⚽ SL 19/20 H:26 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | MS | 15 Mart - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
takımın son vuruş ve şut konusunda biraz çalışması lazım ve ayrıca ciddi derecede winner topçu eksikliği hissediliyor.

ilk 11den muslerayı çıkart geri kalan 10unu toplasan bi umut bulut winnerlığı bile etmiyor
su macta bizim adimiza en iyi oyuncular belki de donk ve marcao idi. seri, nando ve ömer'i de söylemek lazim. digerleri sinifi gecemedi.

besiktas'ta atiba cok iyi oynadi, helal olsun adama. hayran olmamak elde degil. defansif oyunculari bu kadar övüyorsak 0-0 normal skor..

takımın son vuruş ve şut konusunda biraz çalışması lazım ve ayrıca ciddi derecede winner topçu eksikliği hissediliyor.

ilk 11den muslerayı çıkart geri kalan 10unu toplasan bi umut bulut winnerlığı bile etmiyor

Falcao + Feghoulide winner değilse kim winner bu ülkede oynayan topçular arasında merak ettim doğrusu.Kelin sorunu motivasyonu geçen seneki gibi değil klasik arap topçcusu.Falcao ise 2.yarıda bu maç hariç her maç skora katkı verdi nerdeyse.

Seyircisiz maçlarda ts ve biz hariç hep ev sahipleri kazanmıştı. Seyirci önemli tabi de Bjk kadrosuna bakınca da galip gelememek için bir neden göremiyorum. Ömer Bayram oynarken geçen hafta kazanamasak da Sivas'a karşı oynanan futbol çok hoşuma gitmişti. Bence kadroyu bozmamalıydık. Belhanda ne yapmış da oynadı. Yazık oldu.

Falcao + Feghoulide winner değilse kim winner bu ülkede oynayan topçular arasında merak ettim doğrusu.Kelin sorunu motivasyonu geçen seneki gibi değil klasik arap topçcusu.Falcao ise 2.yarıda bu maç hariç her maç skora katkı verdi nerdeyse.
Winner'Lık kaliteli topçu olmak, golcü olmak değil. Galibiyete çok ihtiyaç duyduğunda gol olarak, asist olarak veya motivasyon olarak takıma yapacağı katkıyla sazı eline alan futbolcu oluyor. Örnek ; Sneijder, Drogba, Hagi, Bülent Korkmaz, Melo. Malesef bence de şu an takımda sadece Muslera var.

Winner'Lık kaliteli topçu olmak, golcü olmak değil. Galibiyete çok ihtiyaç duyduğunda gol olarak, asist olarak veya motivasyon olarak takıma yapacağı katkıyla sazı eline alan futbolcu oluyor. Örnek ; Sneijder, Drogba, Hagi, Bülent Korkmaz, Melo. Malesef bence de şu an takımda sadece Muslera var.

Tamam dediğim oyuncuları tarif ettin işte Falcao ile Feghouli.Geçen sene gole en çok ihtiyaç duyduğumuz maçlarda feghouli maçları tek başına kazandırdı.Falcao ise bu konuda 1 dünya markası winnerlıkta.Hala 1 tek Muslera var diyorsun.

Tamam dediğim oyuncuları tarif ettin işte Falcao ile Feghouli.Geçen sene gole en çok ihtiyaç duyduğumuz maçlarda feghouli maçları tek başına kazandırdı.Falcao ise bu konuda 1 dünya markası winnerlıkta.Hala 1 tek Muslera var diyorsun.

Ben yukarıda saydığım futbolcular gibi dominant bi winner'lık görmüyorum onlarda :( Dün hangisi öne çıktı mesela? Gol atamasa bile feghouli veya falcao extra ne yaptı?

Ben yukarıda saydığım futbolcular gibi dominant bi winner'lık görmüyorum onlarda :(

Sana tek 1 soru.Geçen sene Feghouli olmasa ligin 2.yarısındaki 2 1 geride olduğumuz bursaspor içerde başakşehir ve rize deplasmanını alabilirmiydik.Sonradan eklediğin soruyada gelirsek 1 maçlamı karar veriyorsun winner olup olmadıklarına bugüne kadar kazandırdıkları 3 puanlar ne olacak.

Üst Alt