⚽ SL 20/21 H:10 | Rizespor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:10 | Rizespor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Kasım

Mactan once:

Hasan Kartal: "Şu anda Galatasaray'dan bir tık daha iyi durumdayız. Galatasaray'ın geçmişine baktığınızda iyi bir kulüp olabilir ama şu anda bizim futbolcularımız onlardan çok daha iyi."

Mactan sonra:

Hasan Kartal: "Bizim çocuklar sanki Galatasaray maçında yoktu. Ben Rizespor'da böyle bir şey şimdiye kadar görmedim. Bir türlü anlayamadım."

AC0DB1DD-FDFA-4CB9-A516-BB768C8CDA43.jpeg

Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Galatasaray maçından 3 puan almak istiyoruz. Biz şu an onlardan bir tık daha yukarıdayız. Geçmişe baktığınızda Galatasaray iyi bir kulüp olabilir ama şu anda değerlendirdiğimiz zaman bizim sporcularımız daha iyi."

Güldürdün bizi:D

Kazaniriz

Sansiz bir puan kaybindan dolayi oynadigimiz iyi futbol göz ardi ediliyor

Kim oynarsa oynasin cizgi oyuncularin iceri girdigi yani forvet arkasi gibi oynadigi oyun kurgusunda devam ettigimiz sürece basarili futbol izleriz

Gecen hafta oynadigimiz guzel futbola ne yazik ki sansizliktan dolayi gölge düsmüstü

Yine ayni sekilde mükemmel’e yakin oynadik,umarim bazi arkadaslar utanmistir

Fb icerde
Basak D
Erzurum D
Sivas D
Rize D
Alanya icerde
Maclarini atlattik hemde 13 puanla. Bunda sonra zor sayilabilecek ts ve bjk deplasmanlari kaldi. Fiksturumuz iyi böyle oynamaya devam edersek devreye lider gireriz. 2-3 nokta transferle nisanda şampiyonlugu ilan ederiz

Üst Alt