SL 19/20 H:28 | Ankaragücü 1-2 Başakşehir | MS | 19 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:28 | Ankaragücü 1-2 Başakşehir | MS | 19 Haziran

Buraya kadar çok az mağlubiyetle geldiler,ben de bizim maç dışında 1 maçta daha yenilebileceklerini düşünüyorum da,eşeği de sağlam kazığa bağlamak lazım yine de.Zaten bir seri yakalarsak 69 olmaz 71'le bitiririz ligi.

Trabzon biraz garip bir coğrafya futbol konusunda. Şu anda çok acayip bir heyecan vardır, her köşe başında futbol konuşuluyordur. Ama inanılmaz da bir baskı yaratıyorlar takım üzerinde. Şöyle söyleyeyim: Şampiyonluğa oynayan bir Trabzon’un maçlarını seyircisiz oynaması Trabzon için avantaj esasında. Bu hafta bir puan kaybetseler hemen paniklerler.

Benim güvencem şu: Bunlar ne zaman iyi gitse kağıt üzerinde en kolay görünen maçlarda puan kaybeder hatta kendi sahalarında daha çok puan kaybederler. Demin Ankaragücü maçlarında puan kaybı olabilir demem de bu yüzden.

Bence hala Başakşehir daha büyük tehlike. Ne yaptığını daha çok bilerek oynayan hala onlar.

Teknik anlamda en büyük sıkıntı 2 takım da bizden daha diri. Bizim çok önemli sakatlarımız da var. Ama ben hala umutluyum.

Trabzon biraz garip bir coğrafya futbol konusunda. Şu anda çok acayip bir heyecan vardır, her köşe başında futbol konuşuluyordur. Ama inanılmaz da bir baskı yaratıyorlar takım üzerinde. Şöyle söyleyeyim: Şampiyonluğa oynayan bir Trabzon’un maçlarını seyircisiz oynaması Trabzon için avantaj esasında. Bu hafta bir puan kaybetseler hemen paniklerler.

Benim güvencem şu: Bunlar ne zaman iyi gitse kağıt üzerinde en kolay görünen maçlarda puan kaybeder hatta kendi sahalarında daha çok puan kaybederler. Demin Ankaragücü maçlarında puan kaybı olabilir demem de bu yüzden.

Bence hala Başakşehir daha büyük tehlike. Ne yaptığını daha çok bilerek oynayan hala onlar.

Teknik anlamda en büyük sıkıntı 2 takım da bizden daha diri. Bizim çok önemli sakatlarımız da var. Ama ben hala umutluyum.

Başakşehir şampiyon olamaz.Ya biz oluruz ya Trabzon.Trabzon'u yakalayıp geçersek şampiyon oluruz.

başak kazanır ve ümitlerimize son verir gibime geliyor. anadolu takımları bu sezon trabzon ve bunlara karşı hiç kasmıyorlar

Başakşehir kazanırsa mental olarak lig bizim için biter.

Beraberlik de değil direkt Ankaragücü almalı.

Ben bizim maç haricide ne Trabzon ne de Başakşehir'in puan kaybetmesini 1 maç dışında olası görmüyorum.

7 maçta en fazla biz hariç 1 mağlubiyet ya da beraberlik alırlar.

MKE Ankaragücü'nün ilk 11'i: Friedrich, Kitsiou, Faty, Pazdan, Atila, Lukasik, Pinto, Scarione, Lobzhanidze, Michalak, Rodrigues
Medipol Başakşehir'in ilk 11'i: Mert, Caiçara, Skrtel, Epureanu, Clichy, İrfan, Mahmut, Visca, Aleksic, Crivelli, Demba Ba

Visca'nın karşısına Atila Turan'ı koyarak gel içimizden geç demiş yakışmadı MRA

Üst Alt