SL 19/20 H:22 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 14 Şubat - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav tinerciler ne zaman yarışın içine girip ipi göğüslemişler? 3. Büyük bile değil ezikler. Diğer takımlar yarışta olmayacak. TFF ve devlet desteği arkalarında olacak ta yalnız kalıp şampiyon yapılacaklar. İki şampiyonluk aldıracaklar diye kulübü batırdılar. 2025'lere kadar ortalıkta gözükmez bu dallamalar. Görmezsin ama ağır tiner kokularını alırsın, miden kalkar en fazla.

Renktaş benim de ağrıma giden bu, hani bizim şu FB Kadıköy mevzusu var yıllardır ama BJK'yı içeride dışarıda paso yenerdik. Heriflerin yeni stadı açıldığından beri onları gidip orada yenemedik, üstelik bizim stadda 2 maç verdik bunlara. Tamam biz FB gibi maça odaklı değiliz kupaların takımıyız ama iş öyle bir hal aldı ki millete artık yerel şampiyonluk yeter oldu. Tamam gidip BJK'yi falan da yenmeyelim ama gidip Avrupa'da icraat yapalım. Onu da yapmayacaksak dükkanı kapatıp gidelim.

Haksızmıyım @Koray Akgerman

Bu iki takıma da yenildik bravo bize

Bu kötü Beşiktaş'ı yenememiz büyük bir skandal

Biz bu kötü beşiktaşa değil yedeği yedeğiyle kadro kurabilen rezil beşiktaşa yenildik.. Son yıllarda bu kadar saçma bir yenilgi almamışızdır büyük takımlara karşı..

Bu maça gelirsek bence beşiktaş en azından1 puanı hakketti biraz akıllı olsalar ceza alanında gol gelirdi

Besiktas lige havlu atmis gibi gorunuyor. Basaksehirde sonunu getiremez. Fener Rodriques'siz ne yapacak merak konusu. Rakibimiz Trabzon olacak diye dusunuyorum.

Renktaş benim de ağrıma giden bu, hani bizim şu FB Kadıköy mevzusu var yıllardır ama BJK'yı içeride dışarıda paso yenerdik. Heriflerin yeni stadı açıldığından beri onları gidip orada yenemedik, üstelik bizim stadda 2 maç verdik bunlara. Tamam biz FB gibi maça odaklı değiliz kupaların takımıyız ama iş öyle bir hal aldı ki millete artık yerel şampiyonluk yeter oldu. Tamam gidip BJK'yi falan da yenmeyelim ama gidip Avrupa'da icraat yapalım. Onu da yapmayacaksak dükkanı kapatıp gidelim.

Haksızmıyım @Koray Akgerman
Aynen ustat. Deplasmanda buyuk mac veya derbi galibiyetlerini, Avrupa'da is yapmamizi ozledim. Duz sampiyonluk tam keyif vermiyor.

Hiç bir oyun planlarıda yok bence.İleriye şişir kontradan karambole atarsa atarlar işte.Beşiktaş gerçekten çok kötü 1 takım.Onlar bile 90 dakka başakı kendi sahasına hapsetti.Açıkçası uefa maçlarının olduğu haftalarda iyice düşüşe geçeceklerini düşünüyorum.Çok kafaya takılacak 1 takım değil.
Basaksehir'i ayakta tutan Demba Ba'nin olaganüstü performansi. Bitik dedigimiz adam futbola döndü. Solda Elia'yi oynatiyor ama en ufak bir katkisi yok oyuna. Her mac oyundan aldigi ilk oyuncu Elia üstelik. Bir kac hafta sonra iyice dökülmeye baslarlar. Crivelli'nin son 11 macta 2 golü var mesela, ona önlem aliyorlar artik.

Basaksehir'i ayakta tutan Demba Ba'nin olaganüstü performansi. Bitik dedigimiz adam futbola döndü. Solda Elia'yi oynatiyor ama en ufak bir katkisi yok oyuna. Her mac oyundan aldigi ilk oyuncu Elia üstelik. Bir kac hafta sonra iyice dökülmeye baslarlar. Crivelli'nin son 11 macta 2 golü var mesela, ona önlem aliyorlar artik.

Lizbon ne durumda bilmiyorum ama Akbil aşırı kötü Avrupa'da işleri zor

Lizbon ne durumda bilmiyorum ama Akbil aşırı kötü Avrupa'da işleri zor
b.ku yediler artik bunlarin les besiktasi yenmesini abartmamak lazim. mücadele gücü yüksek takimlar cok gol kacirmazsa galibiyet alamazlar. besiktas ilk yarida topla fazla oynayip gereksiz yere yoruldu, bi de atiba ile elneny golleri atamayinca yenildiler. simdi haysiyetinden süphe edilecek rize ve gazisehir takimlariyla oynayacaklar ama ikisinden birine puan verirlerse sasirmam

Üst Alt