SL 19/20 H:27 | Göztepe 1-3 Trabzonspor | MS | 12 Haziran - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kim ne derse desin bu saatten sonra Hamsiler şampiyondur.

Sorloth adamın sırtına vuruyor kendi penaltı kazanıyor.
Abdus kaleciye dalıyor gol atıyor.
Ayrıca pereirenin her hareketi kırmızı kart.

Göztepe ise maçtan önce sadece 5 oyuncu değişikliğine çalışmış başka bir şey yapmamış.
Serdar'in 90 dakika sahada kalması facia.

Yabancı sınırı gelirse eğer serdar gibi yeteneksizleri 50 yaşına kadar izleriz.

neyse alanya ts maçına bakılır
Biz rizeyi yenersek bakariz o hesaba trabzon 10 kisi iyi hazirlanmis kondisyon fit pazar gunu bizimkiler helva gibi top oynayip havlu atarlar bu sene bjk maci seyircisiz oynandigi an biz bu isi kaybettik sahsi fikrim bu basaksehir bence bu sene goturecek isi hem maclari kolay hemdr seyircisiz oynamaya alisiklar yarin alanyayi yenerlerse tek bizim mac kaliyor

Biz rizeyi yenersek bakariz o hesaba trabzon 10 kisi iyi hazirlanmis kondisyon fit pazar gunu bizimkiler helva gibi top oynayip havlu atarlar bu sene bjk maci seyircisiz oynandigi an biz bu isi kaybettik sahsi fikrim bu basaksehir bence bu sene goturecek isi hem maclari kolay hemdr seyircisiz oynamaya alisiklar yarin alanyayi yenerlerse tek bizim mac kaliyor
Açıkçası ben halen şampiyon olacağımızı düşünüyorum ts ve bşk puan alabilecek anadolu takımı var alanyaspor o yönden rahatım tabi erol bulut'un fenerliliği tutmazsa

Üst Alt