⚽ SL 19/20 H:28 | Galatasaray 3-3 Gaziantep | MS | 21 Haziran - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buarada Belhanda'nin yaptigi malliklar da unutlmasın!!
Yarışa girdi iq yoksunları.belhanda ben kaybettirecem maçı dedi fatih terim yok olmaz ben dedi sonra okan çekilin kenara bu maça etmek bana düşer dedi hiç biri başaramadı en son ptt 1.lig çöpü sektirdika tekmeyi koyup uçurumdan attı takımı.dünya tarihini araştırın amatör küme dahil böyle mal bi takım bulamazsınız

Bu aksamki mac insallah bu hakemin karisinin kizinin oglunun sulalesjnin fitil fitil burnundan cikar bugun Emek hiriszlik yapti Allah cezasinu versin onun Golu bile iptal etmemek icin 5 dakika izledi .

okan yetersizzdir, selçuk yetersizdir, ahmet yetersizdir..Yeterli olan olmayan kim varsa umrumda değil.Bu yetersiz adamlar zorla oynamıyor.Bunları alan ve ısrarla kadroda tutan adamlar suçludur.Bunların hepsi tartışılır.

Ama son iki hafta şu hakemlere gerekli tepkiyi, hırsı göstermeyen futbolcu benim gözümde bırak futbolculuğu adam değildir.Gerekirse 10 maç ceza alacaksın ama o sahadaki art niyetli şerefsizlere gerekli tepkiyi vereceksin.yetersiz olabilirsin ama sahada parasını aldığın klübün hakkını çatır çatır koruyacaksın.

Bizde takımın beyni olacak , kaptanlık yapacak , durun abi heyecan yapmayın diyecek , baskı yiyince sakatlanıp oyunu soğutacak adam yok. Baskı yiyince başı kesik tavuk gibi bir o tarafa bir bu tarafa koşuyorlar . Üzerimize oynanan oyunlarıda çıkıp çatır çatır savunan yöneticide yok . Bu savunma basın açıklaması yapma ile olabilecek bir iş değil , eylem gerektirir. Gerekirse federasyona yürümek gerektirir, gerekirse 15 yaşındaki altyapı oyuncularıyla maça çıkma gerektirir. Bunları yapacak gücün yoksa alacaksın 11 tane taş gibi futbolcu her maç atacaksın 3 er 5 er maç sonunda federasyon değil alayı gelse durduramazsınız diyeceksin. Ama hem taş gibi futbolcuların yoksa hemde doğranmaya karşı bir eylem yapamıyorsan bunları yapacak birine gel buyur diyeceksin .

Hakemlik bir durum yok.
1-Sadece 6 saniye kuralı. O da olması gereken bir şey hiç uygulanmayıp bize uygulandığı için garip.
2-Antep'in iptal edilen 3. golünde o faulu veriyorsan futboldan falan bahsetmeyeceksin.
3-Belhanda'nın 2. sarıdan kırmızı kartı var.
4-Seri'nin doğrudan kırmızı kartı var.

Bunların dışında Falcao bey en ihtiyacımız olduğu zamanda yine ne olduğunu anlamadığımız bir sebepten oyundan çıktı.
Belhanda fazla övmeye gelmiyor... Abuk subuk pasıyla takımı 10 kişi bıraktırdı. Ahmet zaten Allah'a emanet futbol oynuyor o topa hiç yetişemezdi.
Okan sana bu fırsat gelmişken uzaktan şişe devirmeyecek şiddetteki golü yiyorsan ne diyelim.
Oyundaki tek stoper çıkıpta yerine Taylan girince, altı pasa atılan her topta kalemizde tehlike gördük.
Neyse bu kadar uzun yazıp çizmeye gerek yok, kendileri bile bu kadar düşünmüyordur.
Netice olarak 15-20 dakika dışında adam gibi top oynamadık ve kazanamadık.

Sende Galatasaraylıyım diye ortalıkta gezin sonra..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarışa girdi iq yoksunları.belhanda ben kaybettirecem maçı dedi fatih terim yok olmaz ben dedi sonra okan çekilin kenara bu maça etmek bana düşer dedi hiç biri başaramadı en son ptt 1.lig çöpü sektirdika tekmeyi koyup uçurumdan attı takımı.dünya tarihini araştırın amatör küme dahil böyle mal bi takım bulamazsınız
hahah renktaş beni güldürdün şu sinirli haldeyken, Allah'da seni güldürsün, çünkü gerçekten haklısın, komedi dizisinden bir bölüm gibi.

Bu Maç Fatih Terim hocamiza yazar, baska suclu aramayalim, GALATASARAY geleneginde hücum futbolu vardir, ama son senelerde bunu unuttuk, Şampiyon oluyoruz ama bu bizden ziyade rakiplerimizin berbat olusundan, Avrupada galiniyeti unuttuk, Bayern son 8 senede Şampiyon oluyor ama takim biraz düsse göze hos gelmeyen futbol oynadiginda hemen hoca degistiriyorlar ve bunu takimi genclestirerekde yapiyorlar, acilen Alman vizyonu olan bir hoca bulmaliyiz..

Skor 3-1'ken bu maç 3-3 olabilir, 3-2'de iptal edilen golden sonra bizim aptallar hala yiyebilir diye düşünmeyen Galatasaraylı değildir. Atla deve değil bu, 3 senedir başımıza gelen senaryolardan burada puan bırakacağımız da aşikardı. Antep'e karşı 2 farklı öne geçip kenarda top çeviren, kalecisi 10 küsur saniye oyunu başlatmayan küfür gibi bir takım. Geçen hafta ölü Fener bile 80 dakika 1 kişi eksik oynayıp 1-0'dan maç çeviriyor. Kafaca bitmiş hoca, gamsızın Allah'ı topçular, mimci şerefsiz hakemlerle bu sonuçlar şaşırtmıyor artık. İddaa ediyorum 5 dakika daha süre olsa 4'ü de yerdik. Şu senaryoyu 20 kere yaşayıp hala gündemi başka yere taşımaya çalışanlar aldıkları paralardan, iddaa ettikleri Galatasaraylılıktan utansın.

Gaziantep FK Asbaşkanı Müslüm Özmen: "Bazı Galatasaray yöneticileri ve teknik heyetten kişiler bize 'Şampiyon mu olacaksınız?' dediler."

Ahmeti,hocayı,selçuğu vss en ağır şekilde eleştiren ben şu saatten sonra olumsuz olarak eleştirirsem en adi şerefsizim..

Bu Mhk ve kurullarına karşı hergün açıklama yapmayan yöneticilerde orada beş dakika durmasın.
Yer yerinden oynasın arkadaş.
Başakşehir maçına çıkanda adam değildir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt