SL 19/20 H:15 | Sivasspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 15 Aralık - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Babel'in Alman versiyonu diyebilirim. Tam öküz ikisi de. Hareket edemiyorlar. Sutlari cok kötü. Cin, Japonya, Katar gibi ülkelerde top oynayabilir bunlar artik. Hareket alani bu kadar kisitli ve hantal oyuncularla modern futbol oynaman imkansiz.
Ama Babel'e 3 yıllık sözleşmeyi önerdik. Abi hala aklım almıyor neyi baz alarak 32 yaşında adama 7-8 milyonu garanti para olarak önerirsin. Yap 1+1 performansa dayalı, gelmezse gelmesin.

Yok yani sağ kanata alalım diyorum ucuza bisey kaybetmeyiz. Bende fazla izlemedim eskişehirli arkadaşlar övüyor bunu. Sezon sonu sözleşmesi bitiyor bilmiyorum. Onyekuru ile hemşeri mi acep
Eskisehir 60 bin euroya almis görünüyor. Nijeraliymis bu da. Ben izlemedigim icin bir sey diyemem ama klasik hizli kanat oyuncusu, bizim ligde is yapabilecek zeka ve yetenegi vardir.

Tipik ersun takımı bu sefer ikinci yariyi da göremedi. Ulan bu kaçıncı fırsat fenerin önüne geçmek için be bi geçsek patlayacak lar balonları kaçıncı fırsatı tepiyoruz çıldırasım geliyor bazen.

Defans arkasına koşu yapan yok. 2 kanatta hızlı olacak ağa. Hatta her futbolcun hızlı olacak top surebilecek. Biz g.tu dayanyanlar ve g.tculerle oynuyoruz
Artık kanatlardan ziyade orta sahalarında bu işi yapması gerekiyor zaten bunu yapabilen takımlar fark yaratıyor Liverpool maçlarını izliyorum bekleri kanatları orta sahaları hepsi bir anda defansın arkasına geçebiliyor topla birlikte veya topsuz koşularla

Bugün Sivas'ı izledik Mert Hakan defalarca verkaçlar ile boş koşular ile yaptı bunu birde bize bakıyorum Belhanda&Mariano&Feghouli üçlüsü 100 pas yapsa rakip kaleye gidemiyoruz sol tarafa bakıyorum Nagatomo&Ömer ikilisi ile zaten olmaz orta sahaya bakıyorum Seri&Nzonzi&Belhanda&Selçuk filan zaten topla birlikte 5 metre mesafe kat edebilecek adamlar değil

Mert Hakan'ı Onyekuru'yu sırf bu yüzden çok istiyorum

Üst Alt