⚽ SL 19/20 H:19 | Konyaspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyundan düşen oyuncuyu göremiyor hoca dünde aynısını okan yaptı zorla macı verdi bizde bugun emre oyundan düştü seri düştü ama hoca bunları göremiyor

Lemina çok geride kaldı ya,mvilla gelsin artik

Lemina gibi adamı çok net 8 gibi oynatmak gerekiyor.Onun tekniğinden ve driplinglerinden daha fazla yararlanmallıyız.

mvillaya gelirsek hani seriye pasör diyorlarya mvilla gelirse asıl pasör nasıl olurmuş görürler. Ama şu anki durumu nasıl bilmiyorum.Birde ağır bir oyuncu.
Bizim hala tempo sorunumuz devvam ediyor. kaliteden bağımsız falcao, emre,feg ve seri ile birlikde ileride hala çok ciddi tempo sorunumuz var.Bu durum tabiki takım defansınıda etkiliyor.
bu yüzden wvilla değilde daha hızlı daha tempolu bir adam gerekiyor diye düşünüyorum.

Zaten belli oldu ki takım savunmasında her zaman sıkıntı olacak.Hiç olmaza bireysel olarak hızlı oyuncular alarak bu olumsuz durumu en aza indermek lazım.
Ama tabi bu saatten sonra transfer yapmayı becerebilecekler mi oda tartışılır.

Ahmet iyidi diyenlere sormak istiyorum. Adamda ozguven yok. Kalas gibi daliyor. Mudahele etmede surekli yanlis zamanlama. Olur olmadik yerde faul yapiyor. Takim icin yeterli mi? Sayet yeterli ise stoper almaya gerek yok.

Benim sahsi fikrim: kesinlikle bu takimin stoperi degil. Ben stoperim diye bagirmiyor adam.

Üst Alt