⚽ SL 19/20 H:12 | Galatasaray 0-1 Başakşehir | MS | 22 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olumlu ama mactan bir gun once buyuk harflerle kazanacagiz falan yazar
1 puanı versinler maç oynanmasın

EJFxOxvXYAAwo7j

%80 berabere biter. avrupa hayalimiz bittiği için kazanırsak çok iyi olur. devre arasına kadar puan farkı 4-5 lerde kalırsa iyi olur.

Okan Buruk kariyer hedef maçına çıkıyor. Terim'den sonra işaret edilen adam olarak kendini gösterebilmek için, bu maçta takımını çok iyi hazırlayacaktır. Crivelli çok formda, Visca yavaştan toparlanıyor. Mert, Mahmut formda, İrfan dönebilir.
Bizim takım desen bütün baba oyuncular sakatlanıyor. Sezon başından beri teknik heyet formsuz. Maalesef olumsuz emareler var.
Erencan filan demeye başlamış millet de dün gece u19 takımımızın Bolu maçının tekrarını izledim. Erencan, Adem'in bile 3-4 gömlek altı bir oyuncu. Pas tercihleri çok sorunlu, Koordinasyon problemleri çok göze çarpıyor.

Ali Sami Yen Arena faktörü devreye girip rakibi dövmekten başka şansımız yok.

kadrolar bir yana, Bu sezon şuana kadar zayıf anadolu takımları hariç hiç zorlu rakip yendik mi? Real,Psg,brugge,fb,bjk şimdi de Başak ve ts var önümüzde. Hocanın dediği gibi bu takım henüz belli bir eşiği atlayamıyor.
Kagit üstünde baktigin zaman top oynamasini bilmeyen 3 takima puan kaybettik. Gencler, Denizli ve Konya maclarinda yitirilen 7 puani cok arayacagiz daha. Digerlerini gectim. Basak,TS ve Alanya 3'ü de iyi top oynuyor ama 2'si ic sahada.. Top oynamazsak sampiyonluktan kopariz.

Okan Buruk kariyer hedef maçına çıkıyor. Terim'den sonra işaret edilen adam olarak kendini gösterebilmek için, bu maçta takımını çok iyi hazırlayacaktır. Crivelli çok formda, Visca yavaştan toparlanıyor. Mert, Mahmut formda, İrfan dönebilir.
Bizim takım desen bütün baba oyuncular sakatlanıyor. Sezon başından beri teknik heyet formsuz. Maalesef olumsuz emareler var.
Erencan filan demeye başlamış millet de dün gece u19 takımımızın Bolu maçının tekrarını izledim. Erencan, Adem'in bile 3-4 gömlek altı bir oyuncu. Pas tercihleri çok sorunlu, Koordinasyon problemleri çok göze çarpıyor.

Ali Sami Yen Arena faktörü devreye girip rakibi dövmekten başka şansımız yok.
41-42 maçlık seriyi bozarsa kuştur. Net.

Üst Alt