⚽ SL 19/20 H:12 | Galatasaray 0-1 Başakşehir | MS | 22 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tezimin sonuna kadar arkasindayim.bu sene fatih terimin ve yardimcilarinin takimin basinda oldugu ligde veya avrupada hic bir buyuk maci kazanamayacagiz malesef.bu buyuk takimlar arasina basaksehir ve trabzonu da katiyorum.cunku terim in mac kazanmak gibi bir amaci yok.terimin amaci bir an once kendini kovdurup 5 milyon euro tazminatini alip tuymek
Takımda kalıp senelik 3 milyon euro maaş + transferlerden komisyon almak varken neden 5 milyon euroya razı olsun ki?
:unsure:

Emre Tasdemir, Omer Bayram ve Lemina kesinnikle oynamali. Falcao iyilesirse o da oynamali.

Muhtemel ilk 11 :

MUSLERA
LUYINDAMA - AHMET - MARCAO
MARIANO - LEMINA - OMER - EMRE T.
FEGHOULI
ADEM - BABEL

Gormek isedigim ilk 11:

MUSLERA
LUYINDAMA - NZONZI - AHMET
JIMMY - LEMINA - OMER - EMRE T.
FEGHOULI

EMRE MOR - FALCAO

Emre Tasdemir, Omer Bayram ve Lemina kesinnikle oynamali. Falcao iyilesirse o da oynamali.

Muhtemel ilk 11 :

MUSLERA
LUYINDAMA - AHMET - MARCAO
MARIANO - LEMINA - OMER - EMRE T.
FEGHOULI
ADEM - BABEL

Gormek isedigim ilk 11:

MUSLERA
LUYINDAMA - NZONZI - AHMET
JIMMY - LEMINA - OMER - EMRE T.
FEGHOULI

EMRE MOR - FALCAO
Muhtemel dediğin ilk 11'de Adem yerine Falcao'yu yaz, bu maçtaki ilk 11'imiz tam da böyle olur aslında ve sonrasındaki Brugge maçında da keza yine aynen böyle olur kadromuz ve olmalı da doğrusu.

Bir hayalim var...
Bu maçı kazanıp trabzonspor maçından beraberlik ile dönüp içerde 2 iç saha maçını da alıp şampiyonluğumuzu ilan etmek...

Trabzonspor maçını düşünüyorum da onlarda kanatta Nwakeme bizim, Mariano ve Nagatomo dedeler :) :) Trabzonspor maçına direkt 0 yazalım arkadaşlar hiç şans yok. O yüzden Başakşehir maçını kesin almamız lazım Trabzonspor'un telafisi olarak düşüneceğiz.

emre moru kadroya yazıyorsunuz da bu herif o kadar süre aldı 1 gram katkı vermedi. kesinlikle profesyonel topcu değil bariz sirk cambazı

EJcRPf9XsAAvKcx

Beyler 22 Kasım benim doğum günüm. Biraz işsizlik yaptım ve doğum günlerimde oynanan Galatasaray maçlarına baktıgımda. En son 98 yılına kadar hiç kazanamadıgımızı gördüm. 22 Kasımda oynanan hiç bi maçı takımımız kazanamamış.Avrupa maçı varsa ona denk gelmedim onu bilemeceğim. İstatistik yalan söylemez.Kazanamayacağız.

Beyler 22 Kasım benim doğum günüm. Biraz işsizlik yaptım ve doğum günlerimde oynanan Galatasaray maçlarına baktıgımda. En son 98 yılına kadar hiç kazanamadıgımızı gördüm. 22 Kasımda oynanan hiç bi maçı takımımız kazanamamış.Avrupa maçı varsa ona denk gelmedim onu bilemeceğim. İstatistik yalan söylemez.Kazanamayacağız.

kac mac ustberg

Üst Alt