⚽ SL 19/20 H:7 | Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray | MS | 5 Ekim - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
geçen de aynısını yaptı. gemi bir kez delinince artık iş işten geçer. biz o eşiği geçmiş olabiliriz. feghouli başlatır diğer oyuncular da uyar buna zamanla.

ft kontrolü kaybediyor belki de.

Bu kontrol kaybı değil adaleti doğru dağıtmamak. Gecen sene seni sampiyon yapan Feghouliyi cıkar, 3 senedir takımda pasta kesmekten baska bir is yapmayan Selçuk'u oyunda tut. Yok oyle bir dunya.

Hocayı bu maç asla affetmem. Aynı hatayı sürekli yapıyor. Takım haftalardır rezil git farklı bişeyler yap dimi. İnsanlar yaşlanınca ve bunayınca küçük değişiklikler bile ona zor gelirmiş, hayat monoton olsun istermiş. Şu maçta farklı bir 11 çıkarmıyacanda nezaman çıkaracan. Malatya maçında rotasyonlu kadro bu kadrodan 3 kat iyi top oynamıştı. Ama kendi hatalı oyuncu değişijlikleri ile maçı vermişti hoca. O hatasını bile fark edemedi. Artık bu takıma faydası olabilwceğini düşünmüyorum. Çünkü gerçekleri göremiyor. Eskiden hatalarından çabuk dönüyordu bunuda yapamıyor artık.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İç sahada 442, deplasmanlarda 352 oynanmalı. Belhanda, Babel, Selçuk, Nagatomo, Mariano kadrodan çıkarılmalı. Mor, Ömer, Jimmy, Şener, Taşdemir takıma ve kulübeye konmalı. Devre arası Mariano tribüne Linnes kadroya alınmalı. Fatih Terim bir müddet aklına hangi değişiklik geliyorsa tam tersini yapmalı.

Yemin ediyorum futboldan, takımımdan soğudum. Bu ne vurdumduymaz bir takım yarabbim. Kendimi bildim bileli bu takımı takip ederim böylesi rezalet futbola ilk kez şahit oluyorum. Biz bu değiliz olmamalıyız. Hocam bizi azıcık düşünüyorsan bırakmalısın bence. Futbol seni bırakmış çünkü.

Rakip bizden kat kat iyi oynadı. Kırmızı görmüş rakibe gol atamıyorsan suçu kendine bulacaksın.
defansif eksiğimizin yanında karşı kaleye topla gidemedik.
Adamlar topa Sahip olma oranlarına göre çok sayıda şans yarattı,
Topu bizden sık sık çaldı, Bireysel yetenek ile gol atma fırsatları yaratmada etkili oldular.
Allahtan bitiricilikleri kötüydü yoksa yenilirdik.

Keske iptv'm patlasaymis dedigin olmusmudur reisim
daha kotusu iptv serverleri hala olmadigi icin gittim kahvede izledim bosuna milletin mal suratlarini gordum boyle bir mac icin. bidaha gidersem ne olayim bi kac ay ara koyacam sanirim banane galatasaraydan ya bu oynadigimiz futbol rezalet otesi. ruh yok abi ne hissedecgimi bilmiyorum yemin ederim stanculu sezonda bile daha keyifli mac izliyordum ya.

Üst Alt