⚽ SL 19/20 H:21 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | MS | 9 Şubat - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler agalar

Henüz daha fark kapanmadı
Trabzonun eksik maçını almış gibi görmeliyiz ve hesabımızı 5 farka göre yapmalıyız

2 aydır 5’te 5 yapmalıyız ancak o zaman yarışa dahil oluruz dedik
Kaldı 1 maç

Konsantrasyonu bozmamalıyız

Malatya maçını mutlaka ama mutlaka almalıyız

Ardından her maçımız final

Bu bilinçle ve konsantrasyonla devam etmeliyiz

haftalardır tv yorumcuları köşe yazarları hatta eski efsane dediğimiz herifler ağızlarını büze büze bu sene geçen seneye benzemez öyle sadece başak yok enaz 5 takımla arayı kapatmaları çok zor hatta geçmiş olsun minvalinde konuşup ağızlarından salyalar aka aka konuşuyorlardı yine aynı herifler fb güzellemesi yapıyordu.
2 haftadan daha kısa bi zamanda alayı bayıldı ve tüm sonuç bizim deplasmanlarda oynayacağımız topa kaldı. olur veya olmaz bilmem ama insanlar konusurken lig usulü mücadelenin ne demek olduğunu unutuyor sürekli.

Beyler agalar

Henüz daha fark kapanmadı
Trabzonun eksik maçını almış gibi görmeliyiz ve hesabımızı 5 farka göre yapmalıyız

2 aydır 5’te 5 yapmalıyız ancak o zaman yarışa dahil oluruz dedik
Kaldı 1 maç

Konsantrasyonu bozmamalıyız

Malatya maçını mutlaka ama mutlaka almalıyız

Ardından her maçımız final

Bu bilinçle ve konsantrasyonla devam etmeliyiz

Fark önemli değil önemli olan bizim o havayı yakalamamız ts her maçını alacak değil Arena'da çaktık mı fark 2 zaten.

Takımın ikinci yarıdaki laubali futbolu hoşuma gitmedi. İlk yarı iyiydi. Rakip her ne kadar zayıf olsa da içeride dışarıda kazanma alışkanlığı yakalamak önemli. 10 puan fark 3 haftada eridi inanılır gibi değil. Ha bu futbol kadıköy'e yetmez o ayrı konu. O maçta onyekuru ve falcao kesinlikle olmalı.

ASUS_X00LDA cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Falcao oynarsa net 2 tane yer geliriz.O emekli bulduğu pozisyonları da atamaz

Yaw sen her maç sonu bir mesajımı buluyorsun alıntılıyorsun. Amacın nedir bilmiyorum. Fatih hoca kusursuz bir maç yönetti yazacaktım ama Selçuk değişikliği mani oldu. O değişikliği kimse anlamadı. Büyük ihtimalle evlatçılıktan başka bir şey değil. Liverpool, Barcelona gibi takımlar skoru bulduktan sonra 17 yaşındaki gençleri alıyorlar oyuna. Biz 35 yaşındaki oyuncuları alıyoruz bilmem anlatabildim mi?

Yaw sen her maç sonu bir mesajımı buluyorsun alıntılıyorsun. Amacın nedir bilmiyorum. Fatih hoca kusursuz bir maç yönetti yazacaktım ama Selçuk değişikliği mani oldu. O değişikliği kimse anlamadı. Büyük ihtimalle evlatçılıktan başka bir şey değil. Liverpool, Barcelona gibi takımlar skoru bulduktan sonra 17 yaşındaki gençleri alıyorlar oyuna. Biz 35 yaşındaki oyuncuları alıyoruz bilmem anlatabildim mi?
Gozume carpiyor olumsuz bisey olsada elwsrireyim derdindesin

Kasimpasa yumusak bir takim.Guzel bir galibiyet oldu ama aldatici olmamali.Asil macimiz Fenerbahce maci.O maca kadar olan Malatya macini mutlaka almaliyiz.Sonrasi ne olur kestirmesi guc.

Üst Alt