SL 20/21 H:17 | Beşiktaş 6-0 Rizespor | MS | 6 Ocak - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iyi hoca olmanın 1.kıstası takıma gelen yeni transferlerin iyi kötü topçu olmasından ziyade takıma yerleştirilmesi ve fayda sağlanması , bakıyosun ghezzal,abou,josef hatta vasat montero gönderilen beğenilmeyen larini bir anda takıma oturtup bu denli fayda sağlaması büyük iş ,
bizim son 10 transferden kaç tanesini takıma oturtabildik hatırlayamıyorum bile hepsi mi kötüydü ?
bi de tabi rakip farketmeksızın her maç aynı laylaylom yan pas geri pas yan pas geri pastan ziyade rakibe göre , oyuncuna göre bir oyun anlayışı benimseyip istikrar sürdürmekte ciddi emek istteyen bi iş sergen yalçına tebrikler valla

ben sergeni insan olarak severin, ftyi sutlayip buna cökelim demisligim de vardir ama sunu unutmayin beyler; sergen daha gecen mactan sonra hakemin üstüne yürüdü, küfürler etti, ona ragmen düzgün ceza almadi. bizde de ft var ufak bir hareket yüzünden hemen 4 mac alan.

Rizeye 6 tane çakmaları iyi oldu. Bu skor fb yi strese sokar. Bjk den bi halt olmaz 2 . Yarının ortalarından itibaren Sergeni kovmanın yollarına bakarlar.

Bu sene biz şampiyon olamazsak fb olur. Dolayısıyla biZim toparlanmamız lazım acilen.

Net bir galibiyet almışlar. Biz zaten olamayacağız Alanyasporun şampiyon olabileceğini de zannetmiyorum. O yüzden Fener olacağına elbette Beşiktaş olsun.

2-3-4-5. goller bu arada basbaya rizelilerin öküzlügünden yenmis goller. hatta 3 gol net olarak rakibin ayagina servis. rize baya rezil takim. baskili oyuna karsi adamlar suursuz oynamaya baslayinca fark geldi.

2 gol meriah net hata (rakibin önüne yuvarlama)
1 gol emir dilaver net hata
1 gol melnjak (rakibin önüne yuvarlama)

Herkes kalecileriniz yetersiz mutlaka kaleci almalısınız dedi. O hayır genç kalecilerimize güveniyoruz kaleci almayacağız dedi. Herkes Caner’i nasıl bırakırsınız dedi. O ben Rıdvan’a güveniyorum dedi. Korkmadı,gençleri oynattı ve gençleri kazandı da. Beşiktaş’ın şu an gençlerden, kaleci ve sol bekten tasarrufu en az 10 M €. Herkesin Beşiktaş’ın oyuncusu değil dediği Larin’den golcü çıkarttı adam.

Üst Alt