⚽ SL 19/20 H:26 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | MS | 15 Mart - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haklı tarafların var ama 2 çok net gol kaçırdık, 2 haftadır sahada ki oyuncuların beceriksizliği bu. Taraftar bu futbolun en önemli aktörü. Sahaya heyecan veren onlar, bu maçın böyle sıkıcı geçmeside çok normal. Dediğim gibi oyuncu değişikliklerinde haklısın, geri kalan şeyler sahadaki oyuncuların bitiricilik eksikliği.
TFFnin bu yaptigi tam bir rezillik onu gectim ben herkes salak bir bizmi zekiyiz herkes maci ertlemis atiyorum slovakya ligi bile, biz nasil böyle skandallara izin veriyoruz, ne ise yarar kulüpler birligi, ortak karar neden alinmaz hicmi karsilik haklari yok? bir oyun oynandi ve basarilida oldular!

Oyuncuların kafasında maçın "m'ı" yoktu... Güzel oyun beklemek hayaldi.

Gerçi sanki babam milyon avroluk alıyor sanki..........
Ne demek yoktu asgari ucretle ise gidip metroya otobuse binen insan degilmi hocaysan karar boyle cikip oynayin kazanin dersin olur biter hoca inanmamiski topcu inansin boyle ruhsuz oynayinca virus bulasmadimi zaten oynucan mecbursun cik adam gibi oyna mac baslamadan kaybettik muslera olmasa kaybetmistik zateb

Öncelikle su fenerli bizdiklar bi defolun gidin surdan, mac zaten seyircsiz oynanmis,yabanci futbolcularin akli sağlığında herkes gibi.ona ragmen net pozisyinlqra girmissin ama feghouli niye oyundan çıkmıyo diyosunuz?ulan bu adam gecen hafta da kacirdi ama iyi oynadı dediniz.hoca guvenir,bu adam sampiyin yaoti cunku gecen sene.yerine kim girsin?yunus mu ?baska kanat mi var lan kadroda

Maç sonu röportajlarından anladığım kadarıyla bu virüs işinden bizimkiler, özellikle de Fatih Terim gerim gerim gerilmiş. Sergen de hiç iplememiş.
Erteleme muhabbetini açtığımız an tahmin etmiştim böyle olacağını.
Üstüne yağmur da binince, kargaların ekmeğine yağ sürüldü.
Başka türlü bu maçtan rezil olmadan çıkma şansları yoktu. Şansları çok fazla yaver gitti.

Şimdi ertelerler ligi amaçlarına ulaştılar ne de olsa bjk sırf beraberliğe gelmiş savunma oynattı anadolu takımı gibi ne geçecekse ellerine berabere kalınca amaç bize çelme takmak şampiyon olmayalım diye hepsinin derdi biz olmuşuz Allah hepsinin belasını versin ben hâlâ inanıyorum henüz bitmedi

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Katilmiyorum ben. 1 tanesi yuzde yuz olmak uzere 2 net pozisyonlari var. Nkodou kaleye vuracagina boatenge verse bos kaleye yuvarlayacaklardi. Besiktas maximum bu kadar oynardi onu oynadilar. Biz hirs istek olarak cok asagida kaldik. Bizim takimda Muslera dahil bu mac kimsenin umrunda degildi. Demeclerde goruyoruz bunu

Sampiyonluk gitti muhbbetii yapanin alayi kustur kusura bakmayin.baskasehir ve trabzon da puan kaybetti amip beyinli gibi davranmayin.bu ne sacmalik ya?zor bi maç daha geride kaldi.basaksehir ve trabzonu yeneceksin,is bitecek

16 sut cekmisiz beceriksizligi konusacagimiza virüsü konusuyoruz, bejeke ilk 45 dakikada 0 sut cekti 0

rezil oglu rezil fenere karsi da tt arenada bu sene gol atamadik mesela.

bu takimda bitirici oyuncu yok.

arada siklet farki var diyebilecegimiz 1 takima gol atamiyorsan o hocaya yazar

kagit üstünde kanat oynayan adamlar kanatta yok, bi saracchi gidiyor mariano zaten gitmiyor. onyekuru önde bekliyor feghouli kafasina göre oynuyor arkaya destek vermiyor. bi seri ve ömer disinda orta sahada ve önde kim top oynadi?

forvete top gitmiyor, forvete fazladan adam koyup feghouliyi cikaracagina hamle yapmiyor, eksik oynatan feghouliden daha iyi olurdu

hic bir sey bilmiyorsan orta yapamayan sol bekin yerine ömeri koy ileriye taylani forvete yakin oynat

Su maci kazanamayan takim deplasmanda basaki nasil yenecek biri taktik olarak aciklasin. Ki Basak o maca bir puan icin cikacak. Ben basagi yenemeyecegimizi biliyorum. Ancak basak ve trabzonun beklenmeyen puan kayiplariyla sampiyon olacagimizi dusunuyorum.

Daha şut cekmesini bilmiyorlar... boş kaleye atama rejenerasyon kosusu yapar gibi geri koş(feghouli) ,pozisyonlarin icine et (onyekuru), sahada ne yaptigii belli olmayan adam(belhanda) orta sira anadolu takimini yenemezsin tabi.

16 sut cekmisiz beceriksizligi konusacagimiza virüsü konusuyoruz, bejeke ilk 45 dakikada 0 sut cekti 0

rezil oglu rezil fenere karsi da tt arenada bu sene gol atamadik mesela.

bu takimda bitirici oyuncu yok.

arada siklet farki var diyebilecegimiz 1 takima gol atamiyorsan o hocaya yazar

kagit üstünde kanat oynayan adamlar kanatta yok, bi saracchi gidiyor mariano zaten gitmiyor. onyekuru önde bekliyor feghouli kafasina göre oynuyor arkaya destek vermiyor. bi seri ve ömer disinda orta sahada ve önde kim top oynadi?

forvete top gitmiyor, forvete fazladan adam koyup feghouliyi cikaracagina hamle yapmiyor, eksik oynatan feghouliden daha iyi olurdu

hic bir sey bilmiyorsan orta yapamayan sol bekin yerine ömeri koy ileriye taylani forvete yakin oynat
nasıl rezil oğlu rezil fener yahu daha şubat ayına kadar ligdeki en buyuk favorinizdi hepinizin

Asiri kapalan takimlara karsi inanilmaz zorlaniyoruz, kiliti acacak bir orta saha oyuncun olmayincada artik bir iki oyuncunun eline bakiyorsun, onlarda rezil oynayinca isin tamamen sansa kaliyor , oda yaninda olmayinca puan kayibi kacinilmaz oluyor.

nasıl rezil oğlu rezil fener yahu daha şubat ayına kadar ligdeki en buyuk favorinizdi hepinizin
gecen sene küme düsecek fenerin 6.olmasi vs sampiyonluga oynayan fenerin bu sene suan 7.olmasi gercekten ilginc

bizim maca sag ve sol kanatta ön liberolarla oynamislardi. 9 defansli fenere karsi bizde nzonzi belhanda feghouli ve babelle ciktik iste

o macta sittin sene gol olmayacagi cikan kadrolardan belliydi, ne ersunu sahamizda, ne avciyi deplasmanda, ne de sergen'i bu senekendi sahaimizda alt edebildik. mustafa kaplan gibi birine 2 macta puan verdik

Üst Alt