SL 20/21 H:17 | Beşiktaş 6-0 Rizespor | MS | 6 Ocak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elektrik borcunu bile ödeyemiyoruz diye algi yapip transferde oyunculari ucuza kapattilar.

Ahmet Nur isimli bir adam sampiyon baskan olabilir ciddi ciddi.

Tinerciler kafa s....ye baslarlar yapacak birsey yok bi sure çekeceğiz. Forumdaki kriptolarıda harekete gecer uzun zamandır yoktular.

Derbide görüşmek üzere.

Beşiktaş'tan gözüm kapalı 11'imize koyacağım oyuncular Vida, Rozier, Josef, Mensah, Atiba, Ndokou, Aboubakar. Larin ve Ersin'de ciddi teknik direktör dokunuşu var, bizde de 11 başlarlar yüksek ihtimal ama arayıp da bulamayacağımız türde herifler değiller en nihayetinde. Galatasaray'dan Beşiktaş'a gözüm kapalı koyacağım elemanlar Marcao, Feghouli veya Kılınç kullanımına göre. Beşiktaş'ın kadro isim isim de, kalite olarak da bizden üstün. Larin ve Ersin'deki teknik direktör dokunuşunu hadi hoca Oğulcan ve Taylan'la kapattı diyelim ama daha kısıtlı ekonomik şartlara rağmen oluşan 4-5 kalite oyuncu farkı Mayıs'ta yönetim, en azından kurulun değişiminin kaçınılmaz olmasının ana sebebidir.

sergen alev almış durumda. ganyan, kadın işlerini bıraktı herhalde herif zekasını full futbola verince canavara dönüştü resmen. neyazıkki korktuğumuz şey oldu. herif ilk yarıyı galatasarayın önünde bitiririz demişti,o da tuttu.

Beşiktaş'tan gözüm kapalı 11'imize koyacağım oyuncular Vida, Rozier, Josef, Mensah, Atiba, Ndokou, Aboubakar. Larin ve Ersin'de ciddi teknik direktör dokunuşu var, bizde de 11 başlarlar yüksek ihtimal ama arayıp da bulamayacağımız türde herifler değiller en nihayetinde. Galatasaray'dan Beşiktaş'a gözüm kapalı koyacağım elemanlar Marcao, Feghouli veya Kılınç kullanımına göre. Beşiktaş'ın kadro isim isim de, kalite olarak da bizden üstün. Larin ve Ersin'deki teknik direktör dokunuşunu hadi hoca Oğulcan ve Taylan'la kapattı diyelim ama daha kısıtlı ekonomik şartlara rağmen oluşan 4-5 kalite oyuncu farkı Mayıs'ta yönetim, en azından kurulun değişiminin kaçınılmaz olmasının ana sebebidir.
Olay bu,bana gelip hala avunuyosun diyolar bjk rakip savunma hatalariyla gol atinca,top oynamadan kazanınca.kardesiim ben gormuyo muyum kadromuzun yetersizliğini.bjk kat kat iyi kadro olarak bizden,ama en onemli sebep bitiricileri iyi.atiba,vida hepsi golcü,kotu giden çoğu maci bitirici forvetleri,oyunculariyla actilar ve aldilar.fenerde de bitirici oyuncular iyi

Olay bu,bana gelip hala avunuyosun diyolar bjk rakip savunma hatalariyla gol atinca,top oynamadan kazanınca.kardesiim ben gormuyo muyum kadromuzun yetersizliğini.bjk kat kat iyi kadro olarak bizden,ama en onemli sebep bitiricileri iyi.atiba,vida hepsi golcü,kotu giden çoğu maci bitirici forvetleri,oyunculariyla actilar ve aldilar.fenerde de bitirici oyuncular iyi

Saydığım heriflerin alayı korkunç atlet yalnız. Sergen önde basma, rakibi bozma oyununu da çok iyi oynatıyor. Misal bu kadro Fatih hocanın elinde olsa bu kadar topu verip önde bastırır mıydı bilmiyorum. Bugün Beşiktaş 40. dakikada 2-0 öndeyken toplam pasta Rize'nin gerisindeydi misal. Sergen'in oyununun Avrupa şartlarında bir geçerliliği yok ama adamın öyle bir derdi de yok. 20 takımının 15'i topla çıkamayan Süper Lig'i bu tarz bir oyun anlayışıyla domine ediyor işte. Gelgelelim bizim hocanın da kadro ne olursa olsun topa hakim olma, topla etkin çıkma anlayışı var. Tarz seçmenin artısı ya da eksisi yok ama haftaya hangi hocanın elindeki kadroya göre seçtiği tarzı daha iyi uygulayabildiğini görmek adına güzel bir test olacak. Geçen yıl Kadıköy'de 50.000 kişi önünde o sistemi kusursuza yakın uyguladığımız için haksız geri düştüğümüz maçta en zorlu rakibimizi madara etmiştik. Bu yıl daha vasat kadroyla aynısını tekrarlayabilir miyiz emin değilim ama bugünkü Rize kadar madara olursak en azından 1 haftalığına basiretsiz yönetim kadar aynı oyun anlayışını eldeki kadroya bakmadan her hafta ezberden oynatmaya çalışan hocaya da ciddi sitem ederim.

Lig sonunda gorusuruz tek avantajlari zorlu fiksturde rakipleri cok kotu durumdaydi kendilerinde de eksik yoktu kimse ciddiye almadi herkes acik oynadi ciddiye alinmaya basladikca kapali savunmalar puan kayiplari baslar bir bok olmaz 3.olurlar

Bir maçla şampiyonluk gelmez de gitmez de. Sakinliğimizi koruyalım daha her takımda iniş çıkış olacak. Bizde bir ara böyle kazanıyorduk şimdi sıra onlarda. Bakalım sonunu kim getirecek ben Bjk'nin nefesinin bu yarışta yetmeyeceğini düşünüyorum.

Bir tarafta aboubakar ve Larin bizde Diagne ve Falcao.

Bir tarafta Josef de Souza, Atiba, mensah, Dorukhan, Oğuzhan, bizde Taylan Ömer Bayram emre akbaba Belhanda Arda

Bir tarafta ghezzal nkodou hasic guven bizde Babel feghouli Emre kılıç Oğulcan

Bir tarafta vida Wellington rosier nskala bizde Luyindama Donk linnes Saracchi

Kale dahil her mevkide Beşiktaş'ın kadrosunun bizden ustun olduğu gerçeğini kabul edelim

Bu durumda şampiyonluk beklemek hayal

Müthiş ivme yakaladılar. Bizi de yenerlerse kolay kolay kopmazlar artık. Son 7 maçta 20 gol atıp 2 gol yemişler ve bu maçların 6'sında kalesini gole kapatmışlar. Sadece bu istatistik bile şampiyonluk için önemli.

Bu saatten sonra bjk'yi de yarışın içinde görürüm, hele ki bu leş anadolu takımlarını gördükten sonra kadroların pekte önemi yok... Bu sezon aptalca puan kayıplarından en az şekilde etkilenen takım şampiyon olacak, maç sayısı çok ama takımlar geçen sezonlara nazaran çok daha zayıf.

O yüzden ikinci yarılar başlar başlamaz gol yemeye, uzatmada gol atıp 90+10 da stoperleri forvete göndermeye, yeri geldiğinde 1 puanlara razı olmamaya devam ettiğimiz sürece çok ağlarız şu maç bu maç diye. Hele hele 3 maç galip geldikten sonra elit futbol muhabbeti yapıp havaya girersek rakipler de gelir 10 kişiyle otobüsü çeker.

Üst Alt