⚽ SL 19/20 H:22 | Galatasaray 1-0 Yeni Malatyaspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kalecinin degaj yapacağı tarzda pozisyonlarda takım hep ikiye ayrılır böyle ortada da epey büyük boşluk olur. ederson'un uzun degajlarını izlersen görebilirsin.
Degajla alakası yok bizim dizilişin, topla çıkarken bile aynıyız.

Lemina stoperlerden topu alıyor. Seri ye atacak adam piyasada yok. Atsa bile arkasında 2 malatyalı zebani gibi basmış.

Bugün bir riera bir marinao nun çıktığı gibi bekten oyun kuramadık maalesef. Sağ ve soldan bi tanesi yapabilse en azından biraz rahatlardık

Falcao'nun elinde değil, zaten adamın sakatlık geçmişi bu. Üzerine birde yaşı var, bu transferde yönetime tek bir laf etmeye yüzümüz yok. Taraftar aldırdı Falcao'yu.

Bundan sonra genç adamlara yönelmek boynumuzun borcu. Belçika ligi takip ediliyordur herhalde.

Bir futbolcu sakatlıktan çıktığı gibi eski formunu hemen yakalayamaz. Adam sakatlıktan çıkıyor tekrar sakatlanıyor, haliyle topa vuracak güç yok şu an için. Aynı şey lemina'da olacak malesef, sakatlık sonrası anında bu performansını beklemek hata.

Abi savunmayın şu müzmin sakatları yav.Siz savundukça ben çıldırıyorum

Adamın eline çarpsa bile eli vücuda yapışıkken çarpıyor, nasıl penaltı olabilir? Bırakın yapılan bu algıya prim vermeyin. Sonra hakemler doğruyor bizi, bizi kayırıyormuş gözükmemek için.

Muslera = godlike modu açık hala devam ediyor aslanım. Daha 15 saniyede maça ısınmadan o topa hamle kolay değil. 7

Şener = berbattı tek yapabildiği sağa çekip orta yapmaktı. Onu bile yapamadı, 1

Marcao = Aslan gibi savaştı bugün. Müthiş kritik bir hamle ve yine çok iyi topla çıkışlar, paslar , 8

Donk = abi bu kadar gamsız olma yaw, ama herşeye rağmen yine ağırlığını koydu sahaya, 7

Ömer = adamın en büyük artısı bize orta yapmaktı onuda bugün yapamadı, tek kişilik barajlara top atmasıyla sabriyi aratmadı saolsun, 6

Lemina = ne diyebilirim ki başka. Lig başlamadan ligin en iyisi geldi demiştim saolsun beni her hafta haklı çıkarıyor 8

Seri = olmuyor, çok pasif, o kadar kritik yerlerde pas hatası yapıyor ki, inş Kaptırmaz demekten yüreğimiz ağzımızda maç izliyoruz resmen, 5

Onyekuru = gününde değildi ne yazık ki, o hep en iyi yaptığı ayak içi uzak köşe plaseleri bugün yapamadı ama defansa yardım konusunda iyiydi. 6

Feghouli = abi sen bu değilsin, allah rızası için canlan artık ya, herkes biliyor neler yapabileceğini, 5

Adem = yine savaştı didindi ilerde tek başına, sınırda olduğundan her topa dikkatli girdi, biraz becerikli olsa hat trick bile gelebilirdi bugün, 7

Akbaba = oyun içinde çok kayboluyor maalesef, biraz daha orta sahaya yardıma gelmeli. 6
%100 ayni fikirdeyiz gibi. Onye defansta gercekten cok iyiydi. Bence tek sikinti Omer ve Adem'in havaya girmesi, hele Adem'in pas yerine sut cektigi pozisyonda cok kizdim

Üst Alt