⚽ SL 19/20 H:23 | Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | MS | 23 Şubat - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray tarihinin yuz karasi, 10 numarali formamizi giymis en kotu futbolcuyu halen ovenler var saka gibi.
Yaptigi profesyonellik disi hareket galibiyetin golgesinde kalmamali.Bu katakterdeki adamlar hicbir buyuk takima yakismiyor.Bize cikan kirmizinin ardindan Deniz amatorce o kirmiziyi yemese belki bu formda su an cok farkli seyler konusuyor olurduk.Tac cizgisinde kenara gelirken kendini atiirmayi beceren oyuncunun ben akli dengesinden ciddi ciddi suphe ederim.

Falcaonun penaltiya bakin simdi fark ettim. Bizimki penaltı atiyo fenerli herkes donen top icin kosuyor bizden 1 kisi bile kilini kıpırdatmiyor :asd:

Falcaonun penaltiya bakin simdi fark ettim. Bizimki penaltı atiyo fenerli herkes donen top icin kosuyor bizden 1 kisi bile kilini kıpırdatmiyor :asd:
dikkat ettiği detaya bak :) bir belhanda da bu :p millet sevincinden ne yapacağını şaşırdı . biri maçı yüklüyor ben 3 saat bekleme süresine rağmen indiriyorum biri fener topiği açıp basıyor veryansını :D
bize ne oluyor tek ip üzerinde paytak basmadan yürüyemeyecek hale gelmeyelim de
bu maçın tüm anlarını ezberleriz artık

Üst Alt