⚽ SL 19/20 H:7 | Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray | MS | 5 Ekim - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tuna boş yapıyorsun şu an.

Birincisi ben kim gelse ıslıklamadım ve çok saçma işler yapmadıkça kendi kadrosunu kurup devam etsin isterim.

Evet geçmiş başarıları ve bulunulan malum ortamın zorluğu tabi ki daha fazla krediyi verebilir, bunu da ayıplıyorsan o senin bileceğin iş.

Çünkü camiada Terim şu an en güçlü figür konumunda. Cengiz, Albayrak hiçbiri liderlik edebilecek çapta değil. Ya onlar ya da Polat, Dursun gibiler çıkıyor yıllardır.
Yahu ne anlatıyorsun Alpay ne kredisi yahu 1.5 sene bu takımın futbol oynamadığı sene. Çıksın onyekuru götümüzü kurtarsın, çıksın feghoulü kurtarsın.

Ne kredisi yahu. Sen ısrarla oynanan 7 resmi maçta aynı hatayı bilerek yapan takım gördün mü?
Ortamın zorluğu he. Adamın biri çıktı 18 yaşında bebeleri takıma koydu beşiktaşı hoplata hoplata yendiler 2 senedir rahat hangi maçı izledin. Liderlik isteyen gider yöneticilik yapar kardeşim. Oynatılan oyun ısrarla daha bir b.ka doğru gidiyorsa düzelmek için bir hamle olmuyorsa. O benim evladım öbürü şirin instagramı hackliyor, sahada ölen oyuncumuz var ama olsun sahada ölmesi bir emek diyen hocaya sahipsen eleştiririmde itinde bir tarafına sokarım.
Son deplasman kadrosu bu sene ligde oynanan en iyi oyun olan bir takım var dönüp bakıyorsun selçuk ilk 11 oynatılıyor.
Geçin ya verin çoşkuyu çok iyi olacak çok güzel olacak he. Şu ülkedeki zihniyetin aynısı bu o giderse ..ki tuttuk zihniyeti en tehlikeli zihniyet.

Liderlikmiş yerlermiş yedirmesinler lan çıksınlar haklarına sahip çıksınlar çıkmayanda takılsın peşine defolsun gitsin. Daha mı beğenmiyorlar gitsinler satsınlar herkes rahatlasın

A spora bakıyorum verilmeyen penaltıları konuşan yok tamam kötü oynuyoruz hocada futbolcular da formsuz eyvallah da eğer hakkımızı savunmazsak yarın iyi olduğumuzda da bu hakemler önümüzü keser fenere verilmese bu penaltılar ortalık yıkılıyordu şu anda

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

takımda vurdumduymazlık var. belhanda'nın penaltı pozisyonunun aynısı fenerin başına gelse bütün takım hakemin etrafını sarar. bizde sadece belhanda itiraz ediyor. hakem izleme gereksinimi bile duymuyor. saracan hakemin etrafını, var odası da paşa paşa uyaracak. takım şampiyonluk havasına girmemiş, paramızı alıp gidelim derdindeler

Sakat falan değildi ve cikarken de kulubeye kufur eder gibi baktı. Adam yerden göğe haklı. Tamam formsuz olabilir su anda ama Selcuk sahada kalıp Feghouli oyundan çıkamaz.

geçen de aynısını yaptı. gemi bir kez delinince artık iş işten geçer. biz o eşiği geçmiş olabiliriz. feghouli başlatır diğer oyuncular da uyar buna zamanla.

ft kontrolü kaybediyor belki de.

Üst Alt