⚽ SL 19/20 H:9 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 27 Ekim - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam hangi takimda oynadiginin farkinda mi ? Anadolu takimi mi lan Galatasaray bununla ovunecek. Vazgecseydiniz bari zahmet oldu.

bu adama 9 milyon para verdiler..Futbol zekası yerlerde.Bunlardan geride doğru durup takım boyunu ayarlamasını bekliyoruz.Ondan sonra kadro kaliteli yersen tabiii.Ama yiyenler çok olduğu için bu durumdayız zaten.

Rakiplerimiz küme düşmeye oynamış fener, dağılmış Bjk ve Başak, vasıfsız Ts idi. Buna karşılık biz taş gibi kadro kurduk. Bu sezon en rahat şamiyonluğumuz olur diyordum. Büyük hayal kırıklığı.

15 senedir bu kadar hayal kırıklığı yaşadığım sezon yok . Başarısız yıllarımızda kadro zaten bişey vadetmiyordu

Kadro bok gibi ne tasi yahu. Bildigin bayagi kotu bir kadro bu.

İyi oyun pas şut çalım hepsini geçtim arkadaş hepsini geçtim bu takım nasıl yürüyerek top oynuyor bunun açıklamasını yapacak sorumlular alayı yürüyor sahada kafayı yiyecem.

Futbolcuların mağlubiyeti ve en önemlisi bu rezil futbolu umursadığı dahi yok. Daha önceki senelerde olduğu gibi Floryada gereken tepki verilmeli bu ruhsuzlara.

Dakika 85 kaleyi bulan isabetli şut sayımız 1. Beşiktaş'ın kendi kalesine isabetli şut sayısı da 1. İlginçtir o şut da bizim şutumuzdan etkili bir şut idi bunun üstüne çok da konuşulacak bir şey yok. Bjk bugün biz hariç başka bir Anadolu takımı ile oynasaydı 1 puan bile olsa şanslı sayılırdı. Sebep olanlar utansın diyeceğim ama sebep olanlar kendini kusursuz buluyor ilginçtir.

Forvete top getiremiyoruz. Hatta bırak forveti rakip sahaya topu taşıyamıyoruz.

Topu Muslera'ya veriyoruz. O Babel'e şişiriyor. Babel kıçını dayıyor sonrası top kaybı.

Takım yaşlı, hızlı kanat yok. Mücadele yok. Hırs yok. Ruh yok. Yedek yok. Hoca da yok.

Bu kadro söylendiği kadar iyi değil diyen arkadaşlar Alanyadan da mı kötü bu kadro Allahaşkına.

Yahu alanya ne oynuyor arkadaş..
rakipler alanyayla sana bir mi oynuyor.
getir alanyanın başındaki adamı oyunun değişeceğinimi sanıyorsun

sahadaki oyuncular olarak alanyadan daha rezalet sahaya yayılıyorsan rezil takım savunması yapıyorsan kaliteden falan bahsedemezsin.

Fatih hocaya kısaca. Abv diyorum. Tez zamanda gidersin inşallah. Kadın gibi mıymıy bahane. Çık kardeşim söyle ben yapamıyorum bu işi de. Yok sezon başı yok milli takım yok yaş yak tarak kürek. Ulan benmi hazırlıcam takımı

Besiktas bastirip, biz kontra futbolu oynamamiz gerekli oldu, mac baslamadan kesindi ama bizim elimizde en süratli olan adam yedek de oturdu. Besiktas baya arkada bosluklar verdi ama ne Feghouli ne Babel bunlari degerlendirebildi cünkü yeterince süratli degiler. Hoca ne hikmetse belki ikinci yari baslar baslamaz Emreyi oyuna alir dedik ama herzamanki gibi ayni kadro ile yola devam etti. Nezaman oyuna Emre girdi besiktas golü atti ve Kontra icin firsat bile bulamadik.

Ya ilk 11 de basliyacakti yada direkt ikinci yari maca girecekti. Hoca maclari artik okuyamiyor, kenardan etkisi de ayni kendi yardimcilari gibi sifir, cünkü hamle yapamiyor yapsa bile cok gec kaliyor. Belhanda konusuna bile girmiyorum adam hayelet gibi macin icinde dolanip durdu. Mactan önce kesin bu kirmizi yer dedim ama oynamadi icin kirmizi yiyecek bir durumu olmadi.

Gol yiyoruz bakiyorum hic bir oyuncu isyan icinde degil bu maci cevirelim kendimizi yirtalim daha cok kosalim diyen yok mac bitsede eve gitsek modunda oynuyorlar. Yapilan yanlis transferlerin cezasini cekiyoruz. Bu takim hangi sistemle oynarsa oynasin bu kadro ile basarili olmaz, kanatlarin beklerin degistmedikce birde orta sahaya adam gibi pas atacak oyuncun olmadikca böyle gelen gidene puan verirsin.

Üst Alt