⚽ SL 20/21 H:1 | Galatasaray 3-1 Gaziantep | MS | 12 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elinde orta saha yokken kesinlikle cift forvet baslayip donk omer ikilisi ile oynanmali artik yaraticilik emre kilic feghouli falcao arda dan bekleyecegiz gerci bu maci gecsek basak cakar yollar

Sen beğene bilirsin saygı duyarım , bana göre Ümraniyespor topçusu

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

bana değil toplam 15 milyon euro alıp kendisi kadar oynayamayan turistleri kesip her maç canı çıkana kadar mücadele eden renktaşımız ömer bayrama saygı duyman gerekir ümraniye fln da senin değerlendirmen ve yanlış olduğu çok açık, ilk postuna istinaden ben ömeri izlemeğe hazırım takımdaki en az sorun teşkil edecek adamlardan biri kendisi hem karakter hem oyun açısından, iyi günler dilerim umarım vizyonuna uyan 5 milyonluk bir turist gelir de memnun olursun

bana değil toplam 15 milyon euro alıp kendisi kadar oynayamayan turistleri kesip her maç canı çıkana kadar mücadele eden renktaşımız ömer bayrama saygı duyman gerekir ümraniye fln da senin değerlendirmen ve yanlış olduğu çok açık, ilk postuna istinaden ben ömeri izlemeğe hazırım takımdaki en az sorun teşkil edecek adamlardan biri kendisi hem karakter hem oyun açısından, iyi günler dilerim umarım vizyonuna uyan 5 milyonluk bir turist gelir de memnun olursun

"vizyonuna uyan 5 milyonluk bir turist gelir de memnun olursun" böyle birşeyi tercih ederim veya beni menmun eder diye birşey demedim ben. Omeri izlemeye devam et tabiki senin bileceğin birşey ama öyle çabalıyor çırpınıyor koşuyor la olmuyor maalesef yetenek olmadıkdan sonra , ayrıca Ömer'e de saygı duyuyorum herhangi bir saygısızca birşey demedim.

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Üst Alt