⚽ SL 19/20 H:7 | Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray | MS | 5 Ekim - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok yaşlı bir takımız hep günü kurtarmaya çalışan kadrolar. Finansal anlamda dünyanın büyükleri ile yarışamıyoruz ama hâlâ olmayacak şeyleri deniyoruz. Altyapıya yatırım yapın ulan kodumun beyinsizleri genç oyuncuları oynatın işi bitmiş yaşı geçmiş yabancı oyuncuları almayın. Adam gibi tesisler yapan geleceği dönük yatırım yapın mal sürüleri sünger beyinliler

Oynanan oyunu falan bi kenara birakiyorum selcuk’un baslamasi ve psg macindan sonra hala 4-1-4-1 sacmaligi ile baslanmasi Fatih hoca’ya yazar

Takımda düzgün kanat,bek ve 10 numara yokki. Belhanda bal yapmayan arı naptığı belli değil üstüne saçma sapan yerlerde top kaptırıp tehlike yaşattırıyor. Kanatlar ve bekler desen hareket etmeye halleri yok hız 0

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. Bizim belhanda mali ile babel kağnısı ile olup olabileceğimiz durum bu. Terime laf yok mu derseniz geçen hafta maçı izleyip dayanamayıp iyi sövdüm. Bu hafta izlemediğim için pişman değilim. Psg maçından sonra da yazmıştım oyuncular Cl gazıyla iyi gözüktüler dolayısı ile oyun da iyi gözüktü diye. Maçı hiç izlemeden yorum okumadan tahmin yapayım. Feguli--mariano paslaştı, belhanda top kaybetti, forvetimiz topla 4-5 kere buluştuysa iyi, ceza sahası dışı şut yok, içinde de varsa 2-3 tane ancadır. Daha anlatırdım tahminen de bunlardan bile feci şekilde eminim. Bu takımdan bi b.k olmaz. 7 haftadır 1 tek konu bile düzelmez mi bir takımda

Mariano - Nagatomo
Babel-Belhanda-Feguli

Bu beşli ile gol atamayız. Atamıyoruz da.

Yazık. 2 sene üst üste şampiyon ol. ' sene CL ye git. Hatırı sayılır para al. Gomis, Rodriquez, Ozan, Fernando iyi para kazan. O kadar forvetsiz oynadıktan sonra Falcao-Andone yi al, Seri-Lemina-Nzonzi yi al. Ama gel gör ki bu 5 li takımı hücuma götüremesin. Pozisyon yok, şut yok.

Lig sonuncusundan 5 yiyorduk ve neredeyse kaleyi bulan şutumuz, tek bir pozisyonumuz yok.

Selçuk Ömer değişikliği yapacağına tuttu düzgün pas atabilen tek adamı Fegholiyi çıkarttı. Sonrasında Selçuk'u çıkartırken "herhalde Adem'i forvete sokacak 2 forvet yapacak, aferim hocaya" dedik tuttu Adem'i ortasahaya koydu. Emre Mor'u oyuna aldı onun pas atacağı takımın tek forveti Andone'yi çıkarttı.

Böyle bir yönetim olamaz. Ali Koç'a GS yi bir maçlık yönetip sabote et desek bu kadarını yapamazdı. Fatih Hocam bu saatten sonra bende söz bitti böyle laubalice takım yönetilmez.

Feghouli uo nasıl çıkarırsın da Selçuk belhanda kalır hele nagatono nedir ne iş yapar Allah rızası için birisi anlatsın copoglucop capon alaah belanı

Üst Alt