SL 19/20 H:11 | Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa | MS | 8 Kasım - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Serdarın golünü görünce ben;
v201011101646480462441.mp4.jpg

Bilinçli verilen bir pas kafa haricinde geri pastır kaleci alamaz eline
Akan oyunda kalecinin topu eline alabilmesi için bilinçli bir şekilde topu kaldırıp ayağı dışında bir yeriyle pas verirse bunu yapan sarı kart ile cezalandırılıyor zaten. Ayağı hariç verdiği paslarda (diz, omuz, göğüs, kafa, sırt vb.) geri pas olmuyor üstad.

Edit: Hatta bizim Mariona sık sık bu şekilde Muslera'ya geri pas gönderiyor ceza sahası içinde.

Akan oyunda kalecinin topu eline alabilmesi için bilinçli bir şekilde topu kaldırıp ayağı dışında bir yeriyle pas verirse bunu yapan sarı kart ile cezalandırılıyor zaten. Ayağı hariç verdiği paslarda (diz, omuz, göğüs, kafa, sırt vb.) geri pas olmuyor üstad.
Diz ile o kadar sert vurabilir mi ben anlamadım pozisyonu
Edit: Hatta bizim Mariona sık sık bu şekilde Muslera'ya geri pas gönderiyor ceza sahası içinde.

Ben hayatımda boyle bir şaibeli başka mac görmedim kusura bakmayın. Ayrıca 90.dakikada oyun durdu 92.5dakida başladı 6 dakika uzatma verip 97. Dakikada bitti bunun adi da başka bir saibedir

##Hemen bir portekizli hoca##

Üst Alt