SL 19/20 H:22 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 14 Şubat - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Renktaş benim de ağrıma giden bu, hani bizim şu FB Kadıköy mevzusu var yıllardır ama BJK'yı içeride dışarıda paso yenerdik. Heriflerin yeni stadı açıldığından beri onları gidip orada yenemedik, üstelik bizim stadda 2 maç verdik bunlara. Tamam biz FB gibi maça odaklı değiliz kupaların takımıyız ama iş öyle bir hal aldı ki millete artık yerel şampiyonluk yeter oldu. Tamam gidip BJK'yi falan da yenmeyelim ama gidip Avrupa'da icraat yapalım. Onu da yapmayacaksak dükkanı kapatıp gidelim.

Haksızmıyım @Koray Akgerman

Zaten bana en cok koyan hakli avrupa fatihi sifatimiza ihanet ediyoruz 10 yildir. Acı veriyor.

Yerel rekabete takildik, strateji hatalari yaptik, sacma sapan futbolcular aldik, bu takima Derwall gibi o yillarin gecerli ekolünü getirecek yabanci teknik adam bulamadik, getirsek de sabir edecegimizi de dusunmuyorum, ustune ustluk ffp geldi ve euro 7 tl oldu nerdeyse, yabanci takimlar gelirleri uctu dolayisi ile bizim coook iyi bir scout ekibi, cok ciddi altyapi revizyonu ve cağı yakalamis teknik adam getirip yurt disindan ona da 2-3 yil sabretmezsek yerel basarilar ve kisir futbolla devam ederiz ve edirneden oteye gittikmi son 10 yilda genelde oldugu gibi tokatlanip geliriz. Son 10 yilda Sneijder ve Drogba ile 1 sene Real ve Juve li gruptan ciktik baska da bisey yapamadik malesef.

Neyse en aciyan tarafima dokundun. Yerel basari onemli cunku o 40 milyon euroya hava gibi, su gibi ihtiyacimiz var. Ama kalici avrupa basarisi icin de iyi panlanmis bir revizyon da sart! Insallah 1-2 yila hocayi emekli ederiz ve yerine yurt disindan ekol getiririz!!

Üst Alt