SL 19/20 H:20 | Gaziantep FK 5-1 Sivasspor | MS | 2 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen bizim şampiyon olmamızı mı istiyorsun yoksa Fener’in şampiyon olmamasını mı? Sokmuşum Fener’ine. Biz bu hafta puan farkını 5’e indirirsek şampiyonluk yarışına girmiş oluyoruz. Üç haftada liderle olan fark 10’dan 5’e inmiş olacak. Biz kendimize bakalım. Hiçbir maçtan korkmayalım. Liderliği en yakın zamanda almaya bakalım.
zaten yazmışım oraya sivas küçük takımlara bile puan kaybeder diye, bizim olmamızı istiyorum tabiki ama mantıken başakla sivasla şamp yarışına girmek daha mantıklı bence, ha fb ile girince daha önce olmadık mı olduk ama fb olmazsa daha kolaylaşır işimiz ve iyice dibi görürler diye dedim yoksa tabiki biz olalım isteğim de bu.

Net faul var golden önce. Sivaslılar Fenerli abilerinden öğrendikleri şikenin yanına çirkefliği de eklemiş gibi duruyorlar. Golden önce de Erdoğan ceza sahasında havuza atlamıştı.

fenerin sahasindan ciktigimizda puan farki hala 1 olursa o gazla bunlara igneyi batiririz. aksi taktirde rezil rüsva oluruz.
Tamam işte zaten yapılması gereken hesaplar bunlar işte. Fenerbahçe maçı ya hep ya hiç maçı zaten. Ama herkes Fenerbahçe bizi kesin yendi gibi davranıyor. Hala ilk devredeki gibi oynuyoruz sanıyorlar. Çıkıp aslanlar gibi oynuyor bizimkiler ikinci yarı. Daha da iyi olacak haftalar geçtikçe. Sivasspor bu hafta kazansa iki hafta sonra yine kaybedecek zaten. 30. haftaya kadar yarışta kalmayacaklar. Biz ne kadar erken şampiyonluk potasına girersek o kadar iyi.

Fernando ve Kone sakat olmasina ragmen yedekte daha Yasin ve yeni transfer Skuletic gibi 2 hücum oyunculari var. Stopere ve orta sahaya 1er alternatif oyuncu aldilar bütceyi sarsmadan. Sag bek haric her yerde alternatiflari mevcut.

Macin basindan beri üstün oynayan Sivas. Rize macinda dünyalari kacirmasalar farka giderlerdi, rakip fark etmeksizin oyunu domine ediyorlar. O psikolojiyi kaldirip kaldiramayacaklari golleri ne kadar erken bulduklarina bagli. Ne Rize ne Gaziantep dogru dürüst bir sistemle oynamiyor.

Sivas tüm adamlarla hücum ederken Gazisehir ve Rize anca kontra ve duran top kovaliyor. Topun arkasina gecip bekliyorlar.

zaten yazmışım oraya sivas küçük takımlara bile puan kaybeder diye, bizim olmamızı istiyorum tabiki ama mantıken başakla sivasla şamp yarışına girmek daha mantıklı bence, ha fb ile girince daha önce olmadık mı olduk ama fb olmazsa daha kolaylaşır işimiz ve iyice dibi görürler diye dedim yoksa tabiki biz olalım isteğim de bu.
Biz deplasmanda kazanmaya başladıktan sonra Sivasspor’un yaptığı tavşan atletliği Trabzon da yapar zaten. Ama en azından Trabzon bize geliyor en kritik haftada. Fenerbahçe’nin bizim arkamıza geçmesi lazım bizim maça kadar ki geçecekler de bence. Biz Kadıköy’e Fener’in ya önünde gideceğiz ya da aynı puanda.

Üst Alt