⚽ SL 19/20 H:20 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 2 Şubat - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
her halde 10 tane atsak her maç memnun olmayacaklar var,iyi oynamıyoruz diyenler olur muhtemelen. kardeşim şampluktan bahsediyoruz iyi oynayana kupa verildiğini hiç görmedim ben, puan tablosunda kim liderse o olur nokta. geçen sene biz çok mu iyiydik veya başak çoğu maçı 1-0 almıştır herhalde ama son maç yenseler şampiyondular.. şampluk iyi oyundan değil sonuçtan geçer. bir örnek daha euro 2004 yunanistan. 2010-2011 sezonu bursa şamp oldğunda son maç fb tsyi 8-1 bile yenebilrdi ama ne oldu 1-1 bitti,haticeye değil neticeye kupa veriliyor.ben kupaya bakarım şamp olalım yeter, tarih şamp olanları yazar iyi oynayanları değil.
2 sene ust ust ssampiyon olmamiz bile yetmiyo adamlar neymis kotu oyunla sampiyon olmusuz hadi ya oyle bi kitle varki herseyi elestiriyor.Biz romantiklerde cikip onlara nankor deyince kiziyolar Nankorsunuz arkadas taraftarlik bu degil seninki seyircilik iste taraftarlik degil.

2 sene ust ust ssampiyon olmamiz bile yetmiyo adamlar neymis kotu oyunla sampiyon olmusuz hadi ya oyle bi kitle varki herseyi elestiriyor.Biz romantiklerde cikip onlara nankor deyince kiziyolar Nankorsunuz arkadas taraftarlik bu degil seninki seyircilik iste taraftarlik degil.
fatih terim seveni vardır sevmeyeni vardır ama 8 şampluğu var mı adamın var. fbnin hocası olsaydı herhale alexin heykelinin yanında heykeli vardı hocanın. dediğin gibi sahip çıkılmalı ve inanmalı takıma , futbol bu olcak bazı zamanlar kötü oyun,biz liverpool değiliz uzay takımı olalım

zilyon tane puan kaybettik örnek olarak ankaragücü ve konya maclarinda süreyi eritebilseydik +4 puan daha hanemize yazilacakti. zorlu'da tff ile görüsüp okadar mac satin alma zahmetine giren mallarla arada 1puan fark var mesela bu ezik oglu ezikler bir de kendilerine iyi diyor. bizim en les halimizle aralarinda 1 puan var

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Saracchi
Lemina Donk
Feghouli Emre Onyekuru
Falcao

Sene başından beri sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde bu onbir ile oynayabilseydik, şu an çok rahat bir şekilde şampiyonluktan bahsedebilirdik.

Şanssızlıklar, sakatlar, hakem hataları, hocanın formsuzluğu, içerideki Konya, Ankaragücü, dışarıdaki Malatya maçlarında yenilen son saniye golleri ile kaybedilen 6 puan derken bu noktaya geldik.
Maalesef bu noktadan sonra da işimiz çok zor. Kalan 7 deplasmanin 4'u ilk 5teki takımlar ile ve Rize-Kasimpasa ve Antalya ile.
Sakatlık belasından da hala daha tam kurtulabilmis değiliz.
Bu fikstür ile şampiyon olabilirsek, çok acayip bir hikaye olur.
Bu sene benim beklentim FB sampiyon olmasın yeter. Kimim şampiyon olduğunun bir önemi yok, yeter ki FB de olamasin, 22-19 farkı devam etsin ve zaten seneye FB'nin sampiyon olabilecek dominant bir kadro kurabilmesi içinde bulundukları mali yapı itibariyle çok zor.

Daha iştahlı oyun bekliyordum önemli eksikler var doğru ama özellikle seri ile işimiz baya zor şükür bu maç kazasız bitti 2 de 2 ile son duruma bakacağız her maç final..

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Saracchi
Lemina Donk
Feghouli Emre Onyekuru
Falcao

Sene başından beri sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde bu onbir ile oynayabilseydik, şu an çok rahat bir şekilde şampiyonluktan bahsedebilirdik.

Şanssızlıklar, sakatlar, hakem hataları, hocanın formsuzluğu, içerideki Konya, Ankaragücü, dışarıdaki Malatya maçlarında yenilen son saniye golleri ile kaybedilen 6 puan derken bu noktaya geldik.
Maalesef bu noktadan sonra da işimiz çok zor. Kalan 7 deplasmanin 4'u ilk 5teki takımlar ile ve Rize-Kasimpasa ve Antalya ile.
Sakatlık belasından da hala daha tam kurtulabilmis değiliz.
Bu fikstür ile şampiyon olabilirsek, çok acayip bir hikaye olur.
Bu sene benim beklentim FB sampiyon olmasın yeter. Kimim şampiyon olduğunun bir önemi yok, yeter ki FB de olamasin, 22-19 farkı devam etsin ve zaten seneye FB'nin sampiyon olabilecek dominant bir kadro kurabilmesi içinde bulundukları mali yapı itibariyle çok zor.
Ne olursa olsun Kasimpasa ve Malatya maclarini kazanip Fener'in sahasinda boyun egmemek gerekiyor. 25.hafta Sivas macina iddiali cikmamiz lazim. Alanya'nin bile 5'te 5 yaptigini hesaba katarsak hala sansimiz cok düsük.

Ne olursa olsun Kasimpasa ve Malatya maclarini kazanip Fener'in sahasinda boyun egmemek gerekiyor. 25.hafta Sivas macina iddiali cikmamiz lazim. Alanya'nin bile 5'te 5 yaptigini hesaba katarsak hala sansimiz cok düsük.
Zaten Kpasa, Malatya ve FB maçlarından 9 puan alırsak, 25. Hafta Sivas maçına lider bile çıkabiliriz. Zaten o noktadan sonra şampiyonluğu da bırakmayız. Bütün hava değişir.
Eğer Konya, Malatya D ve Ankaragücü maçlarında o 6 puanı birakmasaydik, kalan zorlu fiksturde puan kayıpları lüksümüz olacaktı bayağı rahat edecektik.

Zaten Kpasa, Malatya ve FB maçlarından 9 puan alırsak, 25. Hafta Sivas maçına lider bile çıkabiliriz. Zaten o noktadan sonra şampiyonluğu da bırakmayız. Bütün hava değişir.
Eğer Konya, Malatya D ve Ankaragücü maçlarında o 6 puanı birakmasaydik, kalan zorlu fiksturde puan kayıpları lüksümüz olacaktı bayağı rahat edecektik.

Fbyi kadikoyde yeneceksin lol okay. Oyun olarak kazansak bile hakem fbye sahip cikar bir beraberligi garantiler.

Bir kere ic sahada artik bir beraberlik bile verecek lüksümüz yok. Cok fazla puan kaybettik. Deplasmanlara bakacak olursak kadro kalitesi olarak Fenerbahce, Sivasspor, Alanyaspor ve Basaksehir iyi. Kadro olarak zayif takimlar Kasimpasa, Rize, Ankaragücü ve Antalya. Bunlar zaten alt tarafta debelenip duruyor. Velhasil kelam ilk saydigim 4 deplasman zor gececek. Hic maglubiyet almadan o 4 deplasmanda beraberlik, diger tüm maclari full kazanirsak anca 70 puan ediyor.

Bu fenerliler kadar iki kelime ile gaza gelen bir toplum gormedim. Koyun gibi hepsi ayni seyi soyluyor, biz sampiyon olacagiz. Ulan bize guluyorlar, sanki arada 1 degil 20 puan fark var :).. Onu gectim sanki butun ulke fbye karsi bi havada kurmuslar, yok her mac sonrasi hakemi tffyi suclamalarida baska bir trajikomedye walla. Ali koc deseki bu topluma yunanistan vatandasligina gecin bunlar gecer kardesim, okadar garip bir toplum Yada kus turu. Lan insan biraz gerizekali olabilir anlarimda bunlar bildigin kusbeyinli. 30. Haftaya kadar kus gibi biz sampiyon olacagiz diye cikciklerler sonra baktilar yine timsaha yatirildilar ersuna futbolcusuna saldirirlar. Hic akillanmayacaklar walla.

Lan alt ustu bizim coplerle oynuyorsunuz, kicinizi serdara, Tolga ve Rodriguez emenat etmissiniz. 3,4 mac sonra foyalari ortaya cikar.

Hakem tffyi bosver lan daha yeni yeni cumhurbaskani klube uye oldu :)

Neymis fb cumhuriyeti, heee siz sampiyon olacaksiniz. Sizden cok korkuyoruz.. Neyinden korkacaksak, 10yildir aldigimiz kupalar en az fblilerin 20% kanser etti.

Birde yokmu su sosyal medyada fbli botlar, parali askerler pardon pavaliiii kopekler :D baya yatirim yapmislar walla Galatasaray Twitter hesabinda bile fblilerin yorumlari en uste oluyor.

Ama gercekte ise kendi evinde 20bin seyirciyle oynayan ve iflas etmis bir klup var. Ama onlara gore biz tir tir korkuyoruz, 2 hafta sonra karikoyde 6 yiyecekmisiz ve onlar nisandan once sampiyon olacakmis.

Esekten adam olur bunlardan olmaz.

Üst Alt