⚽ SL 19/20 H:12 | Galatasaray 0-1 Başakşehir | MS | 22 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ekli dosyayı görüntüle 65009

Nzonzi - Stoperde iyi işler yapabilir. Özellikle geriden oyun kurmak için çok faydalı olabilir. Marcao zaten saatli bomba.

Jimmy - Marianodan daha mücadeleci ve enerjik.

Emre Mor - Yardımcı (hızlı) forvet olarak rakiplerin korkulu rüyası durumuna gelebilir. O bölgede çok iyi işler yapabilir.​

Sistem ve diziliş olarak itirazım yok. Sadece ileri 2 li için şüphelerim var. Falcao hazır olur mu, saglam Babel varken Emre yi oynatır mı FT?

Ben ileri ikili de Babel, Adem B. oynayacagını dusunuyorum. Dakika 60 sonrası skora göre Emre M. oyuna girer.

Tatava yapmaya gerek yok.
Antep maçı ilk 11 ile çıkar.
Tek değişiklik andone yerine babel oynar.
Falcao hazır olsa bile bu maçta oynatmaz. Trabzonda oynar.

Antep maçının ilk 11'inden sadece 2 değişiklik olur. Andone ve Adem'in yerine Falcao ve Babel başlar. Falcao bir 60 dakika kadar çıkarır diye tahmin ediyorum. Sonra yerini Adem'e bırakır. 2 ihtimalli maç ya 2-1 yeneriz ya da 1-1 biter. Eğer 3-4-1-2 oynarsak yenilme ihtimalimiz yok diye düşünüyorum.

Keşke şu maça bu takım ile çıkabilseydik ...

61391.jpg

Nando
Luyi Nzonzi Marcao
Mariano Lemina Seri Ömer Emre
Feghouli
Falcao Babel/Adem

Ama korkarim yine nagatomo + belhandayi oynatip , Falcaoya adam akilli top atamayacagiz

Ekli dosyayı görüntüle 65009

Nzonzi - Stoperde iyi işler yapabilir. Özellikle geriden oyun kurmak için çok faydalı olabilir. Marcao zaten saatli bomba.

Jimmy - Marianodan daha mücadeleci ve enerjik.

Emre Mor - Yardımcı (hızlı) forvet olarak rakiplerin korkulu rüyası durumuna gelebilir. O bölgede çok iyi işler yapabilir.​

Bu arada Emre Mor kariyerinin ilk yıllarında öyle oynamış

Sonradan kanata evrilmiş denemek lazım

Tezimin sonuna kadar arkasindayim.bu sene fatih terimin ve yardimcilarinin takimin basinda oldugu ligde veya avrupada hic bir buyuk maci kazanamayacagiz malesef.bu buyuk takimlar arasina basaksehir ve trabzonu da katiyorum.cunku terim in mac kazanmak gibi bir amaci yok.terimin amaci bir an once kendini kovdurup 5 milyon euro tazminatini alip tuymek

Tezimin sonuna kadar arkasindayim.bu sene fatih terimin ve yardimcilarinin takimin basinda oldugu ligde veya avrupada hic bir buyuk maci kazanamayacagiz malesef.bu buyuk takimlar arasina basaksehir ve trabzonu da katiyorum.cunku terim in mac kazanmak gibi bir amaci yok.terimin amaci bir an once kendini kovdurup 5 milyon euro tazminatini alip tuymek
tazminatsiz ayriliyor diye madde yokmuydu

Üst Alt