⚽ SL 19/20 H:22 | Galatasaray 1-0 Yeni Malatyaspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vay anasini arkadas

Rakiplerin kirmizilik hareketleri sindirmek icin es gecilirken

Trabzonun rakipleri bicilerek puanlar belesten hediye edilirken

Haftaya ne yapsak da Galatasaray’i bicsek diye algi kasan fenerlilerin

Hatirli adamlari dinleyip oyuncularini beles veren gevreklerin agziyla konusulur olmus forumda

300-500 mesaji olan adamlar turemisler yine

Hadi ordan kendi coplugunuze

asporda bi kıl kuyruk var
galatasaray üst üste fikstür avantajıyla oynadı sorunlarını çözememiş takımlarla oynadı
fenerbahcenın yenıldğı ankaragücü ise sorunlarını çözmüş bi ankaragücüydü diyor.
tut kulaklarından vur duvara işte

Böyle bir diziliş dünyanın hiçbir takımında yok.

Resmen Lmina iki stoper arasında, 20 metre boşluktan sonra seri, ondan 20 metre sonra akbaba geliyor. Onyekuru sol çizgiye yapışmış. Feg nerde ne yapıyor kendide bilmiyor.

Orta 5 linin birbirden bukadar uzak olduğu başka takım varmı bizim gibi acaba.

Akbaba nın biraz orta sahaya yardım etmesi gerekiyor. Çok kayboluyor oyun içinde.

asporda bi kıl kuyruk var
galatasaray üst üste fikstür avantajıyla oynadı sorunlarını çözememiş takımlarla oynadı
fenerbahcenın yenıldğı ankaragücü ise sorunlarını çözmüş bi ankaragücüydü diyor.
tut kulaklarından vur duvara işte
Daha bunun Antalya, Kasımpaşa, Konya, Kayseri maçları var adamlar bu sezon düşme hattına altın değerinde 3'er puan verdiler bu maçlarda pozisyona dahi giremediler bakalım yakında bu maçlardan sonra ne uyduracaklar :D

Böyle bir diziliş dünyanın hiçbir takımında yok.

Resmen Lmina iki stoper arasında, 20 metre boşluktan sonra seri, ondan 20 metre sonra akbaba geliyor. Onyekuru sol çizgiye yapışmış. Feg nerde ne yapıyor kendide bilmiyor.

Orta 5 linin birbirden bukadar uzak olduğu başka takım varmı bizim gibi acaba.

Akbaba nın biraz orta sahaya yardım etmesi gerekiyor. Çok kayboluyor oyun içinde.

kalecinin degaj yapacağı tarzda pozisyonlarda takım hep ikiye ayrılır böyle ortada da epey büyük boşluk olur. ederson'un uzun degajlarını izlersen görebilirsin.

Penaltı değil de diyen de desin ya neyin tatavası bu. Fener aldığı her maçı hakemi arkasına alarak aldı gerçekten bu kadar hakem diye ağlıyorlar ama açın bir maçlarını izleyin Serdar Azizinden Gustavosuna hepsi dokunulmaz gibi oyun oynuyor, rakip oyuncular Fenerli bir futbolcuya dokunsun anında faul o kadar rahat oynuyorlar ona rağmen durumları bu bizim de bir penaltımız çalınmadıysa çalınmadı gerekirse nedir yani?

Muslera = godlike modu açık hala devam ediyor aslanım. Daha 15 saniyede maça ısınmadan o topa hamle kolay değil. 7

Şener = berbattı tek yapabildiği sağa çekip orta yapmaktı. Onu bile yapamadı, 1

Marcao = Aslan gibi savaştı bugün. Müthiş kritik bir hamle ve yine çok iyi topla çıkışlar, paslar , 8

Donk = abi bu kadar gamsız olma yaw, ama herşeye rağmen yine ağırlığını koydu sahaya, 7

Ömer = adamın en büyük artısı bize orta yapmaktı onuda bugün yapamadı, tek kişilik barajlara top atmasıyla sabriyi aratmadı saolsun, 6

Lemina = ne diyebilirim ki başka. Lig başlamadan ligin en iyisi geldi demiştim saolsun beni her hafta haklı çıkarıyor 8

Seri = olmuyor, çok pasif, o kadar kritik yerlerde pas hatası yapıyor ki, inş Kaptırmaz demekten yüreğimiz ağzımızda maç izliyoruz resmen, 5

Onyekuru = gününde değildi ne yazık ki, o hep en iyi yaptığı ayak içi uzak köşe plaseleri bugün yapamadı ama defansa yardım konusunda iyiydi. 6

Feghouli = abi sen bu değilsin, allah rızası için canlan artık ya, herkes biliyor neler yapabileceğini, 5

Adem = yine savaştı didindi ilerde tek başına, sınırda olduğundan her topa dikkatli girdi, biraz becerikli olsa hat trick bile gelebilirdi bugün, 7

Akbaba = oyun içinde çok kayboluyor maalesef, biraz daha orta sahaya yardıma gelmeli. 6

Üst Alt