⚽ SL 19/20 H:7 | Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray | MS | 5 Ekim - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim ne yaptigini bilmiyor ve kulupde O'na ne yaptigini sorabilecek bir kisi yok. Tek sansimiz hocanın bir an evvel kendine gelmesi; yoksa bu seneyi şimdiden unutabiliriz. Bizim icin baska bir alternatif yok.

Mariano falan şike yapmış dense inanırım.Hayatımda gördugum uzak ara en kötu performans.

böyle olacağı belliydi ama teknik ekip göremedi ya da görmezden geldi.

bu takımın çoğu oyuncusu mariano'dan farksız. artık düşüşe geçmiş ve katkı verme ihtimali olmayan bir sürü oyuncu çıkıyor her hafta sahaya.

bu takımı böyle kuran teknik ekip bu işten anlamıyordur.

Gelen giden yeniyordu bu gençleri bir biz yenemedik hatta yenmek için adam gibi şut bile çekemedik ulan çıldıracam ya şu kadroya revamı bu

Takke düştü kel göründü. Aslına bakılırsa geçen sene oynadığımız oyunda farklı değildi. Ama onyekuru- feghuli yetenekleri ve rakiplerin rezil olması bizi şampiyon yaptı. Bu sene de rakipler rezil ama her zaman papaz pilav yemez

böyle olacağı belliydi ama teknik ekip göremedi ya da görmezden geldi.

bu takımın çoğu oyuncusu mariano'dan farksız. artık düşüşe geçmiş ve katkı verme ihtimali olmayan bir sürü oyuncu çıkıyor her hafta sahaya.

bu takımı böyle kuran teknik ekip bu işten anlamıyordur.

sezon başında yazdık takımı ihtiyarlarla doldurmayın diye ama aldıkça aldılar aldıkça aldılar.Futbolun en guzel yanı asla hata kabul etmiyor.

Sebebi ne bilmiyorum ama Fatih Terim takımı bilerek sabote ediyor, futbol emeklisi Selçuk'la oyuna başlıyor, biz gol bekliyoruz Andone çıkıyor falan buradan birini seç koy takımın başına böyle hatalar yapmaz, hata değil bunlar.

Ligde bu sonuncu GB dahil az çok ne oynadığını biliyor. Ligin en kötü futbol oynayan takımı biziz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih terim rezalet oyun oynatıyor bu takım elestirilmeli ama bu maç 3 5 2 olmazdi luyindama sakatti 3 lu savunmayı kimle kuracaktı seri de gıda zehirlenmesi yaşamış o yüzden 11 de değildi. Ama sen ligin 2 puanlı takımını bi Zahmet kimle oynarsan oyna yeneceksin yenmeyi geçtim pozisyonumuz yok doğru düzgün
Ahmet al nzonzi çek gökhanı oynat hadi bilemedin takımın kanatları kağnı gibi gitmiyor mariano orta kesmiyor sürekli geri oynuyoruz kanata top geliyor geri orta geri orta Muslera top şişiriyor babelde indiriyor sağ çekiyor geri dönüyor nagatomo orta kesmiyor nzonzi tek dikine top oynayan adam belhanda kes emre mor ilk 11 başla fegi 10 numara koy Ömer bayramı oynat neden leşçük ben bunları anlamıyorum takım ne oynadığını bilmiyor adamlara çıkın atarsak bizim der gibi yazıklar olsun herkese utanıyorum Galatasaray'dan kimse beni sorgulayamaz ama utanıyorum Boyle futboldan ..

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

He tabi hemen istifa etsin gelen müthiş oynatacak zaten.

Çok kötü oynuyoruz ama bir ortanız da olsun birader.

Selçukla maça başla.
Topun ne olduğunu bilmeyen malhanda 90 dakika sahada kalsın.
Andone oyundan çıksın

Vallah size herşey müstahak.

Terminden kötüsü yok şuan bunu kabul etmek lazım önce.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt