SL 19/20 H:22 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 14 Şubat - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maç bizim adımıza olumlu bir sonuçla bitmemiş olsa bile çıkardığım sonuç, biz bu başakşehiri ters çevirir düz yatırırız çok rahat hemde.Kargaları hiç saymıyorum içerde farklı galip geliriz berbat 1 takım.
Başakın heyecanı falan kalmamış. Avcıdan kurtulmanın hevesiyle bir kaç hafta oynadılar ama Visca saçma sapan goller kaçırmaya başlayınca düşüşe geçtiler

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

valla bu maç beni hiç üzmedi. ,izlerken bjk atsın falan da istemedim öyle, atsaydı da fark etmezdi. bjk'nin resmi devre kalışı kesinleşti. ayrıca üst üste 2 mağlubiyet almamak için içerde ts maçından puan almaları bizim için buna nazaran daha yararlıdır.

Başakın heyecanı falan kalmamış. Avcıdan kurtulmanın hevesiyle bir kaç hafta oynadılar ama Visca saçma sapan goller kaçırmaya başlayınca düşüşe geçtiler

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç bir oyun planlarıda yok bence.İleriye şişir kontradan karambole atarsa atarlar işte.Beşiktaş gerçekten çok kötü 1 takım.Onlar bile 90 dakka başakı kendi sahasına hapsetti.Açıkçası uefa maçlarının olduğu haftalarda iyice düşüşe geçeceklerini düşünüyorum.Çok kafaya takılacak 1 takım değil.

Yalnız akbil.bize karşı oynarken daha farklı oynar bunu unutmayın mesela o sikeci irfan hayatının maçını oynar zamanı gelince goruruz

Süper Lig'in en çıtkırıldım orta sahasına sahip olduğumuz için oluyor o. Geçen yıl Badou, bu yıl Lemina haricinde ayaktan pas hatası dışında rakipten top alacak oyuncumuz yok orta sahada. Bu yüzden bütün orta sahaların bize karşı coşması normal, Mariano'ya karşı oynayan sol kanat forvetler gibi. Kadıköy deplasmanına Donk'u filan ortaya çekmezsek büyük ihtimal toparlak Ozan ve Kruse Vedat'tan da önce Fener'in gole en yakın ayağı olur. Bizim orta sahalara karşı hayatının hücum futbolunu oynamayan merkez oyuncusu kendi yeteneklerini sorgulasın.

Basaksehir bizim onumuzdeki 5 maclik zor fiksturu bu mac itibariyle gecti

Malatya 3
Fener 0
Gencler 3
Sivas 1
Besiktas 3

Toplam 10 puan gayet iyi

Trabzon da o fiksturun ortasinda

Malatya ertelendi
Fener 3
Gencler 3
Sivas bu hafta
Besiktas gelecek hafta

Bu bolumu bu kadar iyi gecmeleri kotu ama sampiyonu belli ki kucuk maclar belirleyecek

bjk’nin yarış dışına itilmiş olması olumlu

Ama beraberlik bizim için çok daha iyi olurdu

Ne kadar kötü olursa olsun bjk’yi yenen bir başak ciddi rakiptir

Tabi maçı izleyemedim başak çok kötüydü diyorlar

Bu bir nebze rahatlatabilir belki

Bu maçı kazanmış olmaları fark etmez, BŞ ikinci yarıya çok kötü başladı, Okan Hoca da teyid ediyor zaten. Mütevazı RS a bile çok daha iyi futbol oynatıyordu. Hoca-oyuncu ilişkilerinde bir problem olabilir; böyle kaliteli oyunculardan kurulu kadronun bu denli sendelemesi hemen herkesi şaşırtmış durumda...

Başakşehir'in kazanmaması gereken bir maçtı ama oynayan futbol ortada geçen sene ki taktik disiplin oyunlarıyla bile şampiyon olamadıktan sonra bu oyun hayatta Başakşehir'e yetmez ...

O mantıkla bakarsak ben Galatasaray'lı olduğum ve 1 şampiyonluk ve Şampiyon Kulüpler kupası yarı finali gördükten sonra 3 yıl üst üste BJK şampiyonluğu gördüm. Sonra ne oldu Manchester zaferi ve 8 takımla oynanan Şampiyonlar Ligi çeyrek finali grupları. Evet BJK o 3 senelik periyoddan sonra yarışın içinde dediğin gibi 10 sene de 1 oldu ama bizde uzun süredir Avrupa'da iyi gitmiyoruz.

Umarım hocayı koşulsuz desteklemek yerine yeri geldi mi eleştirmemiz gerektiğini de biliriz.

Pardon da bjk ne zaman yarisin icindeydi ki?

Bjk 10 yilda 1 sampiyon olur. 2 sene ust uste oldular. Ondan bir onceki sampiyonluklari 10 sene evveldi. Demekki bjk tinergücü onumuzdeki 8 senede max 1 sampiyonluk alacak!!

Üst Alt