⚽ SL 19/20 H:15 | Galatasaray 2-2 Ankaragücü | MS | 14 Aralık - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ankaragücü, Genclerbirligi, Konya ve Denizli'ye hediye edilen toplam 9 puan! Malatya zor deplasman ama orada da önde oldugun maci bitiremedin, etti sana 11 puan. Su 5 macin 1'ini bile kazanamamis olmak tam bir skandal. Büyük takimlari gectim ufak takimlari bile yenemiyorsun. TT Arena büyüsü de bozuldu. Cakip geciyorlar artik.
Gencler denizli maclari hadi saymasak son dk da galibiyeti verdigimiz maclari saysak ankara konya malatya kaybolan 6 puan...bu rezil ezik futbola ragmen liderle ayni puanda olacaktik...reziller ruhsuzlar ordusu

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Siz hala teknik taktik diyip durun. En büyük hainler bu sürüsü. 6 aylık herifler koskoca Galatasaray'ı ve değerlerini ayaklar altına alıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun skor, kupa yada iyi futbol degil! Bunu luften beyninize sokun!!!!!!!!

Fatih Terimin derhal istifa etmesinin nedeni bile bile Galatasarayi cukura itmesidir, ve kisa vadeli dusunceleri yuzunden kolay kolay duzelmeyecek bir ortam yaratmasidir..

1. Bir kac oyuncu disinda hic bir kontagi kalmadi diger oyuncularla.
2. Bahaneler arkasinda saklandi, suclamadigi bir uzaylilar kaldi.
3. Genc oynattiracam dedigi adamlar selcuk, siz dusunun gerisini.
4. Ortalama her mac en az 8 TOP kaybi ile oynayan belhandayi sahanin en iyisi olarak gormesi.
5. Bugune kadar oyuna yaptigi butun hamleler kotu.
6. Bir tane alt yapidan oyuncu yetistiremedi, ozan kabak olayi farkli cunku o cocuk zaten kendi gelisimiyle geldi o noktaya.
7.iki bucuk yilda takima ne bir Duran TOP calistirabildi, ne bir sistem kurabildi nede bir oyun plani..Gercekten ne oynadigimizi daha anlayamadim.
8. 2,5 yilda bir kamyon topcu aldi, halen transfer istiyor. Saka gibi.

Bir suru ornek var, aldigimiz hezimetler ortada ve dahasida gelecek. Daha ocaka 3 ay varken ben hepsini yollacam diyor. Sanki kendi Mali? Galatasarayin elinde 500m euro varda bizmi bilmiyoruz, elinde tuzlaspordan daha kotu bir kadromu var? Takimla hic bir iletisinin kalmamis, kendi Egon ve kibrin yuzunden oyuncular tabiki oynayamaz. Peki neden israrla sikayet ettigin adamlari sahaya cikariyorsun?

Bugun atalaylar sahada olsa emin ol herkez seni desteklerdi, ama senin vizyonun kisa vadeli basaridir.

Ve haddini bilmedin, cunku seri, nzonzi vesaire oyuncular sistem oyuncularidir ve bu kabiliyet sende yok. En onemlisi 11 yabanciyi idare edecek kabiliyette yok sende, sen degil hic bir yerli hocada yok.

Dusunun 2 yil al sat dengesiyle gidecek bu klup, ve Terim sayesinde satilacak Adam kalmadi. Para edecek oyuncun kalmadi, hepsi kariyerin sonuna gelmis oyunculardir.

Suc sende, hata sende evet her mac sonu soyluyorsun. Eeee, cozum? Hata sende ise ne yapalim, afferim mi diyelim durustlugune. Bu is sana agir geliyorsa birak git cunku artik yorulduk.

Siz hala teknik taktik diyip durun. En büyük hainler bu şerefsiz sürüsü. 6 aylık boklar koskoca Galatasaray'ı ve değerlerini ayaklar altına alıyor.

bu seref yoksunu oyunculari bir araya getiren ? Taraftar mi ? ... TEKNIK EKIP.
DAVAR surusunuu yonetmek onlarin isi.
Terim herkesi adam ederdii .. madam oldu ..
Oyuncularda ben suc bulamiyorum..

Bir kisi ciksin ALLAHINI seversen .. bu takimin TAKTIGINI bana aciklasin.. Hic bizde rakip takimin zayif noktalari analiz ediliyormu aceba? Her firsatta boktan ayni oyun duzeniyle oynuyoruz.

Takım komple teknik ekip dahil çöp aldiginiz paralar haram.Şu klübü lütfen satinda kurtulalim daha kötü olma ıhtimali yok.Premier lig takip ediyorum yemin ederim kafam rahat mac zevki 10 numara gerçek futbol.

Bu hakemi takip etmek lazım eğer Mete gibi palabıyık gibi kendisini para için satmazsa epl hakemleri gibi geldi bana hataları var ama art niyet yok bence sertliğe prim veriyor
Ama tabi takip etmek lazım namuslu hakemi cokntutmazlar bizde

bu seref yoksunu oyunculari bir araya getiren ? Taraftar mi ? ... TEKNIK EKIP.
DAVAR surusunuu yonetmek onlarin isi.
Terim herkesi adam ederdii .. madam oldu ..
Oyuncularda ben suc bulamiyorum..

Bir kisi ciksin ALLAHINI seversen .. bu takimin TAKTIGINI bana aciklasin.. Hic bizde rakip takimin zayif noktalari analiz ediliyormu aceba? Her firsatta boktan ayni oyun duzeniyle oynuyoruz.
Ya Psg'ye karşı oynamıyoruz. Koyduğumun Konyaspor'una Ankaragücü'ne oynuyoruz. Çöp dolu hepsi. Bu kadro normal performansındayken hiç teknik taktik verme yine de koyar geçer.

Ama bizim davarların yanından yürüyerek geçiyor adamlar. Kimse dövüşmüyor. Takımı satıyor. Koskoca camiayı satıyor. Bunlar olurken isterse teknik taktik dehası gelsin, değişen bir şey olmaz. Oyuncular bilerek oynamıyor.

Bu şerefsiz sürüsünü aldıranında Terim olduğunu sanmam. En azından ilk 5 tercihinden biri değildir. Bak Terim'in takımına. Çoğu topçu mücadele eder. Fpp varken istediği oyuncular gelememiştir. Beleş kim varsa ona yapışmak zorunda kalınmıştır.

Kuduracağım ya sinirden Allah bin belasını versin böyle oyuncu grubunun.

Ya Psg'ye karşı oynamıyoruz. Koyduğumun Konyaspor'una Ankaragücü'ne oynuyoruz. Çöp dolu hepsi. Bu kadro normal performansındayken hiç teknik taktik verme yine de koyar geçer.

Ama bizim davarların yanından yürüyerek geçiyor adamlar. Kimse dövüşmüyor. Takımı satıyor. Koskoca camiayı satıyor. Bunlar olurken isterse teknik taktik dehası gelsin, değişen bir şey olmaz. Oyuncular bilerek oynamıyor.

Iste bu kucuk gorusu aynen Terim hocamizda yaptigindan anasinii .... takimin.

Aga karsindaki kim olursa olsunn.. rakibin zayif noktasina oynicaksin ki 2 degil 4/5 atacaksin,..

Bizim zayif noktamiz mesela .. uzun top/yan toplar/kontra atak .. rakipler bunlari analiz edip ckiyor karsina ..

Birde su soruyu sormak istiyorum bazi renktaslara. Terim giderse Galatasaray bir daha sampiyon olmaz korkusumu var sizde, fb ve bjk gerisine dusecegimizimi dusunuyorsunuz?.

Hakemlerden tffye kadar nekadar adi pis oyunlar oynadigini bizde biliyoruz. Bizim sampiyon olmamiz icin ne tur oyunlar oynandigini bizde goruyoruz.

Ama bu basarisizligin sorumlusu bu degildir, bunu ayirt etmek lazim. Tek suclu Terimin ta kendisidir ve hatalarindan vazgecmiyor. Dersini iyi calismiyor, dogru seyler yapmiyor. Kredisi var ama bukadar kredide bence fazla. Kume dusurmesimi lazim?..

Terim misyonunu tamamladi, artik tek verebilecegi sey ZARARdir Galatasaraya. Artik yeni bir donem acilmali, Kim gelsin sorsaniz bende bilmiyorum ama nasil terime ilk zamanlarinda sabirla arkasinda durulduysa baska bir hocayada verilmeli bu kredi. Uzun vadeli bir proje hayata gecirilmeli, artik 30 yas ustu falcao gibi isimlerle yol alinmaz. Tek care alt yapi ve Genc oyuncularla bir takim kurmaktir

Hocanın kafa gitmiş fakat takımı net biçimde sabote eden adamlar var şuan.Başta Marcao.Babel,Belhanda,Mariano.Hala maçın en iyisi Belhanda diyor.Bu adam akıllanmayacak bu sene anlaşıldı.

Falcao'yu cikarip orta saha sokmak(Adem girmeliydi)
Selcuk'un oyuna girmesi
Madem defansa cekiliyoruz Nagatomo yerine defans bilmeyen Emre girmesi

Bu 3 degisiklik hatasi maci kaybettirdi. Ve bu hatalar devamli, her mac tekrarlaniyor. Selcuk hangi macta oyuna girse puan kaybediyoruz. Forvet cikarip orta saha soktugumuz her mac puan kaybediyoruz. Hemde önde olmamiza ragmen. Sen oyuncu degistir ya. Taktigi niye degistiriyorsun? Korkun nedir? Adem girse belki 3-0 olacak. Selcuk'un oynadigi orta sahayi paf takimindaki gencler bile gecer. Hep ayni hatayi niye tekrarliyorsun? Tamam, sozlesme yaptin. bari oyuna sokup oyunu sabote etme. Kulup parasindan olduguyla kalsin. Birde Selcuk yuzunden puanlardan olmasin takim.

Acaba Nzonzi bunlari soyleyebildigi icin mi uzaklastirildi? Cikar birgun ortaya.

Sorun skor, kupa yada iyi futbol degil! Bunu luften beyninize sokun!!!!!!!!

Fatih Terimin derhal istifa etmesinin nedeni bile bile Galatasarayi cukura itmesidir, ve kisa vadeli dusunceleri yuzunden kolay kolay duzelmeyecek bir ortam yaratmasidir..

1. Bir kac oyuncu disinda hic bir kontagi kalmadi diger oyuncularla.
2. Bahaneler arkasinda saklandi, suclamadigi bir uzaylilar kaldi.
3. Genc oynattiracam dedigi adamlar selcuk, siz dusunun gerisini.
4. Ortalama her mac en az 8 TOP kaybi ile oynayan belhandayi sahanin en iyisi olarak gormesi.
5. Bugune kadar oyuna yaptigi butun hamleler kotu.
6. Bir tane alt yapidan oyuncu yetistiremedi, ozan kabak olayi farkli cunku o cocuk zaten kendi gelisimiyle geldi o noktaya.
7.iki bucuk yilda takima ne bir Duran TOP calistirabildi, ne bir sistem kurabildi nede bir oyun plani..Gercekten ne oynadigimizi daha anlayamadim.
8. 2,5 yilda bir kamyon topcu aldi, halen transfer istiyor. Saka gibi.

Bir suru ornek var, aldigimiz hezimetler ortada ve dahasida gelecek. Daha ocaka 3 ay varken ben hepsini yollacam diyor. Sanki kendi Mali? Galatasarayin elinde 500m euro varda bizmi bilmiyoruz, elinde tuzlaspordan daha kotu bir kadromu var? Takimla hic bir iletisinin kalmamis, kendi Egon ve kibrin yuzunden oyuncular tabiki oynayamaz. Peki neden israrla sikayet ettigin adamlari sahaya cikariyorsun?

Bugun atalaylar sahada olsa emin ol herkez seni desteklerdi, ama senin vizyonun kisa vadeli basaridir.

Ve haddini bilmedin, cunku seri, nzonzi vesaire oyuncular sistem oyuncularidir ve bu kabiliyet sende yok. En onemlisi 11 yabanciyi idare edecek kabiliyette yok sende, sen degil hic bir yerli hocada yok.

Dusunun 2 yil al sat dengesiyle gidecek bu klup, ve Terim sayesinde satilacak Adam kalmadi. Para edecek oyuncun kalmadi, hepsi kariyerin sonuna gelmis oyunculardir.

Suc sende, hata sende evet her mac sonu soyluyorsun. Eeee, cozum? Hata sende ise ne yapalim, afferim mi diyelim durustlugune. Bu is sana agir geliyorsa birak git cunku artik yorulduk.
Kesinlikle bu yorumun arkasina yorum yspmak olmaz .kelimesi kelimesine dogrudur.

Üst Alt