⚽ SL 20/21 H:10 | Rizespor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:10 | Rizespor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Kasım

Geçen haftaki oyuna göre bu oyun daha iyiydi. Diagne daha efektifti. Orta sahaya kadar gelip güzel toplar alıp sakladı ve dağıttı. Ceza sahası içindede daha hareketliydi. Bu goller sonrasında umarım artık psikolojiside düzelmiştir. Kaleyi cepheden gören toplarda kalecinin üstüne değilde köşelere atmaya başlasa çok rahat ilk yarıda işi bitirir.

Geçen haftaki oyuna göre bu oyun daha iyiydi. Diagne daha efektifti. Orta sahaya kadar gelip güzel toplar alıp sakladı ve dağıttı. Ceza sahası içindede daha hareketliydi. Bu goller sonrasında umarım artık psikolojiside düzelmiştir. Kaleyi cepheden gören toplarda kalecinin üstüne değilde köşelere atmaya başlasa çok rahat ilk yarıda işi bitirir.
Topsuz oyunda iyiydi diagne

Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Skor 3-0 olunca stattan çıktım."
Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Mağlubiyetin %25'ini hakeme bağlıyorum." (Beyaz TV)

134849855416.jpg

Galibiyet sevincine limon sikmayayim ama yine ucmaya basladiniz. Takimin oyun istegine eyvallah ama bariz sekilde kalite eksigi var. Takimin kalitesi bence kotu ve en basta Cagne. Bugun mucadele ettik ama oyle ucma filan olmadi. Mutlaka forvet, kanat, orta saha lazim. Mumkun olsa 2 forvet ve kanat alirdim. 4 hafta daha idare edip Konya bjk maclarina en kotu forvet ve kanatla cikmaliyiz

Üst Alt