SL 19/20 H:27 | Göztepe 1-3 Trabzonspor | MS | 12 Haziran - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biz rizeyi yenersek bakariz o hesaba trabzon 10 kisi iyi hazirlanmis kondisyon fit pazar gunu bizimkiler helva gibi top oynayip havlu atarlar bu sene bjk maci seyircisiz oynandigi an biz bu isi kaybettik sahsi fikrim bu basaksehir bence bu sene goturecek isi hem maclari kolay hemdr seyircisiz oynamaya alisiklar yarin alanyayi yenerlerse tek bizim mac kaliyor

Katılıyorum. Tempo kazanmışken ve iyi oynuyorken Beşiktaş maçının seyircisiz olması da büyük etkendi tabi kısmet kim bilebilirdi. Lige ara verilmese yine olabilirdik ama şimdi çok zor.

Açıkçası ben halen şampiyon olacağımızı düşünüyorum ts ve bşk puan alabilecek anadolu takımı var alanyaspor o yönden rahatım tabi erol bulut'un fenerliliği tutmazsa
Alsa nolcak su anda ts 6 puan geridesin basaktan 3 ki ben rizeyi yenecegimizi dusunmuyorum genelde bu tip aralar bize hic yaramaz ts avrupa cezasi var 2. bile olsak cl sansimiz var onu kovalamaliyiz

Sorlot boyle boyle kac tane sahte penalti aldi farkinda misiniz
hakemler de armut gibi veriyor
Var zaten uyarmiyor, yeter ki trabzan kazansin
Iki tane mal adami 30 metre kovaladi bir tanesi indirmedi adam akilli ceza sahasina girer girmez vucudunu onune koydu temasi aldi buz gibi penalti asil bakilmasi gereken o boyda adamib 30 metre iki pirpir adama topu vermeden surup penaltiyi alabilmesi adam komple topcuu

Hamsizon şamp falan olamaz ya biz oluruz yada Başak, Hamsizon'un orta saha helva gibi her takım Göztepe kadar çöp çıkmaz helede ateş hattındakiler, Bu maç 10 gün oynansa penaltı harici gol atamazdı Göztepe defanslarıda rezalet yani çok normal bir sonuç. Alanya ve bizi yenemez Hamsizon. Keza Ankara,Antalya ve Denizli maçlarıda zor.

Hamsizon şamp falan olamaz ya biz oluruz yada Başak, Hamsizon'un orta saha helva gibi her takım Göztepe kadar çöp çıkmaz helede ateş hattındakiler, Bu maç 10 gün oynansa penaltı harici gol atamazdı Göztepe defanslarıda rezalet yani çok normal bir sonuç. Alanya ve bizi yenemez Hamsizon. Keza Ankara,Antalya ve Denizli maçlarıda zor.
Sosa yoktu

Iki tajne mal adami 30 metre kovaladi bir tanesi indirmedi adam akilli ceza sahasina girer girmez vucudunu onune koydu temasi aldi buz gibi penalti asil bakilmasi gereken o boyda adamib 30 metre iki pirpir adama topu vermeden surup penaltiyi alabilmesi adam komple topcuu

Adama 30 mt top surdurmeleri ayri olay
Herifin, yaninda kosan adamin onune bacagini koyup kendi dusmesi ayri olay
Simdiye kadar gordugum en sahtekarlardan biri
Ne kadar tartissak bos
Yarin obur gun gidecek avrupaya, yanci hakemler olmayinca goruruz kompile mi hileci mi nasil olsa

Bunlar eğer CAS'ta davayı kazanamazlarsa, şampiyon olamazsak bile o kadar üzülmem açıkçası. Biz CL'ye gittikten sonra TS şampiyon olsa ne olur olmasa ne olur. Şampiyon bitiren takım ile 2. bitiren takım ligde nerdeyse aynı parayı alıyor. Önemli olan CL'ye gidip parayı kasaya koymak. Bu sene de CL'ye gidebilirsek hakikaten kuş tayfası tarihin tozlu raflarına karışır.

Son düzenleme:
Adama 30 mt top surdurmeleri ayri olay
Herifin, yaninda kosan adamin onune bacagini koyup kendi dusmesi ayri olay
Simdiye kadar gordugum en sahtekarlardan biri
Ne kadar tartissak bos
Yarin obur gun gidecek avrupaya, yanci hakemler olmayinca goruruz kompile mi hileci mi nasil olsa
Renktas turkiyede boyle milyon tane penalti gordum sozde buyuk hakem hocalarimizda penaltiyi aldi diyorlar bizim ulkemizde penalti premier ligte terse faul bile calarlar orasi ayri bir hikaye

Adama bok atmaya gerek yok adamlar nerdeyse bedavaya tr icin mukemmel bir santrafor almislar o boya ragmen hizli top suruyor adam geciyor az calissin ikinci dzeko olacak hatta onu gecicek potansiyel var bu benim gorusum trabzon sampiyon olursa aslan payi bu adamib

Üst Alt