SL 19/20 H:21 | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | MS | 8 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:21 | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | MS | 8 Şubat

penaltı pozisyonu bize olsaydı hakemin penaltıyı vermesini beklerdim o yüzden bu nasıl penaltı diyemem.

nadir çiftçi ilk yarı boş kaleye kaçırdı, ikinci yarı penaltı yaptı.

ndiye kafa atar hakem pozisyona bakmaz bile sonra oturma uzvundan uydurulan penaltı hele bejekeye verilen penaltı ilkel kabilelerde bile verilmez.Sonra Galatasaray kollanıyor.Şu maçlardan sonra Galatasaray kollanıyor diyenlerin 7 sülalesini silkeleyeyim

sanirim ben futboldan anlamiyorum diger yorumlara bakarsam. Trabzonlu oyuncunun topa vurup vurmamasi onemli degil. Genclerbirligi oyuncusu topa dogru hamle yapip direk rakip oyuncuya mudahalede bulunuyor. Top nereye giderse gitsin orda direk bir hamle var.

Kuralina gore ardindan, aynisi bizde olsa ne derdik..ben oyle bakiyorum

Sorloth net kırmızı olması lazımdı.

Bunun daha yumusagini feghuli yaptı kırmızı yedi
Sorloth yüze yapıyor

Sörloth kırmızı kart doğru da Gençlerbirliği oyuncusu da atılmalı 2 kere tekme atıyo herif.Ulan ne biçim hakemsiniz siz ya gözünüz kopsun gerizekalı herifler.

Burada hakemin sucu var. Zamaninda faulu calsa Sorloth o hareketi yapmaz. Sinirlenmesinde haklidir ama hareket kirmizi kart. Saka gibi hakem. Yaziklar olsun.

Üst Alt