⚽ SL 20/21 H:19 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | MS | 17 Ocak - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocam

Üşenmedim açtım baktım lig ve kupa dahil

Son 10 maç

Trabzon 5 beraberlik 1 Galatasaray 4
Beşiktaş 5 beraberlik 3 Galatasaray 2
Fenerbahçe 2 Beraberlik 8 Galatasaray 2
Başakşehir 5 beraberlik 2 Galatasaray 3

Derbilerde son 10 maçta üstün olduğumuz tek takım yok

40 maçta 11 galibiyet 14 beraberlik 17 mağlubiyet almışız.

Yok yav ben bu sezona has söyledim. Trabzon-Başak'ı deplasmanda yendiğimiz zaman çok uzak değil diye. Yoksa son süperyıldız Sneijder de gittiğinden beri derbilerde mütemadiyen patladığımız ortada.

Evet iyi futbol iyi futbolcularla oynanıyor işte. Drogba'lardan Diagne'lere düşüş derbilere de yansıdı.

İyi takım vasat oyuncularla da derbi kazanılabiliyor yav, bu sene 2 kere gösterdiğimiz üzere. Bugün ekstra Feghouli eksiğini de geçtim, en nihayetinde onu Trabzon'da da kaybetmiştik ama her şeyiyle bizim aleyhimize ilerleyen cünüp bir 90 dakika vardı sahada. Diagne sahada kalsa biz maça daha yakındık, Luyi patlamasa da bu maçtan sabaha kadar gol çıkmaz en kötü 1 puan alırdık. Kaybedeceğimiz varmış bugün.

İyi takım vasat oyuncularla da derbi kazanılabiliyor yav, bu sene 2 kere gösterdiğimiz üzere. Bugün ekstra Feghouli eksiğini de geçtim, en nihayetinde onu Trabzon'da da kaybetmiştik ama her şeyiyle bizim aleyhimize ilerleyen cünüp bir 90 dakika vardı sahada. Diagne sahada kalsa biz maça daha yakındık, Luyi patlamasa da bu maçtan sabaha kadar gol çıkmaz en kötü 1 puan alırdık. Kaybedeceğimiz varmış bugün.

Hocam Trabzon ve Başakşehir'i yendik çünkü onların kadroları bizimkilerden beter bu sene valla. Hele Trabzon.

Beşiktaş'ın kadrosuna bakıyorum yarısı bizde rahatça oynar. E haliyle yenememek çok şaşırtmadı..

Emre kilinc simdi Diagne ne kolay cikiyor bize kirmizilar, gecen Mac taylana bi faul yapti rakip sari bile cikmadi.
Bugünkü macta okadar ayaga basildi ki hakem orali bile olmadi, emre kilincin faulünde ayakkabisini siyiriyor, ayaga basma bile yok.

Bu yönetim Seçime gitmeliydi ve yeni yönetim gelecek sezonun planlamasini yapmali artik 5 para etmez anadolu topçulariyla kadroyu şişirmek yerine genç ve ilerde satabileceğimiz başariya aç oyuncularla doldurmaliydik,ve Hoca olarakda 1545 pas yapan degil ingilizler gibi direk kaleye 4 pasta gidecek tempolu oynatacak bir Hoca ile anlaşmaliyiz..

Emre kilinc simdi Diagne ne kolay cikiyor bize kirmizilar, gecen Mac taylana bi faul yapti rakip sari bile cikmadi.
Bugünkü macta okadar ayaga basildi ki hakem orali bile olmadi, emre kilincin faulünde ayakkabisini siyiriyor, ayaga basma bile yok.
Bu ligde yönetimin ne kadar güçlüyse maçlar ona göre yönetilir.
FB-Başakşehir maçında 12. Dakikada Gustavo'ya çıkmayan kart, BJK'in aldığı soft penaltılar, gösterilmeyen kartlar vs vs. Zaten BJK FB'in paf takımı gibi, son düzlükte yarismiyorsalar asla birbirlerinin lehlerine yapılan hatalar ile ilgili algı yapmazlar.
Malesef bizim yönetim bu konuda da çok zayıf. Tamam takım hücum anlamında kötü vs ama her maç çatır çatır doğranıyor ve kimse de gık demiyor.

Ya adamlara resmen Başak maçını hediye ettiler, skrtel'e dokunmayan adam oyundan atıldı, Gustavo'ya kırmızı verilmedi, Başak'in ayarları ile oynadılar, İrfan bir alkışladı diye o da atıldı vs vs. O maç ile beraber FB lige tutundu, maç sonu Başak yönetimi neredeyse hiçbir şey demedi ya. Biz olduk mu Çanakkale Savaşı'ndan girip, kurtuluş savaşından çıkıyorlar.

Üst Alt