⚽ SL 19/20 H:5 | Yeni Malatyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şunada deli oluyorum tffyi hakemi yeneceksin vs, beylik laflar. 18-1 kazansanda söyleyeceksin o golü haksız yediysen. takım hoca yeterince eleştiriliyor zaten

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne olacak? Adamlar açık açık bunu söylediler zaten. İstediğin kadar söyle.. Nihat’ı başkan yapmışsın, tahkimi disiplin kurulunu fbli fanatiklere bırakmışsın. İş işten geçmiş artık. Yapacağın şey açık, oyununu oynayıp kazanacaksın yada alayınıza deyip ligden çekileceksin.. ligden çekilme de olamayacağına göre, oyunu akıllıca oynayacaksın..
Ali koç gibi iktidar düşmanı bir adam nasıl oluyor da iktidarın başı Cumhurbaşkanı ile görüşüyor? Elbette FB için. Engel olabiliyor musun? Hayır.. buyur istediğin kadar konuş.. sonuç değişmeyeceğine göre!?
Yen yine konuş. Yeter ki korkma ve oyna...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne olacak? Adamlar açık açık bunu söylediler zaten. İstediğin kadar söyle.. Nihat’ı başkan yapmışsın, tahkimi disiplin kurulunu fbli fanatiklere bırakmışsın. İş işten geçmiş artık. Yapacağın şey açık, oyununu oynayıp kazanacaksın yada alayınıza deyip ligden çekileceksin.. ligden çekilme de olamayacağına göre, oyunu akıllıca oynayacaksın..
Ali koç gibi iktidar düşmanı bir adam nasıl oluyor da iktidarın başı Cumhurbaşkanı ile görüşüyor? Elbette FB için. Engel olabiliyor musun? Hayır.. buyur istediğin kadar konuş.. sonuç değişmeyeceğine göre!?
Yen yine konuş. Yeter ki korkma ve oyna...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kazanma mı dedim ben şimdi, Allah Allah neyse tamam.

Bizim maçtaki VAR hakemleri muhtemelen uyuyordu yani şaka falan değil gerçekten uyuyor olabilirler. Bu kadar VARlık pozisyonun es geçilmesi başka türlü açıklanamaz

Erman toroğlu içinden geçti hakemin. Sıca sıcağına dikkat etmemiştim ama doğranmışız resmen
Doğrandık tabi,bugün bütün kaçırdıklarımızı atıp 5-1 kazansaydıkta söyleyeceksin, bu yaptıkları şerefsizliği hakemleride yenmek lazım diyerek geçiştiremezsin, ha yenmemiz gerekiyor elbet hepsini ama kötü oyunumuz bizim meselemiz bolca eleştiri oluyor bu konuda zaten. Bugün adam gibi yönetseler kötü oynayıp kazanmış olacaktık ama eleştiri yine olacaktı tabi

Üst Alt