⚽ SL 20/21 H:19 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | MS | 17 Ocak - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu mağlubiyet hayırlı oldu bence, 23 maç var daha. 2 maç üst üste alsak yukarıdayız direk. Yönetim transfer yapmazdı kesinlikle beraberlik durumunda bile. Şimdi mecbur 2 adam alacaklar.

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkeste tavsiyem bu maçı kenarı not alın maç sonu tek kelime konuşmayan yönetimi ceza korkusundan sessiz kalan hocası ve oyuncuları olan sahipsiz bir takım sezon neden şampiyon olamadık dendiğinde önce bu maça bakmalı

Hocaya bok atılacak bir durum yok eldeki kadroyla bireysel hatalar olmasa buradan puanla dönüyorduk. Bu kadroyu bir yabancıya ver daha ilk yarı 3 yer. Her bokta hocaya bileti kesmeye çalışanlar var. Sonra da göstermelik yalnız değilsin terim vs. Abicim bu yönetim adam almıyor bişey yapmıyor bu yönetimle hangi hoca çalışabilir önce onu bir düşünün
bu kadro ilk 5 e giremez normal şartlarda hep diyorum.hocayı ben de zaman zamn eleştiriyorum ama gerçekleri de kabul etmek gerek.

Hocaya bok atılacak bir durum yok eldeki kadroyla bireysel hatalar olmasa buradan puanla dönüyorduk. Bu kadroyu bir yabancıya ver daha ilk yarı 3 yer. Her bokta hocaya bileti kesmeye çalışanlar var. Sonra da göstermelik yalnız değilsin terim vs. Abicim bu yönetim adam almıyor bişey yapmıyor bu yönetimle hangi hoca çalışabilir önce onu bir düşünün
Bu yönetimle 20 milyon lira yıllık alan herkes çalışır.Yönetim yüzde yüz hatalı.Hoca da hatasız değil.

Sorun takımın oyun anlayışı ve çıkan kadroda. Bir kere Emrelere kesinlikle güvenilmemeli. Maçı kurtarmak için girecek oyuncular değiller. Emre Akbaba'nın kredisi eksilerde. Acilen maaş yükünden kurtulmalı. Yedek bile olamıyor artık. Emre Kılınç da son kez adam gibi uyarılmalı. Babel-Etobo-Sarachi-Diagne-Belhanda acil gönder diyeceğim de nasıl göndereceksin. Adamlar çuval dolusu para alıyor.

Genç bul hoca genç. Yok mu genç? Koy bir maç Ali Yavuz'u, Kerem'i, Emin Bayram'ı. Bir kere 90 dakika şans ver. Bir sol bek, bir sağ bek koy dene kupa maçında.

Puan kaybettigimiz takimlar:

FB (Olabilir, 1 puan fena degil)
BJK (Fatih hocanin hamleleri stoperleri ve Taylan'i bozdu ve elimizdeki puandan da olduk)
Alanya (10 kisi kalmis olabiliriz ama son dakikada o golü yemeyeceksin, 1 puan gitti)
Kasimpasa (Ilk yarida ezildik ama 2.yari bir puani atacak golü bulmamiz lazimdi)
Kayseri (Net galibiyet alman lazim, 2 puan gitti. 10 kisi takimdan gol yenmez)
Karagümrük (20.saniyede gol yemeyeceksin, beraberlige getirdikten sonra 10 kisilik takimdan gol yemeyeceksin, misinden 1 puan gitti)
Antalya (Net galibiyet alman lazim, 2 puan gitti)
Konya (3 gol attigin deplasmandan birak 1 puani döve döve 3 puani alman lazim ama 1 puan güme gitti)

Bu takim beraberligi koruyamiyor. Net olarak 9 puan haybeye güme gitti.

Oğulcan’dan forvet Taylan’dan 6 çıkaracağına 13 m’a Diagne’yi almasaydı ve düzgün bir kadro kursaydı.Malum partililerin iyi bir şey olursa biz kötü olursa dış güçler demesi gibi baydı artık.Hocaya destek verdik yönetim karşısında ama hoca hatasız değil bunu anlasın herkes.
Hoca da gayet hatalı tabi ki fakat öyle bi yazmışsın ki sanki transferin ilk gününde hoca gidin bana Diagne'yi kaç paraysa alın dedi. Verdiği listede büyük ihtimalle yoktu bile adam. Yönetimin beceriksizliği sonucu son gün alındı Diagne. Ya Diagne alınacaktı ya da forvetsiz devam edecektik ve sezon sonu gelen şampiyonluktan olacaktık.

Bu mağlubiyet hayırlı oldu bence, 23 maç var daha. 2 maç üst üste alsak yukarıdayız direk. Yönetim transfer yapmazdı kesinlikle beraberlik durumunda bile. Şimdi mecbur 2 adam alacaklar.

Mecburiyet diye bir şey yok bence

Başkan çıkıp açık açık diyor mayısta ben yokum sabredin gidicem ama şimdilik benden bir şey beklemeyin diyor

Bu sene bu takım 10. Cu da bitirse başkanın içi rahat ben bugün varım yarın yokum kafasında seçim istedik ama pandemi yüzünden olmadı bakın dalganıza der gibi..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hoca da gayet hatalı tabi ki fakat öyle bi yazmışsın ki sanki transferin ilk gününde hoca gidin bana Diagne'yi kaç paraysa alın dedi. Verdiği listede büyük ihtimalle yoktu bile adam. Yönetimin beceriksizliği sonucu son gün alındı Diagne. Ya Diagne alınacaktı ya da forvetsiz devam edecektik ve sezon sonu gelen şampiyonluktan olacaktık.
Ben her fırsatta Albayrak’ın kişisel ilişkileri için gidip Ciner’den transfer ettiğini söylüyorum.O zaman hoca karşı çıksaydı.Medya önünde çıkıp her şeyi direkt söyleyebilen güçte ve yapıda.

Mecburiyet diye bir şey yok bence

Başkan çıkıp açık açık diyor mayısta ben yokum sabredin gidicem ama şimdilik benden bir şey beklemeyin diyor

Bu sene bu takım 10. Cu da bitirse başkanın içi rahat ben bugün varım yarın yokum kafasında seçim istedik ama pandemi yüzünden olmadı bakın dalganıza der gibi..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şansları seyirci olmaması. Yoksa nefes alamazdilar. Çok rahatlar o açıdan

Üst Alt