⚽ SL 19/20 H:5 | Yeni Malatyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 malatyalı oyuncuya gösterilmeyen kırmızı kart
1 bize verilmeyen penaltı
bize verilmesi gereken faul rakibe verildi ve o pozisyon gitti gol oldu..

a sporda tüm yorumcuların ittifak ettiği durum bunlar..

yönetim artık yargıya başvurmalı..hakemler keyfi maç yönetiyor

Dediğim olay buydu. Rotasyona rağmen iyi bir deplasman oyunu oynadık. Hakemin bizi sindirmesi ve değişikliklerin gelmemesi maçı beraberliğe itti. Emre - Adem değişikliği olsa net 4 olurdu maç.

bu sistem tutarsa ve birkaç tane de nokta transfer yapılırsa bence çok başarılı olabiliriz.. normalde malatya deplasmanından 1 puan almak çok kötü bir durum değil ama buna rağmen kendi hatalarımız ve hakemin aleyhteki kararları olmasaydı farklı kazanabileceğimiz bir maçtı.

#leventouthamzain

destekleyin beyler

geçenlerde hamzayla terimin görüştüğü söylenmişti ..ben sevindim buna çünkü bir yardımcı hoca gerekiyor ve hamza terimle çok uyum içinde çalışabilecek biri..bir de kupada hatayla oynamıştık ve hatay tam bir sistem oyunu oynadı... genç bir hocası vardı adını hatırlamıyorum ama o tür bir hocada alınabilir.. leventle filan oalcak iş değil

ömeri sola alınca hiç bi yararı kalmadı. ömerin verdiği yarar ortasahaydı zaten nagatomonun özelliği savunmasıydı
tek hamlde orayı skp attık. andone meselsi en uctaki adamı aldık adamlar tereddütsüz cıkmaya basladı.
forumdan birini cıkarıp kenara koysan o hataları yapmazdı. çok kritik çok büyük hatalar
acaba gerçekten terim levent hocaya mesaj atmıyor ama bir başkası terimmiş gibi mesaj atıp levent hocayı yanıltmak mı istiyor?

1 deplasman maçında 4-5 net pozisyon kaçıyorsa burada taktiksel hata yoktur. Oyuncuların laubali tavrı, pozisyonları bol keseden ve babasının malıymış gibi harcaması inanılmaz.

Hoca ve teknik heyete bu konuda kızıyorum onun dışında falcao niye oynamadı, şu niye var geçin orada marcao arkada bomboş topa dokunsa, babel bencillik etmeyip içeri çıkarsa, 5’e 1 pozisyonda lemina mala bağlamasa kısaca 2’yi yakalasan başarılı mı olacaktı teknik direktör. Falcao’nun oynamaması bence mantıklı bu arada. Kasap gibi oynadı malatya, hakemde çanak tuttu sertliğe

1 deplasman maçında 4-5 net pozisyon kaçıyorsa burada taktiksel hata yoktur. Oyuncuların laubali tavrı, pozisyonları bol keseden ve babasının malıymış gibi harcaması inanılmaz.

Hoca ve teknik heyete bu konuda kızıyorum onun dışında falcao niye oynamadı, şu niye var geçin orada marcao arkada bomboş topa dokunsa, babel bencillik etmeyip içeri çıkarsa, 5’e 1 pozisyonda lemina mala bağlamasa kısaca 2’yi yakalasan başarılı mı olacaktı teknik direktör. Falcao’nun oynamaması bence mantıklı bu arada. Kasap gibi oynadı malatya, hakemde çanak tuttu sertliğe
3 ü 5 i yakalama mevzu değil şu oyunda nagatomo çıkıp Ömer oraya kayıyorsa, ortayı dolduracam diye andone çıkıp lemina giriyorsa taktiksel hata vardır bence

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son 3 deplasmanda son 5-10 dakikada kimler girdi çıktı bakin bakalim begenmedigimiz cagne bile çıkınca rakip defans ile hücum ediyor bize zaten rakip mağlup kaybedecek birşeyi yok saldırıyor sende forvet çıkarıp gel üzerime diyorsun sonuç ortada 85+ dakikalarda kaç gol yedik ve puan bıraktık hiç oyuncu değiştirme hoca gerekirde zaten zaman çalmasını bilmiyorsun 10 dk takım dayanamaz mı ya ?

çok zamana oynamalık değişiklik istiyorsunuz alın o zaman donku o dakikada andone jimmy değişikliği hiç mantıklı değildi çok fazla da değişiklik eleştirmek bana çok da doğru gelmiyor. O kadar pozisyon buluyorsan zahmete girip atmalıyız

2. yarının başlamasıyla birlikte Nagatomo'nun çıkması ve Ömer Bayram'ın sol beke geçmesi resmen intihar hamlesi oldu. Ömer Bayram orta sahanın solunda ne kadar iyiyse sol bekte de o kadar kötü. İddia ediyorum Ömer Bayram yerine Nagatomo ya da Linnes falan olsaydı 89'da yediğimiz o golü yemezdik Ömer Bayram adamını kaçırdı. Guilherme'nin golünü Ömer Bayram'a yazarım. Umarım Cumartesi akşamı Fener karşısında Ömer Bayram'ı sol bekte oynatma gafletine düşmez Levent denen hoca bozuntusu.

Asıl sorunlu nokta 2. golü bulup maçı koparamayışımız oldu. Bunun için de yine Levent sorumlu. Adem Büyük 90 dakika oynayacak ne yaptı bizim görmediğimiz. Adem Büyük - Emre Mor değişikliği gelseydi 65. dakikada falan 2. golü rahat bulmuştuk. Emre Mor'u oyuna hiç almadı gidip Jimmy Durmaz'ı aldı. Puan kaybetmemiz için elinden gelen her şeyi yaptı şaka gibi. Son olarak Andone - Falcao değişikliğini en geç 75. dakikada yapmalıydı. 90. dakikada golü yedikten sonra oyuna aldı Falcao'yu. Gol yemeseydik hiç almayacaktı Donk girecekti oyuna. Fatih Terim artık şu saçma açıklamaları yapıp ceza falan almaması gerektiğinin farkına varmıştım umarım. Kenarda olması çok mühim.

Üst Alt