SL 19/20 H:28 | Ankaragücü 1-2 Başakşehir | MS | 19 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:28 | Ankaragücü 1-2 Başakşehir | MS | 19 Haziran

93ce87e404c6081ab6ac3e862cb7b184.jpg

Şampiyon olacak mıyız be adam bana ümit ver

Bilemiyorum Altan bilemiyorum. Hoca hastalıktan sonra hayatın anlamını sorgulamaya başlamış gibi. Fizik kondisyon olarak da lig başlangıçlarında ve böyle dönüşlerde iyi olmadığımız ortada. Bilemiyorum.

Ama 69 puan yaparsak şampiyon olacağımızı düşünüyorum. (Başak ve Trabzon’un ikisini de yenmek kaydıyla)

Bilemiyorum Altan bilemiyorum. Hoca hastalıktan sonra hayatın anlamını sorgulamaya başlamış gibi. Fizik kondisyon olarak da lig başlangıçlarında ve böyle dönüşlerde iyi olmadığımız ortada. Bilemiyorum.

Ama 69 puan yaparsak şampiyon olacağımızı düşünüyorum. (Başak ve Trabzon’un ikisini de yenmek kaydıyla)

Yapar mıyız?Ve Ts-Başak nerelerde takılır?

Yapar mıyız?Ve Ts-Başak nerelerde takılır?

Başak;

Ankaragücü
Antalya
Konya

Hala küme düşmeme mücadelesi içinde kalırsa Kayseri maçlarının en az 2 tanesinde takılır gibi.

Trabzon da;

Alanya
Denizli
Konya

Hala küme düşmeme mücadelesi içinde kalırsa Kayseri maçlarının en az 2 tanesinde takılır.

Ankara’nın başında M.Reşit Akçay var ama Ankaragücü maçında da bir sürpriz olabilir.

Başak;

Ankaragücü
Antalya
Konya

Hala küme düşmeme mücadelesi içinde kalırsa Kayseri maçlarının en az 2 tanesinde takılır gibi.

Trabzon da;

Alanya
Denizli
Konya

Hala küme düşmeme mücadelesi içinde kalırsa Kayseri maçlarının en az 2 tanesinde takılır.

Ankara’nın başında M.Reşit Akçay var ama Ankaragücü maçında da bir sürpriz olabilir.

2 maçta kalırsa puan kayıpları,69 puan yetmiyor yalnız.71 şart oluyor.

Başakşehir'den korkmuyorum.Trabzon'dan korkuyorum.180 derece değişti düşüncem son 15 günde.

Üst Alt