yok aslında. Nagatomo yardım çığlıklarıyla bekledi orada. Babel'in alanında bile neredeyse Babel kadar iz bırakacakmış biraz daha zaman olsa.

Ekli dosyayı görüntüle 56383

Belhanda ;

Arkadaşa rakip sahada topu orta saha yay çizgisinde al ve ileri taşı denmiş de ben 8'im ısrarındaymış bugün. 10 olmaz bu arkadaştan. 8 de kalsın Nzonzi de gelince. Seri'yi ileri atmak lazım bence.

Ekli dosyayı görüntüle 56384

Selçuk ; Defans hattımızla birlikte pozisyonunu bozmadan en çok yere ayak basan adam. Uzatırsam sövenler olabilir. 8 dediğin her kim varsa bu ısı haritası çıkacaktır muhtemelen.

Ekli dosyayı görüntüle 56385

Seri ; 6'da dur pozisyonu bozma topu dağıt görevini Selçuk'la iyi ilişkiler kurarak, yükü de sadece Selçuk'a vererek ve çok az koşarak tamamlayamamış. Belhanda'dan bile kötüydü.

Ekli dosyayı görüntüle 56386

İKİ TAKIM KARŞILAŞTIRMA

Bizden daha çok topla buluşup, kanattan nasıl gelinir dersi vermişler. Diagne'nin yalnızlığını ve çalışan kanadı görmek mümkün aşağıda. Hem Selçuk'un hem de Babel'in etkinliğinin nasıl bitirildiğini soldaki kırmızılardan görebilirsiniz. Sağ kanadımızdan gelemediler bile. Biz de sürekli Babel deneyerek ekmeklerine yağ sürdük.

Adamların sağ stoper nargile içebilirmiş bugün. Önündeki alana ayak basan olmamış yahu. Ve adamlar sahanın her yerine ayak basmışlar. Muslera'nın önündeki minik yeşil alan bile utanç verici.

Ekli dosyayı görüntüle 56389

Bu arada verilere göre maçta en yüksek not alan 2 oyuncumuz da oyundan çıkarıldı. En iyisi Diagne idi. Jimmy'de çıktı. Eklemedim ama defans bloğumuz da kendi yarı sahamızın ortasında kurulu idi ve o 70 metrelik farklar yoktu takım boyu açısından. Zaten ısıdan da belli. Diagne orada blok halinde gelecekler diye beklemiş rakip defans da biz geleceğiz korkusuyla beklerken. 70 metrede top oynayan takıma yenildik. Aferin teknik ekip.
Eline sağlık renktaş.

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçın kırılma anı Diagne Ahmet değişikliğiydi. Ancak bu kadar kötü hamle yapılabilirdi. Bu hamle olmasa 0-0 lık maçtı en azından 1 puan alırdk.
Zaten değişiklik sonrası 5 dakika şaşkın bi halimiz vardı.
Oyuncular başta hoca yok diye mi nedir mücadeleden kaçtılar, umursamadılar.
Bizim takım kurgusu çok yaşlı ve ağır. Mücadele edecek oyuncu lazım, melo gibi. Yoksa her deplasman böyle olur. Bu sene de deplasmn maçlaeını izlememek lazım. Arenada şov yaparız nasılsa.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marcaonun ilk sari kartında ümit davalanin hatası var dikkat ettiniz mi bilmiyorum luyindama ya birsey söylüyor o sırada luyindama ümit hocayla konusuyor ve sonra atılan topta birbirlerine bakarlarken top atılıyor ofsaytı bozuyor öne çıksa rodellega ofsaytta kalıcak.

Geçen seneki Akhisar deplasmanı gibi oldu. İlk yarıda 0-0 iken kaçırdığımız penaltı sonrasında gelen mağlubiyet. Ulan Selçuk vursana her zamanki gibi sol üst köşeye.

Gerçekten çok saçma sapan bir maçtı maçı Denizli'nin kazanması için elimizden gelen her şeyi yaptık. Yanlış kadro tercihi yanlış taktik penaltıyı ellerimizle gole çeviremedik dar alanda hücum edemedik topu kaptırdığımız zaman alan daraltmayı takım defansı yapmayı bir kenara bıraktım direk Luyindama veya Marcao ile rakibi baş başa bıraktık

İnanın Luyindama'nın top kaybına Marcao'nun gördüğü kartları doğrudan onlara yıkmak saçma olur, orta sahamız rakibin bizim stoperlerin üzerine gelmesine müsaade ederse yine aynı şeyler olacak

Ee yediğimiz gollerle engel olunması çok zor goller değil ama kaleci ama defans oyuncumuz sayesinde basit goller yedik. Şu maç ders niyetine izleyip ne hata yaptık diye baştan sona kadar incelememiz gerekiyor çünkü 2 senedir deplasmanlarda ne sıkıntımız varsa hepsini toplayıp tek maçta yaptık

Cuma günü karşımızda Denizlispor değil Karaköprü Belediyespor olsa yine yenemezdik ...

ECRrbdRXoAAMQ7n

ECRrbdRXsAQBne_

Zemin bilerek kötü tutulduğu hakkında iddialar var

Önümüzdeki haftalarda Nzonzi takıma entegre olup, Seri'de Selçuğun pozisyonuna geçip oyun kurmaya başlayınca sorunumuz kalmayacak. Bu hafta kesinlikle kötüydük ve bunda saha diziliminin ve yapılan değişikliklerin de payı vardı orası kesin. Yine de bu tarz hataların ligin başında yapılması sonradan olmasından daha hayırlı bana göre.

Üst Alt