SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak

Serdarı hediye etmesek işleri nanaydı belki 4 tane bonservis ödeyip stoper aldılar tek tutan bedava aldıkları serdar oldu. Çok sakatlık yaşıyor diye 5 milyon euro bonservis verdiğin adamı piç edip ezeli rakibini güçlendiren tek camia bizizdir dünyada. Bu ligin anahtar kelimesi sertliktir.ikinci kelime hız. Bakın şikecilerin 11 ine hepsi sert bacak kırmaya oynuyan adamlar. Hakemlerin arkasında olduğunu bilince bas vur kır top oynatma taktik bu. Ve bu taktiğe uygun serdar tolga Rodriguez gibi adamları bedava almalarını sağladık. Luis gustavo tam bu ligin adamı vuruyor kırıyor, yine ahlaksız murigi de öyle. Ersun karıcı marıcı ama bu ligi hangi adamlarla oynayacağını biliyor.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cop dedigimiz adamlarla oynuyorlar yorumu yanlis. Cop dedigimiz adamlar fenerde fark yaratan oyuncular degil.

Kruse, Muriqi, Gustavo ciddi fark yaratiyorlar. Ozanin da hakki yenilmemeli, turkiye ligine gore temposu oldukca yuksek. Mesela Seriyi tempo olarak donunda sallar.

Bence biz yanlis adami kestik. Nzonzi lemina ikilisi seri lemina ikilisinden daha ideal olurdu.

Ne farkeder o çöpler 11 de oynamıyor mu ?

Kruse de daha yeni yeni top oynamaya başladı .

Muriqi'nin yerine bizde Andone , Falcao var ama ortada bir şey yok Muriqi bizde olsa ayakta duramazdı.

Terimin begenmedigi 3 isimle adamlar oyle yada boyle oynuyorlar. Bekleri ise Isla ve dirar, ve stoperde serdar ve jailson oynuyor. Bukadar kotu arka 4lu ile adamlar ligi goturmeye calisiyor.

Bu kadro Terimde olsa, saat basi aglayip transfer isterdi!

Yonetim her istegine karsilik verdi, ama pes nereye kadar. Bu sezon sampiyonlar liginde gidemezsek seneye nasil dondurecegiz? Bunun hesabini yapiyormu Terim?

Ben gittikten sonra ne hali varsa gorsun Galatasaray kafasi var Terimde. Onemli olan kendisi nekadar basari saglayabilir. Iyi bir Galatasarayli 30 tane transferden sonra baska transfer istemez, yazik gunah aldiklarin adamlari satip baskasini alsak tamam da menejerden tut ordan oraya onlarca milyon heba edildi.

Istifa et Yada defol
Son satırı çıkar, imzamı atayım ama olmamış o son satır.

Fbnin kadrosu bizde olsa küme düşmemeye oynardık Muslera, Falcao , Feg , Nzonzi , Lemina , Seri'li kadroyu leş gibi oynatıyor hoca suçu kadroya atıyorsun fb bizim çöp diye kovduğumuz topçular Aziz , Tolga , Rodri ile şampiyonluğa yürüyor sence de garip bir tarafı yok mu bu işin ?

Yahuu Allah aşkına yapamayın..
Takım gerizekalı adamlarla dolu.Hala şu takımın ne kadar rezil oynadığının farkında değilsiniz.Yahu tüm sistemler denendi.Bırakın şu teknik adamlara bu kadar misyon yüklemeyin.Başakşehir avcı gitti çok mu geriye gitti.Bu durum çok büyük oranda oyuncu grubuyla alakalı bir durum.

Falacao dediğin zaten yeni yeni oynamaya başladı.Benim için şimdiye kadarki performansı hayal kırıklılığı..ben falcao transferini doğru bulanlardanım.
seri ve feg çok net yeersiz adamlar.Adamlar götünü kaldıramıyor.
bu saydığın adamlar içinde met olan addamlar muslera ve leminadır.
Diğerleri bu halleriyle ancak çöptür.

Yahu şu yukarıda saydığın adamların lemina hariç ortak özelliği aşırı temposuz ağır oyuncular olmasıdır.

ozan-garry-muriç-kruse-gustavo
şu yukarıda saydığın adamlar şu anda bu adamlardan iyi öylemi..

hepsini geçtim.Arkadaş takım tam bir ruhsuzlar ordusu.Buda tamamen kaliteyle alakalı değil mi..Yahu top rakipdeyken amatör kıvamında takım savunması yapan, nerede duracağını bilemeyen adamlar var.Bu durum teknik adamı aşar.

şikeciler top rakipdeyken takım halinde hırslı bir şekilde nasıl basıyor.Bizden tek farkları o da yetiyor.Oyuncuları nerede ne zaman ne yapacaklarını biliyorlar.

biz takım halinde o baskıyı yapamıyoruz.Bizim baskımız takım halinde değil bireysel olarak deli dana gibi baskı yapıyorlar.İlerisi başka alemde defans başka alemde..

bu kadro çok rezil bir şekilde kurulmuş bir kadrodur.İyi falan değildir
Koskoca Galatasarayın kurtarıcı oyuncusu ömer yahu.Hala iyi kadrodan bahsediyorsunuz.

Yahuu Allah aşkına yapamayın..
Takım gerizekalı adamlarla dolu.Hala şu takımın ne kadar rezil oynadığının farkında değilsiniz.Yahu tüm sistemler denendi.Bırakın şu teknik adamlara bu kadar misyon yüklemeyin.Başakşehir avcı gitti çok mu geriye gitti.Bu durum çok büyük oranda oyuncu grubuyla alakalı bir durum.

Falacao dediğin zaten yeni yeni oynamaya başladı.Benim için şimdiye kadarki performansı hayal kırıklılığı..ben falcao transferini doğru bulanlardanım.
seri ve feg çok net yeersiz adamlar.Adamlar götünü kaldıramıyor.
bu saydığın adamlar içinde met olan addamlar muslera ve leminadır.
Diğerleri bu halleriyle ancak çöptür.

Yahu şu yukarıda saydığın adamların lemina hariç ortak özelliği aşırı temposuz ağır oyuncular olmasıdır.

ozan-garry-muriç-kruse-gustavo
şu yukarıda saydığın adamlar şu anda bu adamlardan iyi öylemi..

hepsini geçtim.Arkadaş takım tam bir ruhsuzlar ordusu.Buda tamamen kaliteyle alakalı değil mi..Yahu top rakipdeyken amatör kıvamında takım savunması yapan, nerede duracağını bilemeyen adamlar var.Bu durum teknik adamı aşar.

şikeciler top rakipdeyken takım halinde hırslı bir şekilde nasıl basıyor.Bizden tek farkları o da yetiyor.Oyuncuları nerede ne zaman ne yapacaklarını biliyorlar.

biz takım halinde o baskıyı yapamıyoruz.Bizim baskımız takım halinde değil bireysel olarak deli dana gibi baskı yapıyorlar.İlerisi başka alemde defans başka alemde..

bu kadro çok rezil bir şekilde kurulmuş bir kadrodur.İyi falan değildir
Koskoca Galatasarayın kurtarıcı oyuncusu ömer yahu.Hala iyi kadrodan bahsediyorsunuz.

Bu oyuncuları Terim aldırdı ve oynatıyor ve kötü oynatıyor takım ne antreman yapıyor ne çalışıyor hoca bile isteksiz oyuncular mı sahiplenicek takımı.

Fenerin kadrosu abartildigi kadar kotu degil marjinal 8 yasinda veletler gibi herseyi degerlendirmeyin

Garry ve Serdar ligde kendilerini kanitlamis oyuncular, Deniz Turuc az cok iyi performans ortaya koyuyor, Muriqi ligin en iyi forvetlerinden bir tanesi, Gustavo iyi performans gosteriyor, Kruse temposuz ama hucum yonu iyi. Altay Ozan ve Tolga verim alinabilecek yerliler, Dirarla Isla lig icin yeterli isimler, Zajc iyi yedek, filan, falan.

Muslera, Falcao , Feg , Nzonzi , Lemina , Seri'li kadroyu övüp sonra Terim aldirdi demek de bir kendisiyle celisen ergenin yazacagi seyler. Lan Falcaoyu Terim mi sakatlandirdi? Yarim sezonluk top oynayan Feghouli calismiyor diye tüm suç Terimde mi. Seriye bir suru sans verildi ama maclarin yarisinda hayal kirikligiydi. Enzonzi disiplinsizlik yapip hic bir halt yapmiyorsa daha yapacak fazla sey yok. Kagit uzere iyi kadro ama kafanizi kumdan çikarttiginiz zaman en az yarisi hayal kirikliga ugrattigini anlayacaksiniz. Eger tum suc TErimin ise sürekli iyi performans veren Lemina yahut su an iyi oynayan Saracchi de kotu oynamaliydi

Kendinizle celismeyin

Son düzenleme:
Bu oyuncuları Terim aldırdı ve oynatıyor ve kötü oynatıyor takım ne antreman yapıyor ne çalışıyor hoca bile isteksiz oyuncular mı sahiplenicek takımı.

Terim aldırdıda suçuda çokda.Çapsız yönetimde en az hoca kadar suçlu.
akılsız, temposuz, ruhsuz oyuncuların çok olduğu takımı nasıl doğru oynatacaksın.
Yani kötü transferler ve planlama yapıldığı için iyi veya kötü oynatma durumu taça çıkıyor.

istek konusuna gelince terim nasıl isteksiz olur yahu el insaf...
Yani hoca isteksiz ama sözleşme zamanı cin gibi milyonları isteyip alan adamlar isteksiz olacakmış öyle mi..Yatacak yeri yok bunların yatacak.
Çoğu oyuncu zaten karakter olarak pısırık, hırstan yoksun adamlar.

ben Galatasarayı dedliler gibi severim ömrü hayatımda bu kadar pısırık ve ruhsuz bir takım görmedim.İzleyesim, destek veresim gelmiyor bu ruhsuzları.
Ama bu konularda tabiki Fatih terim beni çok büyük hayal kırıklılığına uğrattı.
Ama bizim sorunumuz tamamen inanılmaz rezil bir transfer sezonu geçirmemizdir.

Dünkü maç şaibeli her yönüyle.

İrfan Can kahveci kahveli kurabiye yaparak maçı sattı. Topal ve visca da şüpheli ama İrfan gibi bariz diyemem.

Ya hakem? Gustavo maçta 7 faul yakmış ki 2-3 tanesi net sarı olabilir. Vedat muriqe uzun net sarıyı vermedi ki cezalı duruma düşecektir...

Vermek istediği penaltı peki? Rezalet ötesi! Bu hakem bozuntusu derhâl hakemliği bırakması gerekir.

Totalde bu Lig bu Fenerbahçe sayesinde belki hep şaibeli olmuştu geçmişte ama bu fenerasyonun döneminde olduğu kadar açık açık yapılmıyordu. Bunların bu senede şampiyon olmadığı taktirde futbol tarihinin en büyük looser takımıdır bence.

Hem Kadro kaliten Türkiye'de bir çok takımın üstünde olacak bide üstüne her taraftan şaibeli destek gireceksin sonra şampiyon olamayacaksınız.... Yuhh yani

Fbnin kadrosu bizde olsa küme düşmemeye oynardık Muslera, Falcao , Feg , Nzonzi , Lemina , Seri'li kadroyu leş gibi oynatıyor hoca suçu kadroya atıyorsun fb bizim çöp diye kovduğumuz topçular Aziz , Tolga , Rodri ile şampiyonluğa yürüyor sence de garip bir tarafı yok mu bu işin ?
sezon sonu herkes bu fikre gelecek. Suan hala bu kötü halde şampiyonluk beklentisinde olanlar olduğu için göremezler bizde ki eksikleri. Hoca-yönetim kavgası da yeni çıktığından herkesin imparator seviciliği üstünde. Muslera'yi bugün forvete koysa kaleye Mariano'yu atsa kimse ses etmez şu atmosferde.

fener su maci kazanmasa taraftar sampiyonluk hayalleri kurmayacakti, bosuna uzduler insanlari.

ilgimi ceken mesajlari alintiladim

Bizden umidi kestim bari Sivas olsun bunlar olmasin da umarim bu sene de o sene olmaz...
FB çok mücadele etti. Her maç bu mücadeleyi versinler kaybetme ihtimalleri yok.
Bu maçta köpek gibi pres yaptılar, adamlar sahadan sildi bjk maçının benzeri oldu. Muhtemeln bizim maçta aynı olur, 3-4 tanede biz yeriz

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunu anlatmaya çalışıyoruz başından beri

şampiyon olduğumuz son 2 sezonda bile kaç maç böyle mücadele ettik

Halen şampiyonluk hayalleri görmeye gerek yok
fener, trabzon deplasmanında takılsa bile şampiyon olur.
tek zor maçları haftaya trabzon deplasmanı geri kalan önemli maçları içerde hep
şu futbolu görünce fatih terim istifa diyorum. hangi oyuncumuz fenerdekinden zayıf? fatih terim istifa.
Ilk 2 ye giremiyecekler malmisiniz.

Üst Alt