⚽ SL 19/20 H:19 | Konyaspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok güzel ve temiz bir galibiyet, Pozisyon vermeden maçı bitirdik nerdeyse çok akıllıca ataklar yaptık bütün gollerimiz organize, Hemde birçok eksiğimiz varken sonuna kadar hak ederek kazandık devamı gelecek.

Bu maçı kazanırsak içerde Kayseri, dışarda Kasımpaşa, içerde Malatya maçları rahat geçer bu maçlarla beraber 6/6 seri yaparak Kadıköy'deki maç final niteliği taşır. Her şeyi geçtim takım güzel top oynasın gerisi zaten gelir
Kadıköy'den puan ve puanlar alırsak şampiyonluk şansımız fenerden daha yüksek oluyor adamlar bu sefer çıldırır :D

Emre çok daha iyi geri döndü düşündüm den..

Skorer ..9.5 bir oyuncu. Bu ligte bu tip oyuncular iş yapar.

İnşallah sağlam kalır ve hayatın sezonunu oynar Aslan parçası.

Serinin tam bir hayal kırıklığı.
Bayan futbolunda bir çok bayan futbolcular bundan daha iyi fiziki mücadelede olur herhalde. Hiç bir baskıya gelemiyor

Hadi temposuz olursun ağır olursunda yere sağlam basarsın.o da yok.Pasları zor atıyor adam.

Bu adama iyi pasör demek falan saçmalık.

Emrede temposıuz ve ağır olduğu işin defansif anlamda lemina ve takım çok zorlanıyor.Hadi emre ofansif anlamda iyi oldupu için tolere edilir.Seri hiç çekilmiyor.

Ne oldu taylan sevdaniz bitti şimdi de sekidika sevdaniz başladı. Yakinda o da 11 oynar bu sefer emin e dönersiniz.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş ne olur körü körüne herşeyi savunma
Biz şimdiye kadar rezil bir oyun oynuyorduk.Ve çok ciddi transferler lazımdı.
İlk 11 e oyuncu alacaksın ki elindekiler alternatif olsun.
Taylan oynasın demekle yeni alınan yabancı oyuncu oynasın demek arasında fark var.
Yemin ederim şöyle onyekuru ve saracci gibi iki üç tane daha fark yaratan adam alınsaydı ligin içinden geçerdik.Evet devre arasında keliteli oyuncu zor ama daha önce yapılacak çalışmalarla bu olabilirdi.

Şu maç kesinlikle bizi yanıltmasın .Hala çok ciddi sıkıntılarımız var.

Afferim Adem sana

Spiker gol attin dedi
Adem once depremde olenlere bassagligi ve yaralilara sifa diledi
Ardindan zor deplasmani takim olarak kolaya cevirdik dedi, bitirdi

Golden hic bahsetmedi bile, takimdan bahsetti

Iste takim ruhu budur, afferim sana

Adamı ilk geldiğinde her zaman olduğu gibi forumca yerin dibine sokmuştuk.

Halbuki gençliğinde iyi takımlarda oynasaymış çok daha iyi bir kariyer elde edebilirmiş.

Fakir falcaosu diyorum ben hem iyi top tutuyor hem de hareketli oyuncu.

Attığı golde pas alışverişi ve içeri koşusu tam bir golcü kimliğini kanıtlıyor.

Takım oyuncusu aldığı para helal olsun

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt