SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak

Yaw bu Fener daha baya puan kaybeder hatta yukarıdaki rakiplerinden çok aşağıdakilere puan verirler ama işte bizim ışık vermemiz lazım çünkü ana rakipleri biziz, Ligde biliyoruz ki camia olgusu işin içine çok giriyor Başakşehir geçen sene nasıl şampiyonluğu kaybetti biliyoruz baskıdan yok oldular. Sivas içinde benzeri olabilir çok iyi oynuyorlar ama işte camia olgusu onlarda da yok yani sonunu getiremeyebilirler. Trabzon elbette camia olgusuna sahip ama işte onlarda da 30-35 yıldır şampiyonluk deneyimi yok burada Galatasaray devreye giriyor. Fenerbahçe 4. sıradaydı bu maça kadar ama adamların sürekli uğraştıkları isim Fatih Terim ve Galatasaray, Çünkü biliyorlar eğer Galatasaray devreye girerse tokadı yeriz diğerlerini bir şekil götürürüz sağolsun bizim taraftarda buna çanak tutuyor çoğu zaman ama olsun. Hala benim ciddi şekilde beklentim var sadece şu Kadıköy'e seri ile gidelim.
Seri ile değil de Taylan ile gidelim.

şu futbolu görünce fatih terim istifa diyorum. hangi oyuncumuz fenerdekinden zayıf? fatih terim istifa.

Yahu isimlere bakmayın..
Senin oyuncularının alayı ruhsuz alayı ağır temposuz adamlar.

Seri,linnes,marcao,donk,belhanda,ömer...
Bu adamlar mı iyi..bitik marino,nagayı falan saymıyorum.
Fatih terim istifa edecekse yapılan transfelerden dolayı etmeli.Ama bu çapsız yönetimde en az fatih terim kadar suçludur.

Yahu hala şu şikecilerin kadrosundan daha iyi kadromuz olduğunu söylüyorsunuz.

Başkanından teknik adamına ve taraftarına kadar bu kadar iş bilmezlik olmaz.
Koca galatasaray yemin ederim kendi kendisini yönetiyor.

Muriç kart sınırında , hainler bi tame sarı göstermedi dirsek attı , ayaga bastı . Bunu kşmse konuşmuyor .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunu konuşacak adamlar Galatasarayı yönetenlerdir.
Fatih terime laf sokmak için toplantı yapanlr sene başında tarihde görülmemiş hakem kararları ve atamaları olurken bir ‘kere basın toplantısı düzenleyemediler.

Alayından nefret ediyorum.
Bu şerefsiz kanı bozuk şikeci camia şampiyon olursa başımızdakilerin hepsi defolup gitsin bu takımdan.
Egolarını ve reklamlarını başka yerde yapsınlar.

Sahadan mi sildi?

Ne oynadilar acaba bana bi anlatin da bilelim?

Kosuyorlar, mucadele ediyorlar desen tamam diyecegim de iyi filan oynamiyorlar.

İyi oynayan takimin yuzde 80 topa sahip olma ile 70 dakikada 2 tane pozisyonu olmaz.
Cok belli, tahmin edilebilir bir oyunlari var.
Bu oyunla ic sahada bi sekilde ittire ittire kazanirsin belki ama deplasmanda hicbir halt yapamazsin ki yapamiyorlar da zaten.

Kaldi ki, bu kadar kotu Basak'a ve ic sahada oynamalarina ragmen ecel terleri doktuler.

Okan Buruk ve İrfan Can olaylarina hic deginmek bile istemiyorum zaten.

Su oyunu biz oynasak " Fatih Terim gitsin emekli olsun torun sevsin " dersiniz. Her hafta FB guzellemesi yapmaktan vazgecmiyor bazilari.
İyide kardeş biz hem içerde hem dışarda kötü oynuyoruz. Dışarda berbâtiz içerde en kötü takımla mac yapsak bile rahat kazanamıyoruz. Fenerin şampiyonluk sansi bu oyunla bizden daha yüksek

Bu Ali Koç çok tehlikeli bir adam, ikili ilişkilerini kullanarak ülkede kaos bile çıkarabilecek bir tip,UEFA ya bile rüşvet verip takımini küme düşmekten kurtarmiş biri,Yapı Kredi bankası o sene Şampiyonlar liğine sponsor olmuştu, tuhaf olan avrupada kimsenin tanimadigi, birtane bile şubesi olmayan bir banka Sponsor Oluyor ve bu banka Koç grubunun, daha sonra Napoli yönetiminde iş ortaklarindan biriyle anlaşarak FFP den kurtulmak icin 20 milyon Euro da Elif Elmas denen vitaminsizi satiyor, kadroya bile alinmiyor neredeyse, şimdide herkesi alanen tehdit edip taraftari gaza getirmeye çalışıyor..

Yahu isimlere bakmayın..
Senin oyuncularının alayı ruhsuz alayı ağır temposuz adamlar.

Seri,linnes,marcao,donk,belhanda,ömer...
Bu adamlar mı iyi..bitik marino,nagayı falan saymıyorum.
Fatih terim istifa edecekse yapılan transfelerden dolayı etmeli.Ama bu çapsız yönetimde en az fatih terim kadar suçludur.

Yahu hala şu şikecilerin kadrosundan daha iyi kadromuz olduğunu söylüyorsunuz.

Başkanından teknik adamına ve taraftarına kadar bu kadar iş bilmezlik olmaz.
Koca galatasaray yemin ederim kendi kendisini yönetiyor.

Fbnin kadrosu bizde olsa küme düşmemeye oynardık Muslera, Falcao , Feg , Nzonzi , Lemina , Seri'li kadroyu leş gibi oynatıyor hoca suçu kadroya atıyorsun fb bizim çöp diye kovduğumuz topçular Aziz , Tolga , Rodri ile şampiyonluğa yürüyor sence de garip bir tarafı yok mu bu işin ?

Sikecilerin tam saha mucadelesi fark yaratiyor. Yetenek konusunda derin problemleri var. Bakalim ayni enerjiyle ligin sonunu getirebileceklermi.

şu futbolu görünce fatih terim istifa diyorum. hangi oyuncumuz fenerdekinden zayıf? fatih terim istifa.
Kağıt üstünde kadrolar şampiyon olamıyor malesef. Bir şey değil birsuru şey eksik veya hatalı kulüpte. İyi oynayarak daha iyi takım olunur. Biz o iyiliği mücadeleyi sahadaki arkadaşın için savaşmayı başaramadık şu zamana kadar. Fb nin en büyük artısı geçen seneden taraftara karşı mahcubiyet yaşamaları. Futbolcular benimsemiş artık birbirlerini ve kulübü. İyi futboldan ziyade iyi mücadelenin sebebi bu.

Ligde iyi mücadele edersen kaybetmen imkansız. Çünkü diğer takımlardan kat ve kat üstün kadron bireysel oyuncuların var. Umarız başkan terim arasındaki gerilim sahaya da yansır. Gerilmemiz lazım. Başka türlü olmaz bizden. An itibariyle al gülüm ver gülüm oynuyoruz. Olmaz. Isırması rakibi tedirgin etmesi lazım oyuncuların.

Onyekuru gelince daha hızlı direkt kaleye gitmeye özen gösteren bir Gs izleyeceğiz.

Bu kadar geride olmamız büyük dezavantaj. Zor ama imkansız değil. Ben hala ciddi favorilerden biriyiz diye görüyorum. Fb şu 5 haftada kayıplar verirse tabi.

Elaman serdari ve maicaonu begenmedi onun yerine 16m euroya 2 stoper aldilar bu utanmadan stoper istiyor. Lan serdari bedava verdin ustune okadar para ile iki tane beyin ozurlu stoper aldirdin.
Tolgayi bedava verdin onun yerine 5,7 Adam aldirdin yedege hepsi cop cikti.
Rodriguez satip aldigin butun oyuncular bok cikti.

Utanmadan cikip yonetimi taraftar onune atip istifa etmesini istiyorsun.

2 yildir fb, bjk ve ts kotu olmasaydi bok sampiyon yapardin takimi!! Tudorun ekmegini yedin simdi caresizce ordan oraya saldiriyorsun, 30 tane transfer degil 100 tane yapilsa ne yazar. Oyuncudan sistem bi bok anlamadigini goruyoruz.

Fb kazanmasi iyi oldu, onlar kotu diye bu sene yasalinan rezilikler gormemezlikten gelindi. Ardani al git adanada mekan ac, 2 senedir bi bok kazandirmadin takima.

Lan Basaksehir dahil 5 macta 1 tane golun yok lan, kazanmayi s... Et hepsinde ezildin. Kendi evinde fbye rezil oldun, sampiyonlar liginde rezil ettin..

Simdi kacmak icin Yada tazminati almak icin yol yapiyorsun.

Istifa et en azindan 2,3 yil icinde senin topladigin butun coplerden kurtulup yeniden iyi bir kadro kurariz

luyindama gayet iyi transfer oldu saçmalama tolga ve garryi yerden yere vuruyodu taraftar beceriksizler diye

Bu kepazeler bu senede sampiyon olamazsa kepengi kapatacaklarini biliyo herkes. Siyaset, medya, tff ne yazikki bunlari bu sene sampiyon yapacaklar.. Koc bostan yere aglamiyo..
Dua edelimde sampiyon olurlarsa UEFA bunlara "sen gelme ulan Ayi" desin...

Bu sikecilere siir gibi top oynuyo diyende gitsin kuslarin forumunda takilsin.

SM-G960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cop dedigimiz adamlarla oynuyorlar yorumu yanlis. Cop dedigimiz adamlar fenerde fark yaratan oyuncular degil.

Kruse, Muriqi, Gustavo ciddi fark yaratiyorlar. Ozanin da hakki yenilmemeli, turkiye ligine gore temposu oldukca yuksek. Mesela Seriyi tempo olarak donunda sallar.

Bence biz yanlis adami kestik. Nzonzi lemina ikilisi seri lemina ikilisinden daha ideal olurdu.

Bunu konuşacak adamlar Galatasarayı yönetenlerdir.
Fatih terime laf sokmak için toplantı yapanlr sene başında tarihde görülmemiş hakem kararları ve atamaları olurken bir ‘kere basın toplantısı düzenleyemediler.

Alayından nefret ediyorum.
Bu şerefsiz kanı bozuk şikeci camia şampiyon olursa başımızdakilerin hepsi defolup gitsin bu takımdan.
Egolarını ve reklamlarını başka yerde yapsınlar.

Kesinlikle haklısın. Hocanın modunuda bu durum düşürüyor . Adamların as başkanı , başkanı , devamlı terime laf atıyor bizimkilerin gıkı çıkmıoyor böyle yönetim olmaz .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kagit uzeri bi hayli ustunuz, ama suana kadar oyun anlaminda bizden daha ne yaptigini bilen, sahada organize hareket eden takim Fener. Dolayisiyla teknik heyeti sorgulamadan bu konu ele alinamaz.

Ha son maclarda bence belirgin bir iyilesme sozkonusu, yarin ki deplasmanda da ustune koyarak gidersek bu uzun maratonda - nitekim 15 mac var daha - kadro farkinin hem sahaya, hem tabelaya yansiyacagini dusunuyorum.

Üst Alt