⚽ SL 19/20 H:15 | Galatasaray 2-2 Ankaragücü | MS | 14 Aralık - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar neden üzülüyorsunuz ? Sanki bu maçı almış olsak gelecekler maçlar için ümidiniz falan mı vardı ?
Allah aşkına takım artık kan değişikliği istiyor. Binbir türlü nane denendi hiç birisi artık olumlu yansımıyor.
Sahada sürekli birbirinin kopyası kağnı hızında oyun. Pozisyon üretemeyen bir takım ve şansa attığı golünde üstüne yatamayan 10 dakika dişini sıkamayan bir takım.
Ben sadece böyle öne geçip berabere bitirdiğimiz 3 tane maç hatırlıyorum.

Dolayısıyla zaten bu maç berabere bitmese bile bu takımdan hiç birşey olmayacaktı. Hoca değişikliği falanda yaramaz bu takıma. Bu seneyi 8. bitirdiğimiz o kanser sezon gibi takip edeceğiz yapacak bişey yok.

Şu maç 2-0 bitse ki normalde maçın hakkı 5-0 filandı 2.yarı gayet iyi oynadık yok rakip 15 dk eksik oynamış yok lig sonuncusu imiş onlar işin magazin kısmı.bu maçın bu skorla bitmesi tamamen futbolun doğası... Bir de Alanya maçındaki hak etmeden aldığımız maçın iadesi.
O gün çok eleştirdik fatih hocayı ama bugün ki oyundan ötürü eleştirmek öfke kontrolsüzlüğü olur.
Bilhassa ikinci yarı özlenen beklenen olmasa da kriz içinde bir takım için gayet yeterli bir oyun oynadık. Marcao gerizekalısı 35 metreden gelen ortada rakibine sarılınca eldeki maç riske girdi. Sonrası dediğim gibi her takımın başına gelebilen kötü bir şaka gibiydi.
Bir türlü kara bulutları dağıtamıyoruz Tuzla yenilgisi bu maç gereksiz yere malzeme veriyoruz kuşlara en çok koyan bu

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ne zaman forveti teklesek benzer dönüşlerle karsılasıyoruz. zaten jöle gibi ortasaha yumusaklık konusuanda üstüne seçuk hamlesi.
bile bile lades dedik. 3lü savunma muhabbeti zaten ayağa düştü artık konusunu bile açmaya gerek yok heralde.
belli başlı hatalar birbirinin aynısı puan kayıpları. çok yazık oluyor. bi ton gavatı sevindiriyoruz

2-0a kadar hoca
ondan sonra oyuncular
gerci taraftarin da sucu var bariz 2-1 olduktan sonra hata yapmayalim diye pas yapmayi birakip garip seyler yapmaya basladilar 10 kisiye karsi

sezon başından beri gelen kötü skorlar ve son dakika gollerinden ötürü takımın psikolojik olarak bitik olduğunu düşünüyorum. 2-1'den sonra ayakların titremesi biraz da bununla alakalı. rakip lig sonuncusu ama bizim sorunumuz rakipten bağımsız.

bu gibi durumlarda bütün oyuncuları gönderemeyeceğimiz için hocayı göndermemiz lazım. başka çözüm göremiyorum.

durun renkdaşlar sakın terime laf söylemeyin.onun bir hayali var ne çabuk unuttunuz.o daha bizi 2. lige düşürecek,ordan çıkaracak sonra tekrar düşürecek,daha sonra 3.lige düşürecek,daha sonra ordanda çıkaracak.bir bekleyin bakalım birkaç sene daha hayalini gerçekleştirsin adam yahu.

yahu moderatörler niye beğenmediğiniz yazıları sansürlüyorsunuz .biz söylediğimiz lafları enine boyuna araştırdıktan sonra söylüyoruz .acı gerçekleri dile getiriyoruz .küfür de etmedik bu sansür niye

Evimizde lig sonuncusuna karşı skor 2-0ken ve bir kişi fazlayken maçı nasıl pas yaparak bitiremiyoruz anlamak mümkün değil yani en ufak bir açıklaması olamaz bu saçmalığın.

Ankara tam 7 maç peş peşe yenilmiş. 8. Maç ASY'de bizden puan aldı. Bu performansla fb'nin geçen sezonki durumuna düşebiliriz. Ligin en zayıf takımına üstünlük sağlayamıyoruz. 2010-2011 dahil böyle rezil futbol oynadığımızı hatırlamıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 67332

Yav önüme düştü yine pozisyon. Şunun açıklaması yok cidden. 10 kişi rakip doldur boşalta dönmüş can havliyle gelmeye çalışırken şu alan nasıl bomboş kalıyor?

Cevabı basit. Oyun planı denen bir şey yok. Bir sistem dahilinde top oynamıyoruz. Halı saha takımı gibiyiz. Oyunculara da kızamıyorum. Onlara nasıl oynaması gerektiği kenardan söylenmesi lazım. Neyin yanlış yapıldığını o görsel açıklıyor. Avrupa'da 2., hatta 3. Lig takımları öyle bir açık alan bırakmaz.

Ankaragücü, Genclerbirligi, Konya ve Denizli'ye hediye edilen toplam 9 puan! Malatya zor deplasman ama orada da önde oldugun maci bitiremedin, etti sana 11 puan. Su 5 macin 1'ini bile kazanamamis olmak tam bir skandal. Büyük takimlari gectim ufak takimlari bile yenemiyorsun. TT Arena büyüsü de bozuldu. Cakip geciyorlar artik.

Üst Alt